Skocz do zawartości
  • 0

Pokaz z okazji komunii.


JMJ Pirfotechnics

Pytanie

Witajcie!
Dostałem pierwsze w tym roku zlecenie od znajomych na wykonanie pokazu z okazji komunii dla ich córki. Na razie mam przygotować schemat pokazu i plan biznesowy. Chciałbym abyście pomogli mi wybrać produkty których użyje. czego potrzebuje: będę strzelał z 8 kanałowego systemu, 8 kanał idzie na 2 calowe szelki czyli pozostaje 7 wolnych. Chciałbym mieć głownie wyrzutnie, ale jeśli chcecie dodać wulkany czy rzymiaki to są one mile widziane. Nie chciałbym w każdym razie zużyć wszystkich 7 kanałów na wyrzutnie. Mam w domu onerowy JW1000 i bs-101, można je ewentualnie dodać. Koszt pokazu: nie mam określonego, mam im przedstawić ile będzie potrzebne, ale nie chce przekroczyć 300zl. Pokaz odbędzie się 5 czerwca. Będę korzystał z zasobów taniefajerwerki.pl. Jeśli macie jakiekolwiek pytania, napiszcie.
Licze na wasza pomoc i czekam na propozycje!
JMJ Pirotechnics

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Kurde, nierozumiem tego zdania.

Albo kilka naraz pod katem, i w ten sposób cale niebo będzie w danych efekcie, wiec będzie to ściana efektu-ognia, albo tradycyjnie, pojedynczo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Pokaz odbył się planowo i jestem z niego zadowolony. Mieliśmy kilka niedopatrzeń, jeden z wulkanów z niewiadomego powodu nie odpalił, 4 single shoty również zostały(zapewne system nie dal rady). Nie było również jednej P5015, a to dlatego, ze zapewne pilot był za daleko od systemu.
cala reszta jednak odpowiednio odpaliła, single shoty dodały różnorodności a szelki doskonale spisały się w finale. Sam jestem tez bardzo zadowolony z dwóch Kam. Z pewnością jeszcze je kupie.
Publiczność była bardzo zadowolona i być może uda się powtórzyć pokaz za rok.
Roboty z przygotowaniem było naprawdę sporo, cala masa kabli do rozciągnięcia, podpięcia i ułożenia, w domu przed pokazem trzeba było przygotować ss, wyrzutnie i szelki, co Firawerkoman zrobił świetnie. Bardzo mu dziękuje za cala prace, ponieważ właściwie to zrobił on więcej niż ja :D.
Zapraszam do oglądania filmu, na którym jest tez kilka zdjęć z miejsca odpalania. Większość użytych rzeczy jest na tym zdjęciu: http://tinypic.pl/ix21vjtjnelx
Film:


Zapraszam do dodawania komentarzy i uwag na przyszłość!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

SS niestety nie wyszły jak powinny ale nie było najgorzej. Ustawiona sekwencja była na 0,3 sek. najwidoczniej system nie dał rady takiego obciążenia udźwignąć. było 13 shotów każdy oddalony o 2.5m co dało nam około 30m system stał przy środkowym czyli miał do najdalszego 15m kabla który nie był najlepszej jakości. W domu sprawdzałem system to jeden zapał bez sekwencji na 15m kablu odpalił bez problemu.

Bardzo fajnie wypadły Kamy i P5015 która w takiej cenie jaką zakupiliśmy je była świetnym wyborem. Niestety ale pilot od systemu mojego jednokanałowego ma słabe baterie i zapewne z tego powodu jedna z czterech P5015 (styropianów) nie odpaliła. Całkiem fajnie spisały się Pyroclocki mimo że pierwsza i druga sekwencja miała mniej niż 2 sek to i tak uważam że było dobrze. Finał zgodnie z moją zasadą że pokaz bez finału to ... nie pokaz był uważam że zaakcentowany.


Jak coś to pytajcie to odpowiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

No muszę powiedzieć że jak na 300 zł to pokaz przedni, szczególnie finał świetny (widać jest tylko skrawek, ale po szelkach 2" z SP wiadomo czego można się spodziewać. Świetny pokaz, najważniejsze że publice się podobało ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...