Skocz do zawartości

1 Forumowe Spotkanie ForumFajerwerki


mpiwowski

Rekomendowane odpowiedzi

Postanowiłem, że rozmowy o spotkaniu zasługują na własny temat. Będziemy tutaj opisywać naszą mini imprezę :happy: . Nasze 1 spotkanie planujemy w ustce. Wstępnie jest to 1 lipca godz. około 16:30-17:00. Jakby pogoda niedopisała przekładamy je na 2 lipca, godz. bez zmian. Proponuję knajpę korsarz jako nasze miejsce zbiórki, dobre lody sprzedają. :laugh:

O to ona:
53h3ghh234gy45h34qhuhw3_by_mpiwowski-d3eaj95.jpg
Dość sporą powierzchnię zajmuje, wiec pomieścimy się bez problemu.

2 Część naszego spotkania to oczywiście oczekiwanie na pokazy, zapraszam od godz. 21, przy latarni.

O tutaj:
38998231.jpg

Wstępna lista osób, które napewno będą na spotkaniu:


velibrum
mpiwowski
JMJ Pirfotechnics
PaulWinter
firawerkoman
Ponq
Neodo
Banba (nie wiadomo, może się uda)
ZIP


Możecie tutaj się o wszystkim wypowiadać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 85
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Jak zapytać? Kogo zapytać?. Mówię na 10000% nie wejdziesz bez przepustki, przerabialiśmy ten temat z velem w 2009 B) . Tu firmy nie mają nic do gadania, ochrona wpuszcza. możesz stać obok strefy tuż przy taśmach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dla wszystkich, którzy przyjdą na 1 spotkanie forumowe rozdamy darmowe niespodzianki okolicznościowe. :happy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Fps - na jacha - będziecie mieli mnie, czyli nigdy niepijącego już niedługo kierowcę, więc poprawiny można urządzać pełną gębą :laugh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Fps - na jacha - będziecie mieli mnie, czyli nigdy niepijącego już niedługo kierowcę, więc poprawiny można urządzać pełną gębą :laugh:


velek mistrzu, rozumiem że II spotkanie w wlkp. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to za problem dojechać? Ja mam z Krk 10h jazdy (650km) pociągiem do Szczecina, vel z Lbl ma niewiele lepiej... A póki co nie ma lepszej opcji na spotkanie niż festiwal. Z racji na jakość widowiska właśnie Ustka lub Szczecin wydają się na dzień dzisiejszy najlepsze.

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


hehe, chciałeś powiedzieć na Mazowszu albo w łódzkim :D

Przymierzamy się do zrobienia spotkania w warszawie, jak będzie wielu chętnych to je zrobimy, ale i tak są to plany na następny rok już zapewne.
W każdym razie kiedyś spotkanie w wawie będzie :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Przymierzamy się do zrobienia spotkania w warszawie, jak będzie wielu chętnych to je zrobimy, ale i tak są to plany na następny rok już zapewne.
W każdym razie kiedyś spotkanie w wawie będzie :)


nom rozumiem że 16 latków też bierzecie :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh ładne plany,przydałoby się spotkanie gdzieś w Małopolsce :P Do Ustki mam tak jak fps,więc trochę daleko,szkoda że w Krk nie ma już takich imprez :( Ps.ja mam 17 lat ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że jednak będzie więcej starszych. Paul 19, ja prawie 20, Neodo 19-20, Banba 18, vel 18, cape 18 :happy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...