Skocz do zawartości

Prawo jazdy


luxor

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj i ja dołączam do grona kierowców :) .Teoria i praktyka łączony za 1 razem bezbłędnie na Radarowej w Warszawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 53
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gratulacje :) Ja zdawałem prawie rok temu w Łomży zarówno teoria jak i praktyczny za pierwszym razem. Taka ciekawostka: mój egzamin praktyczny trwał zaledwie 25 minut :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to prawda, ale egzaminy praktyczne moich znajomych przeważnie trwały po 35-45 minut :)/>
Cooli@: Gratulacje! Mój kumpel miał podobną sytuację, praktycznie cały egzamin (kategoria B) przestał w korku bo jakiś wypadek był i zdał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja się męczę strasznie.Wstyd przyznać, ale na dniach podchodze 4 raz do praktycznego ...

Eeee tam ,zaden wstyd.
Tak samo :)/>
1.Miasto po 20min. 2placyk,3 miasto (pieszy wtargnal na jezdnie i egzaminator nacisnal na hamulec).
U nas na Slasku czeka sie po 2,5-3 miesiace na egzamin praktyczny. Niestety, u nas nadal wiekszy nacisk kladzie sie na placyk i parkowanie niz na powazna jazde w ruchu ulicznym.

Ogolnie dramat ://>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja się męczę strasznie.Wstyd przyznać, ale na dniach podchodze 4 raz do praktycznego ...

Nic się nie przejmuj,ja w przyszły wtorek mam 4 raz praktyczny XD.Poprzednie oblane za pierdoły(wycieraczki,światła),na jednym tylko był taki "właściwy" błąd :P/>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Bardzo dobrze że na parkowanie tak cisną bo wystarczy przejść się pod blokiem i zobaczyć jak ludzie parkują!

Ludzie tak parkuja bo samochodow jest 10 razy tyle niz w tych czasach gdy powstawaly parkingi. Jakies parkowanie po krzakach to wynik braku miejsc i zwyklego cwaniactwa.
No i jeszcze cos, przy parkowaniu nie zginiesz, ewentualnie urwiesz zderzak. Niby egzamin coraz trudniejszy, mandaty wieksze... tyle ze na drogach tego nie widac co potwierdzaja wszyscy. 6000 ofiar co roku - Rosja, Egipt itd. daleko nam do europy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ludzie tak parkuja bo samochodow jest 10 razy tyle niz w tych czasach gdy powstawaly parkingi.
No i jeszcze cos, przy parkowaniu nie zginiesz, ewentualnie urwiesz zderzak.

Ja się z tym nie zgadzam!Porysujesz auto jakiemuś dresowi i co wtedy? :]/>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja się z tym nie zgadzam!Porysujesz auto jakiemuś dresowi i co wtedy? :]/>/>/>

No to sobie jeszcze wyremontuje na koszt twojego ubezpieczyciela drzwi, zderzak. Nie ma co wpadac w skrajnosc ;)/> Moj dziadek przez ponad 30 lat jezdzil w PKSie w Lublincu i zawsze powtarzal, ze nie przepisy a czlowiek za kolkiem decyduje o tym czy na drodze jest bezpiecznie czy nie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niby chłopaki macie racje.Marcin_PCE, współczuje tyle czekać! masakra.U mnie miesiąc.Najgorsze jest to, że po każdym nie zdaniu trzeba te 1,2 h dokupić, żeby przed egzaminem nie wejść do auta na "zimno".Ogólnie już nie mogę patrzeć na ten cało WORD.Żydowska przypadłość oblewania żeby hajs się zgadzał.Mój instruktor był kiedyś egzaminatorem.Mówił, że nie miał sumienia tam pracować.Mają jasne powiedziane żeby up***dalać ileś tam % ludzi.
Ja opowiem jedną sytuacje, po której nie zdałem.A mianowicie wyjeżdżam z placyku i po prawej mam główną droge, jedzie mi akurat samochód z babą w eLce.Zatrzymuje się żeby puścić, lecz ona stoi (czy chciała mnie puścić, czy jej zgasł - nie wiem) pojechałem i egzamin niezalicznony.
Denerwuje mnie strasznie te "nieżyciowe" podejście do rzeczy.Tak samo jak najechanie na linie ciągłą.No ludzie, w normalnej jeździe nawet na to uwagi nie zwracasz, a tam 1 cm najechania i dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chory system i szybko to się nie zmieni. Ja zdałem za pierwszym, ale to było 6 lat temu. Sposobem na zwiększenie zdawalności w WORD jest podniesienie opłaty za egzamin, np. x2. O ile się nie mylę byłoby to jakieś 268zł. WORDy muszą wyjść na swoje, więc muszą uwalać.
Jako doświadczony kierowca stwierdzam, że najechanie na linię, odcinek wyłączony z ruchu itp. pierdoły, jest na porządku dziennym. I jeżdzi tak większość kierowców. Wymagania egzaminacyjne są nieżyciowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dzisiaj w końcu zdane :) nie ma się czym chwalić, ale ulga, że mam już na te całe instytucje wyjebane, jest ogromna.
Po 4 egzaminie mogę powiedzieć tylko jedno tym, którzy mają to jeszcze przed sobą.Nie chwalcie się wszystkim w koło, że tego dnia macie egzamin.Naprawdę łatwiej podejść wiedząc, że nikt nie czeka na info, czy zdałeś, nie masz 10 smsów przed jak tam itd.
Ostatni raz wiedzieli tylko rodzice i naprawdę podszedłem wyluzowany.Nie stresujcie się, podchodźcie na luzie, wyjebaniu, ale bądźcie uważni i jazda :)
Powodzenia piromani

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jako doświadczony kierowca stwierdzam


Jak przepracujesz 20 lat jako kierowca albo przejedziesz 1.000.000 km. To wtedy możesz tak powiedzieć :)



Mati gratulacje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mi udało się za 4 ,ale uważam się za kiepskiego kierowce i jakoś nie lubie jeździć ,miałem nienormalnego instruktora którego sposoby nauki polegały na wrzucaniu na kursantów ,3 razy nie zdałem ,na jeździe się wkurzyłem ,nawtykałem mu że jest kretynem itd ,zmieniłem instruktora i samochód na toyote i odrazu pięknie ładnie : ) jak ktoś nie moze zdać to polecam czasem zmienić instruktora bo to co jeden nam nie przekazał to drugi przekaże: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak przepracujesz 20 lat jako kierowca albo przejedziesz 1.000.000 km. To wtedy możesz tak powiedzieć :)/>



Mati gratulacje.



Za 20 lat kolego to już nie ten wzrok, nie ten słuch, nie ten refleks. Nie wmawiaj mi, że żeby być doświadczonym kierowcą trzeba spełnić powyższe warunki. Założę się, że prowadzę lepiej i przede wszystkim bezpieczniej niż niejeden doświadczony kierowca z 20 letnim stażem lub z 1 000 000 przejechanych kilometrów.
Moją odpowiedzią nie chcę wszczynać żadnych sprzeczek, bo to jest bezcelowe. Sugeruję jedynie, że "doświadczeni" kierowcy o jakich piszesz to drogowe cwaniaki, oczywiście nie ubliżając tym dbającym o bezpieczeństwo i mającym szacunek do innych użytowników dróg.
Asem kierownicy nie jestem, nikt nie jest i nikt nie będzie. Kilka lat wstecz zdażył się wypadek, rajdowy kierowca, bodajże Janusz Kulig, zginął na przejeździe kolejowym.
Każdy popełnia błędy, każdy ma swój słabszy dzień.
Pamiętajcie kierowcy! Nie dajcie się zabić na drodze!!
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało się zdać w najgorszym ośrodku w Polsce do zdawania za 1 razem :) 35min. na mieście

Podsumowanie

egzaminy wewnętrzne:
teoria 18/18
praktyka za 1 razem

państwowe:
teoria 18/18
za 1 razem praktyczny

:P HELL YEAH

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...