Skocz do zawartości

Czy bylibyscie zainteresowani newsletterem o fajerwerkach?


  

26 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy chcialbys, aby newsletter o swiecie fajerwerkow, pirotechniki i forum, opisany ponizej zaczal dzialac?

    • Tak
      13
    • Nie
      13


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
Redakcja fireworks.com.pl pomyślała sobie, ze można by stworzyć system wysyłki newsletterów o świecie pirotechniki. Były by w nich zawarte info o pokazach, opis co się dzieje na forum w pigułce, info o nowościach, akcjach, konkursach, garść informacji których nie znajdziecie na forum ani fireworks. Byłby to klasyczny newsletter w formie e maila, całkowicie bezpłatny. Przychodził by ok. raz na dwa tygodnie, w sezonie częściej, kiedy nic się nie dzieje-rzadziej. Byłby stworzony przez redakcje fireworks.com.pl. Tutaj chcieliśmy spytać czy chcielibyście widzieć taki newsletter, czy bylibyście zainteresowani jego dostawaniem. Jeśli chcecie, możecie tu tez umieścić co chcielibyście w nim umieścić.
Z góry dziękujemy
Redakcja fireworks.com.pl
JMJ, Pioter, Ponq

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by było jakbyście umieszczali w nim info o nowych dostawach w sklepach internetowych, i o nowościach wprowadzanych przez importerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny pomysł!
Mnie na pewno interesowałyby podobnie jak capensis'a nowości wprowadzane przez importerów ale z jednoczesną informacją w jakich sklepach można je dostać( również informacja o cenach). Może z każdym numerem przedstawiać takie małe porównanie 3, 4 produktów o podobnych parametrach od różnych producentów np.: wyrzutnie 100 strzałowe, kaliber 30mm, układ prosty itp. Zestawienie można przedstawiać w różnych kategoriach petardy, rakiety, wyrzutnie itp do tego opisy komentarze może jakieś parametry techniczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie. Nie byłbym zainteresowany żadnym newsletterem. zaśmiecanie poczty i tyle. i tak nikt tego nie czyta tylko od razu usuwa. taka jest prawda.


Nie da się ukryć.
Zgadzam się z tym stwierdzeniem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje zdanie jest takie jak poprzedników niestety, ponieważ kto czyta forum i fireworks ten nie potrzebuje juz tych informacji... poprostu są one zbędne.

Ps. Wiadomo już coś wapster kiedy rozstrzygnięcie tego konkursu sponsorowanego przez ff ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wielokrotnie pisałem to JMJ na GG, ale napiszę to też tutaj. Najpierw odpalcie portal, potem myślcie co dalej. Dopóki nie ma portalu, to nie ma treści do newslettera, nie ma treści do newslettera - nie ma tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Już wielokrotnie pisałem to JMJ na GG, ale napiszę to też tutaj. Najpierw odpalcie portal, potem myślcie co dalej. Dopóki nie ma portalu, to nie ma treści do newslettera, nie ma treści do newslettera - nie ma tematu.


Kolega powiedział coś bardzo mądrego "Najpierw odpalcie portal, potem myślcie co dalej" mówimy to JMJ tyle razy a on dalej swoje nawet nie są jeszcze redaktorami a już uważają się za nich, żaden z artykułów pisanych na test nie nadawał się do zaprezentowania poprawiali to dziesiątki razy i każdy błąd zastępowali innym błędem i sami ich nie widzieli chociaż mówili że znają język polski w 100% a gdyby velibrum nie pokazywał im każdego błędu to nie pomyśleli by sami, mówię to ponieważ mało kto o tym wie a chyba powinni się co niektórzy dowiedzieć o zapale naszych niedoszłych redaktorów...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem zdecydowanie na NIE ! Jest to w ogóle nie potrzebne tak jak napisał szatek jest to zaśmiecanie poczty i popieram jego słowa w 100% Moim zdaniem wszystko co ważne w świecie pirotechniki jest na forum ;) Dziękuje i tyle w temacie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Newsletter jest dobrym pomysłem, ale w praktyce tylko na krótką metę. Wiem, bo zgłosiłem swojego maila na kilku stronach i z czasem przestałem to czytać i zacząłem usuwać.
Wystarczą mi newsy ze strony głównej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Newsletter byłby przydatny dla osób które nie siedzą cięgle na forum. W pigułce dostawaliby to co najważniejsze w świecie pirotechniki i nie musieliby przedzierać się przez stosy tematów jakie powstają w czasie ich nieobecności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Już wielokrotnie pisałem to JMJ na GG, ale napiszę to też tutaj. Najpierw odpalcie portal, potem myślcie co dalej. Dopóki nie ma portalu, to nie ma treści do newslettera, nie ma treści do newslettera - nie ma tematu.

Zgadza się. Już "redaktorzy" mieli mnóstwo pomysłów, ale problem jest taki że strony jeszcze nie ma. A z tego co pamiętam miała ruszyć na sezon sylwestrowy, czyli jakieś pół roku temu. Nie mają materiałów na artykuły a newsleter im się marzy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...