Skocz do zawartości

Gdzie kupujecie?


W jakich miejscach najczęściej kupujecie fajerwerki ?  

25 użytkowników zagłosowało

  1. 1. W jakich miejscach najczęściej kupujecie fajerwerki ?

    • Hurtownie
    • Sklepy internetowe
    • Markety
    • Stragany, stoiska itp.
      0
    • Inne
      0


Rekomendowane odpowiedzi

Gdzie najczęściej kupujecie wyroby pirotechniczne na sylwka??ja sam najczęsciej w supermarketach lub na bazarze,ale teraz kupie w hurtowni :) ponieważ jest najtaniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotychczas kupowałem w supermarketach , ale wkurzyłem się , że mały wybór i przepłacam , więc złożyłem zamówienie w hurtowni.Decyzji wcale nie żałuje. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w zeszłych latach kupowałem w marketach ale teraz przerzuciłem się na sklepy z fajerwerkami, ponieważ można się poradzić sprzedawcy, czasami dają jakieś gratisy albo obniżją ceny :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartosz,ale np. w elecrerc też gość doradza :D
P.S.Szajba:kup sobie w makro jak masz karte v-pover w tym roku chyba też są produkuje je hestia z resztą pj.patryk je ma widze na stuffie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No OK, ale już np. nikt mi ceny nie obniży tak jak moja ulubiona sprzedawczyni w pewnym sklepie fajerwerkowym :mrgreen: I nie dostanę też katalogu i innych ulotek tak jak w sklepie firmowym Tropica

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam karty .... ale w kauflandzie są Mega Petardy i sobie je kupie za 7.99 troche drogo ale cóż ... nie chce mi się jechać do auchana za 2 zł więcej na benzynie strace ...Bo już mam rakiety :) Ja tylko 3 paczki kupuje 2 dla siebie i 1 dla znajomego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w tym roku poszedłem do biedronki i co nieco zakupiłem, jak chcesz zobacyć co spójrz na mój podpis, Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupuje w hurtownach, czasami w supermarketach, ale uważam, że w hutowni jest o wiele taniej i jest większy asortyment, na odpustach z powodu, że co nie których sztucznych ogni nie kupię ani w hutowni ani w supermarkecie, czasami na bazarkach przed "Sylwestrem".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tiaaa, dużo osób kupuje w hipermarketah, ponieważ robirzy okazji gdy jadą na zakupy :)


ale dopiero po świętach obniżają ceny. Tak jak Tesco.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupuję gdzie popadnie. Zwykle sa to jakieś niewielkie markety. Do hurtowi i pożądnych hipermarketów mam dosyć daleko także krótko rzecz ujmując szkoda mi czasu na dojazd. Poza tym nie zbyt mi się to opłaca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w supermarketach poprostu przy odrobinie szczescia dostaniemy niektore fajerwerki po cenach hurtowych. Oplaca sie rowniez kupowac w sklepach wylacznie z fajerwerkami ale dlugo przed sylwestrem bo pod koniec roku ceny sa wyzsze.!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przeewanie w Geancie i w sklepach z fajerwekami ale w tym roku mialem troche fajerwerkow z biedronki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakupuje w biedronce i troche w leclercu. W biedronce pomimo tego że bardzo często nie ma towaru, a wybór jest mały to i tak nigdzie indziej chyba nie kupie fung-fu po cenie hurtowej, i sfinxa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...