Skocz do zawartości

Szelki 2" Super Power


JMJ Pirfotechnics

Rekomendowane odpowiedzi

Czy może ktoś mi napisać gdzie to kupić? Proszę o wyrozumiałość jestem nowym użytkownikiem :-)

W opisie tematu masz napisane, że obecnie jest to produkt koncesjonowany i nie kupisz go bez stosownych pozwoleń, chyba że nielegalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W opisie tematu masy napisane, że obecnie jest to produkt koncesjonowany i nie kupisz go bez stosownych pozwoleń, chyba że nielegalnie.

A jeszcze niedawno na Marcusie były do kupienia, teraz jest tylko MIX. Kiedy zaszły takie zmiany prawne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego nie w oficjalnej ofercie Super Power, więc dla wybrańców z papierami.

A efekt faktycznie fajny - może kiedyś, w przyszłości uda się coś takiego zorganizować.

Na razie skupiamy się na mniejszych pokazach ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W opisie tematu masz napisane, że obecnie jest to produkt koncesjonowany i nie kupisz go bez stosownych pozwoleń, chyba że nielegalnie.

 

Mam szelki SP po zmianie i różni się kolorem tektury z której jest wykonana, nowa poligrafia oraz NWP dużymi literami dalej widnieje. Efekt jest nieziemski. Efekt Flower Wave zamiata finał pokazu :) Tak było w moim przypadku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drugi rok z tymi szelkami i ponowna miazga :D szelki całkowicie NWP na każdej jest duży napis. Cracling willow - efekt genialny :) w tym roku strzeliłem około 7 szelek z 25 i resztę mam dalej :) Jeśli możecie je kupić - kupujcie!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drugi rok z tymi szelkami i ponowna miazga :D/> szelki całkowicie NWP na każdej jest duży napis. Cracling willow - efekt genialny :)/> w tym roku strzeliłem około 7 szelek z 25 i resztę mam dalej :)/> Jeśli możecie je kupić - kupujcie!!

 

 

masz z nową poligrafią czy starą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z nowej jesteś zadowolony?

Bo ja jak najbardziej

 

 

Dla mnie tam bomba xD liczę na zakup większych ilości w tym roku :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś zdjęcie nowej serii? W marcusie od 12 stycznia będą. Koncesja to jakieś kity, jeżeli same bomby mają oznaczenie NWP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

podpinam sie pod temat czy ktos moze udostepnic zdjecia szelek z nowa poligrafia i material wideo?

 

Fotki mam zrobione ale czasu brak na zgranie z aparatu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz czas na napisanie posta ale brakuje ci go na zgranie zdjec z aparatu;) hmm ciekawe podejscie do sprawy:)

 

 

 

Fotki mam zrobione ale czasu brak na zgranie z aparatu :)/>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz czas na napisanie posta ale brakuje ci go na zgranie zdjec z aparatu;) hmm ciekawe podejscie do sprawy:)

 

Tak dokładnie

 

W przeciwieństwie do ciebie ostatnio mam bardzo dużo roboty i nie mam czasu na pierdoły. Zrozumiałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla Tych co nie mogli się już doczekać

 

spek1.jpg

 

spek3.jpg

 

spek2.jpg

 

spek4.jpg

 

spek5.jpg

 

spek6.jpg

 

Na etykiecie każdej szelki jak i pudełku widnieje napis NWP oraz tekst że nie wymaga pozwolenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bądźmy myśli że będą dużo lepiej strzelac od ich poprzedników. Kupie je na 100% w tym roku

 

 

 

endriu123457

 

Nie trzeba być dobrej myśli bo już mówiłem, że strzela lepiej od zeszłorocznych. Były już komentarze innych którzy sylwestra już przestrzelali na nowych i każdy był zadowolony więc pozostaje tylko zakupić i cieszyć się efektem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem je w tego Sylwestra i strzelając wcześniej efekt był znakomity, jednak już w trakcie pokazu nie satysfakcjonowały mnie tak ;) Jeśli efekt miałby być taki jaki widziałem to nie wydałbym tyle aby je znowu kupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla Tych co nie mogli się już doczekać

 

spek1.jpg

 

spek3.jpg

 

spek2.jpg

 

spek4.jpg

 

spek5.jpg

 

spek6.jpg

 

Na etykiecie każdej szelki jak i pudełku widnieje napis NWP oraz tekst że nie wymaga pozwolenia.

Można je kupić od SP czy dalej robią problemy ?

 

 

 

JacuQM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem je w tego Sylwestra i strzelając wcześniej efekt był znakomity, jednak już w trakcie pokazu nie satysfakcjonowały mnie tak ;)/> Jeśli efekt miałby być taki jaki widziałem to nie wydałbym tyle aby je znowu kupić.

Pewnie dlatego, że miałeś bezpośrednie porównanie z kostkami, a w tej konfrontacji te 2" rozpiętościowo nie przewyższają efektu wyrzutni 30mm. Na plus jedynie jest symetryczność efektu, taka mała namiastka pro ;)

Jak 2" z nowej serii mają się do tych z Tripla, dorównują im rozpiętościowo ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name=Arturo :)' timestamp='1390941311' post='119386]

Jak 2" z nowej serii mają się do tych z Tripla, dorównują im rozpiętościowo ?

Szczerze to rozpiętością dorównują ale mocą huku jeszcze są za Triplem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Się tak zapytam ... niesmiało - ale nowe SP porownujemy z nowym Triplexem ?

Bo jeżeli tak to rozpiętością już też nie dają rady :D

Nowa partia Triplexa pozostawia konkurencję daleeeeko w tyle.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...