Skocz do zawartości

Szelki 2" Super Power


JMJ Pirfotechnics

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Bardzo nam przykro że kolejny raz musimy interweniować w tak przykrych okolicznościach. Niestety ale niektóre osoby związane i w tym i z drógim forum wykazały się totalnym brakiem profesjonalizmu i kultury pomawiając nas o sprzedaż materiałów koncesjonowanych. Pragnę podkreślić że nigdy nie sprzedawaliśmy materiałów koncesjonowanych osobom bez stosownego pozwolenia. Sprawa teoretycznie została zamknięta jednak niesmak pozostaje

Pozdrawiam

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witam,

Bardzo nam przykro że kolejny raz musimy interweniować w tak przykrych okolicznościach. Niestety ale niektóre osoby związane i w tym i z drógim forum wykazały się totalnym brakiem profesjonalizmu i kultury pomawiając nas o sprzedaż materiałów koncesjonowanych. Pragnę podkreślić że nigdy nie sprzedawaliśmy materiałów koncesjonowanych osobom bez stosownego pozwolenia. Sprawa teoretycznie została zamknięta jednak niesmak pozostaje

Pozdrawiam


Tak to jest jak dzieciaki mają styczność z pirotechniką. :) Trzeba być niezłym gościem żeby uważać, że sklep sam chce sie uwalać sprzedając coś nielegalnego. To by było totalnie bez sensu. Niestety, ale w Polsce jak to pudzian powiedział to kraj zawistnych ludzi i nie zważa na nic co sie dzieje dookoła.

PS: Kolega kłamczuch zostaje ukarany w nagrodę kolejnym ostrzeżeniem. A także kasuje wszystkie te głupie posty, włącznie z adresem strony gdzie można kupić nielegalne bombki.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mpi myślę że na kasowanie tych postów dużo nie dało. Wczoraj wycinki ktoś pomoderował ale późno. One od wczoraj widniały i każdy zdąrzył przeczytać. Byłem od początku tego zamieszania i wystarczyło w porę zaragować ale nikogo nie było kto ma możliwość przerwania głupiej dyskusji. To tyle

MPI ja również ukarałbym tych co cytowali wypowiedzi i to zostawało na widoku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo możliwe, że już część przeczytała. Ale nie muszą czytać tego dalej, dlatego usunąłem. :)
Sam nie wiem czy sytuacja sie już wyjaśniła czy nie. Domin powinien dopisać to co wie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjaśniła. A tylko osoby które narobiły tego szumu powinny osobiście przeprosić za zainstniała sytuację. Ale co to da jak niesmak pozostał.

Jak cos to kasuj to co pisze jak by był OFFTOP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na początku nie wiedziałem że te szelki są koncesjowane ,a po drugie myślałem że jest nowość od Super Power , Bardzo przepraszam Pana Pawła :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:facepalm: Krych cicho już siedź, proszę....

Zresztą nie wiem po co siejesz ferment, znalazłeś fotkę szelek w google i chwalisz się że twoje.

Sam szukałem, dzwoniłem po sklepach i wiem że nigdzie, powiadam NIGDZIE nie można kupić produktów koncesjonowanych bez papierów, a o szelkach to już wgl. zapomnij.Pytałem nawet bezpośrednio u Triplexa (chciałem 50szt wziąć)

i oto co odpisali

,,Witam,

Niestety nie, bo aby móc kupić materiały klasy 1.3G potrzebna jest Koncesja bądź Pozwolenie od Wojewody."

 

Masz niezłą wyobraźnie...i skończ sie pogrążać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


:facepalm: Krych cicho już siedź, proszę....
Zresztą nie wiem po co siejesz ferment, znalazłeś fotkę szelek w google i chwalisz się że twoje.
Sam szukałem, dzwoniłem po sklepach i wiem że nigdzie, powiadam NIGDZIE nie można kupić produktów koncesjonowanych bez papierów, a o szelkach to już wgl. zapomnij.Pytałem nawet bezpośrednio u Triplexa (chciałem 50szt wziąć)
i oto co odpisali
,,Witam,
Niestety nie, bo aby móc kupić materiały klasy 1.3G potrzebna jest Koncesja bądź Pozwolenie od Wojewody."

Masz niezłą wyobraźnie...i skończ sie pogrążać.

Popieram ja również dzwoniłem i pytałem. Wszystko koncesja.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się jeszcze dziwię, że ten Krych w ogóle jeszcze tu jest... I myślę, że nie potrzebnie wdarliście się w taką dyskusję z dzieciakiem... Ale najważniejsze, że sprawa się rozwiązała i są przeprosiny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja się jeszcze dziwię, że ten Krych w ogóle jeszcze tu jest... I myślę, że nie potrzebnie wdarliście się w taką dyskusję z dzieciakiem... Ale najważniejsze, że sprawa się rozwiązała i są przeprosiny ;)


Po co te zaczepki jak sam masz tyle lat co on?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Po co te zaczepki jak sam masz tyle lat co on?


piter ma 17 :)
a krycha dopiero co skończone 13 :)

Na drugi raz nie sugeruj sie tym co jest w profilu. Poza tym po co odpowiadasz i robisz off top?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

...aby móc kupić materiały klasy 1.3G potrzebna jest Koncesja bądź Pozwolenie od Wojewody."

 

Powiedzcie mi proszę czy takie pozowlenie na zakup szelek ciężko zdobyć?

 

Trzeba spełniać wszystkie te normy zawarte w akcie prawnym? Posiadać odpowiednie zaświadczenie od komendanta PSP, inspektora sanitarnego itp.?

 

Czy może nie jest to aż tak skomplikowane jak się wydaje?

 

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi proszę czy takie pozowlenie na zakup szelek ciężko zdobyć?

 

Trzeba spełniać wszystkie te normy zawarte w akcie prawnym? Posiadać odpowiednie zaświadczenie od komendanta PSP, inspektora sanitarnego itp.?

 

Czy może nie jest to aż tak skomplikowane jak się wydaje?

 

Z góry dziękuję za odpowiedź.

 

W forum "Pomoc" jest temat o zdobywaniu koncesji, tam wszystko jest bardzo sensownie wyjaśnione.

Tak, oby móc obracać materiałami WP, trzeba spełnić wszystkie te warunki, w tym mieć zgodę inspektorów PSP i sanitarnego, mieć odpowiedni magazyn, szkolenie w Zielonce i egzamin. Naprawdę jest to bardzo skomplikowane, trudne do zdobycia i bardzo czasochłonne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W forum "Pomoc" jest temat o zdobywaniu koncesji, tam wszystko jest bardzo sensownie wyjaśnione.

Tak, oby móc obracać materiałami WP, trzeba spełnić wszystkie te warunki, w tym mieć zgodę inspektorów PSP i sanitarnego, mieć odpowiedni magazyn, szkolenie w Zielonce i egzamin. Naprawdę jest to bardzo skomplikowane, trudne do zdobycia i bardzo czasochłonne.

 

Dziękuję za rozwianie wątpliwości, w takim razie szeleczki pozostaną w marzeniach i trzeba zostać przy NWP :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Pytanie od laika - o czym dokładnie piszecie? Czy SP2000 daje taki sam efekt? Tj. zestaw baterii.

Polecicie coś niedrogiego, co powinno dać fajne efekty w sylwestra?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mowa tu o bombach 2'' tj. moździerz tylko, że ładunki mają 2'' i posiadają QM tak zwany szybki lont owinięty w papier o spalaniu ok 50cm/sek. Nie kupisz tego w markecie ani w namiocie. Co do polecania, są od tego inne tematy na forum. ;)/>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mowa tu o bombach 2'' tj. moździerz tylko, że ładunki mają 2'' i posiadają QM tak zwany szybki lont owinięty w papier o spalaniu ok 50cm/sek. Nie kupisz tego w markecie ani w namiocie. Co do polecania, są od tego inne tematy na forum. ;)/>/>

 

50m/sek nie cm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50m/sek nie cm

Nie wiedziałem że tak szybki lont istnieje.Chyba

jak odpalisz ten lont to szelka od razu leci uciec nie zdążysz

 

 

Kamilox :fireworks:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcel - filmik od Super Power. Jak to kupić? Nie widzę na stronie czegoś takiego.

Chyba, że jest wklepane pod inną nazwą. Rzucicie jakimś linkiem bezpośrednim z ich strony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem że tak szybki lont istnieje.Chyba

jak odpalisz ten lont to szelka od razu leci uciec nie zdążysz

 

 

Kamilox :fireworks:/>/>

Na końcu QM jest lont visco 1cm/sek który trzeba zapalić. Masz na ucieczkę jakieś 7 / 8 sekund ;)/>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli całkiem normalnie - ucieczka jak przed klasyczną petardą :D

Tylko w tym wypadku efekt jest nieco bardziej okazały i faktycznie bardzo efektowny ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...