Skocz do zawartości

[Poki] Stuff 2011/2012


Poki

Rekomendowane odpowiedzi


Rewelacyjny stuff, same konkrety, robi ogromne wrażenie! Mam nadzieję, że dasz filmik wyrzutni JW404 ;) btw. planujesz łączyć jakoś te JW408 ?



Tak filmik JW404 będzie, bo strzelanko będzie uwieczniane.
Co do JW408 to plan jest zrobić z tego W. W zasadzie z tą myślą te kostki nabyłem w ilości 3 szt. Jak wiecie crackingu nie lubię, ale korzystając z okazji, że miałem dostęp do JW408 za niewielką cene, chciałem przetestować tą kostke osobiście. Następnie zrodził się pomysła na V, a krótko po tym fana. Na początku grudnia powróciłem do V-ki, a jedną sztuke chciałem wziąść na przedsylwestrową zabawe-odliczanie, ale z racji braku czasu, a przede wszystkim nieumiejętności tworzenia kompilacji filmowych, zrezygnowałem i tak będzie W z kostek JW408.

Plan odpalania zapewne pojawi się jutro lub pojutrze. Finałową kostką będzie JW1112, którą mam 2-gi rok z rzędu co cieszy mnie niesamowicie, bo kostka ta jest dla mnie przepiękna, a w ostatnim pokazie noworocznym zebrała same pozytywne komentarze i oczarowała publiczność.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny stuff. Same konkrety, dużo kostek Komety , tak jak ja masz Santa Cruz, mam nadzieje że się na niej nie przejedziemy ;)
Ogólnie idealny sprzęt pod pokaz. Na finał proponowałbym te trzy JW408 tak jak mówiłeś w układzie W, bo jak odpalisz je w środku pokazu, to JW1112 na finał może być za słabe ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Świetny stuff. Same konkrety, dużo kostek Komety , tak jak ja masz Santa Cruz, mam nadzieje że się na niej nie przejedziemy ;)
Ogólnie idealny sprzęt pod pokaz. Na finał proponowałbym te trzy JW408 tak jak mówiłeś w układzie W, bo jak odpalisz je w środku pokazu, to JW1112 na finał może być za słabe ;)

Też tak uważam jw408 chyba zrobi większe wrażenie na widowni ponieważ już jedna ma rozprysk na całe niebo to co dopiero 3 w układzie w
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poki pora zmienić tytuł na "Concretman" :)
Poki zrobić wszystkich w bambuko i mieć grubo piro a mówić, że mało :) Następnym razem Ty się ze mną umawiać na zakupy, a nie z leszczami. Mnie dziwić, dlaczego Poki konkret ze Śmieszka nie brać. To pisać ja czyli left food of the boss...
A jeszcze jedno brak systemu to wielki "błont".

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Sylwestra 3 dni, zatem czas brać się za Sylwestrowe kompilacje. Na początek karabinek, który bierze udział w forumowym konkursie. W tym miejscu chciałbym pozdrowić całą ekipe z Empatii i życzyć im hucznego i wystrzałowego Sylwestra, o którego postaram się zadbać najlepiej jak potrafię. Im też dedykuję swój karabinek.

Produkty będące elementami karabinku prezentuję poniżej.

Nazwa karabinku: Chau Chau - Sylwestrowa Empatia (Poki more noise 2012 mix)

towarnakarabinek.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż dziw ile zostało Ci niewypałów. Dobre choć to, że nie zmarnujesz ich i robisz sobie składaka.

Co to jest ta buteleczka w prawym dolnym rogu? Mantis się zastanawiać (chyba chwytam zajawkę) co to za dwie czerwone rurki tam w środku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znacie to uczucie głodu? Pirotechnicznego głodu?

Wiecie, że jutro Sylwester?! Doczekaliśmy się!

Znacie to uczucie łakomsta? Nie mówię tu o jedzeniu i świętach Bożonarodzeniowych! Znacie to uczucie, kiedy w portfelu zaczyna robić się pusto, w szafie macie pełne półki fajerwerek, ale wciaż krążycie pomiędzy marketami, a po powrocie wertujecie oferty internetowe, by jeszcze coś do kupić. Tylko to coś i już wam wystarczy......do momentu, gdy kolejny zakup nie zostanie dokonany. Ten stan umysłu jest niebezpieczny! Nie ma nic wspólnego z rozsądkiem....Ale mija po 1-szym stycznia, by po kilku miesiacach narastania wrócić z skumulowaną siłą.

Ostatnie zakupy, ostatnia dostawa....:

kostkitxp.th.jpg

Nie bójcie się, kostki te nawet nie mają wstępu na pokaz. Są kupione, bo stwierdziłem, że nie mam czym strzelać dla zabawy.

No i prace nad karabinkiem:

budowakarabinku.th.jpg


Mantis, buteleczka jak i rurka koło Vigo to wystrzałowa tuba konfetti. Dłuższe rurki w pomarańczu to dymne pochodnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, dziś po strzelaniu zdaję relację:
Magma z Tripla....ciekawa zabawka. Na nowych przepisach, ostatnie 4 pociski są w fanie. Niezłe rozwiazanie, ale peonia z crackingiem w 3 rzędzie to mizerna sprawa.
Sky Buster z Tripla znacznie ciekawsza. Od połowy złote fale z niebieskimi perłami. Finał w fanie.
JC05 wali aż niedowierzanie, że w tak małym korpusie wciśli tyle prochu by tak waliło. Zapewne kosztem korpusu, który jest słaby. W dodatku szybki wybuch, ale przy zachowaniu ostrożności ekstra zabawa i huk.
JF49 to duży wulkan, którego efekt jest słaby. Cracking nie wystarczy. Wysokość niska. Wulkan niegodny kwoty powyżej 10zł.
TXF651 to pochodnia dymna w wielu wersjach kolorystycznych. Niebieska pochodnia to nieporozumienie. Wulkan robi większy dym. Natomiast czerwony jest gęsty i bardzo długi. Mimo wietrznego miejsca dym nie rozmywał się w powietrzu.
Czerwony strobo z Tripla (TXF834) łądny mrugacz, który ciekawi swoją kolorystyką. Czas trwania 30 sekund. Ciekawa zabaweczka.
U31212 to niestety pozycja przeze mnie niepolecana. Nie jest ona warta swojej ceny. Dym słabej jakości, rzadki, szybko się rozmywający. Paczka za 13 zł to stanowczo za dużo.K
K300.....miałem, przetestowałem, więcej nie kupię. Słabsze od smalii, zatem przegrywają efektywnością i stosunkiem cena/ilość/jakość.
P2000, bardzo solidna petarda. Same plusy. Długi lont, mocny korpus, długa zwłoka, flara, czyli naprawde bezpieczna i godna polecenia pozycja z Maxsema.
TXP859 to w zasadzie ten sam produkt co P2000. Bardzo głośna, krótszy lont i czas zwłoki.
TXF440 mocny biały stroboskop. Czas działania krótszy od rywala z Jorge, czyli JS021. Słabszy błysk i mniejsza częstotliwość.
JS021 to absolutny lider w klasie stroboskopów. Bardzo mocne, oślepiające białe światło, które biję po oczach. Bardzo czybka częstotliwość błysku w połączeniu z czasem trwania, który jest naprawde długi, powoduję, że produkt dzięli i rządzi w swojej kategorii.
T2548 Saturn Missiles to świetna propozycja do zabaway. Świst i huk w pożądnie wykonanej kosteczce. Jedyny minus to mały lont, który cięzko było mi znaleźć w słabo oświetlonym miejscu.
GW0819-10 Z Maxsema, czyli mały wulkanik. Świetnaalternatywa dla konkurencyjnego Kongo. Wydaję mi się, że czas trwania efektu jest krótszy, a intensywność podobna. Jutro weryfikacja.

To na tyle z dzisiejszego intro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poki preset Karabinek 2012 !.!.!.!
Postawiłem na koncepcje! Nie długość. Karabinek składa się z 2012 K201 oraz 12 sekwencji po 12 szt. JC05.
Parametry:
Dlugosć: 410cm
Waga: 2.1 kg
Ilość użytych petard:
- 2012 K201
- 144 JC05
Łączenie:
Lont visco 10cm/s

Propozycja podania (odpalania): Karabnek będzie leżał do momentu zakończenia k201 na ziemi, następnie będzie wisiał na płocie w pionie, więc poszczególne sekwencje JC05 będą odpalane i spadną na ziemię. Ma zminimalizować to problem rozsadzających się wzajemnie petard.

Fotorelacja:

31122011154.th.jpg

31122011153.th.jpg

31122011149.th.jpg


http://www.youtube.com/watch?v=70rUxjkbql8&feature=youtu.be

Z racji, że pojedyńcze odpalanie jest dla mnie monotonne, pobudowałem jeszcze takie zabaweczki:

31122011157.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...