Skocz do zawartości

Niekończąca się opowieść


Dzin100nikiem

Rekomendowane odpowiedzi

...pomyślała, że to rogale świętomarcińskie w takich śmiesznych opakowaniach, dlatego położyła je na talerzyku, żeby wszyscy mogli się poczęstować. Eziu tłumaczył jej, że...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przekonał, że co prawda wyjazd do Warszawy z pirotechnicznym zamiarem odwiedzin siedziby Polskiego rządu jest doskonały i na pewno zyskała by poparcie Polaków, to jednak nie jest ona Seagalem i pierwsza lepsza ochrona ją przejmie, a sąd przykładnie ukarze grzywną i karą w zawieszeniu. Zaproponował by pirotechnike zostawiła na przedsylwestrowy okres (w ten sposób chciał zachęcić ją do następnego spotkania przed Sylwestrem). Dziewczyna nie była zachwycona z pomysłu, dlatego nie wyraziła chęci na spotkanie z Eziem. Eziu musiał szybko działać by nie stracić miłości od pierwszego wejrzenia (przedziału).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...

Minęło pięć lat odkąd Eziu ostatni raz widział się z ukraińską dziewoszką. Od tamtej pory strasznie się zmenelył. Nigdy jednak nie zapomniał o pirotechnice. Często widywano go w okolicach Łochowic oraz Osinowa Dolnego, gdy pewnego razu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyniosł na swoich plecach żelazną wannę i pomyślał że szelka 4" wystrzeli ją w okolice Donbasu gdzie mieszkała jego ukraińska dziewoszka lecz wtedy wydarzyło się coś nieprzewidzianego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy Eziu szedł w stronę wschodniej granicy, gdzie planował odpalić ładunek, usłyszał zza krzaków głos. "Psss, psss... chcesz zostać moim sponsorem? Eziu zerknął w kierunku, z którego dochodził głos i zobaczył tego, kogo obawiał się najbardziej.

- Proszę, daj mi tę szelkę, jestem naczelnym polskim pirotechnikiem i wszyscy mi zazdroszczą, a szczególnie ten niedobry zazdrośnik mpiwowski! Wesprzyj mnie, a pozdrowię cię na "lajwie".

- Przepraszam, ale potrzebuję tej szelki. Chcę zaimponować kobiecie, poza tym wydałem na nią swoje ostatnie pieniądze. Nie dostaniesz jej. - powiedział Eziu.

- Tak? To jeszcze zobaczymy! - uderzył naczelny pirotechnik.

W tej chwili na Ezia napadła horda wściekłych skrzatów.

Jesteśmy Elitą! - wołali. Pewnie zazdrościsz mu subuw i tego rze jest najlepszym jutuberem! Po chwili wywiązała się regularna bijatyka. Stu gniewnych przedstawicieli Elity przewróciło samotnego Ezia. Na nic zdały się jego starania i obrona. Szelka trafiła w ręce napastników i zamieszanie trwałoby jeszcze dłużej, gdyby jeden z atakujących nie krzyknął:

- Ej, ziomy, chodźcie już! Za chwilę nasz król doda nowy filmik. Kto pierszy napisze komętarz o treści "Pierszy", ten wygrywa!

Po tych słowach napastnicy rozbiegli się, a biedny Ezio został porzucony z pustymi rękami. Moja ukraińska dziewoszko - pomyślał - jak mam cię odnaleźć? Po tym zawrócił i skierował swoje kroki w stronę Łodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eziu doszedł do Łodzi,tam też szukał ukraińkskiej dziewoszki.Nic z tego nie odnalazł jej,ale spotkał pewnego człowieka który zwał się capodanno.Był to na tyle dobry człowiek,że oferował mu swą pomoc,pewnie dlatego,że wygrał na loterii 1.000.000.

-Dobry człowieku co mam zrobić,żeby zdobyć tę kobitkę-zapytał Eziu

-po pierwsze ją znależć -odparł capodanno

-no ale gdzie?-Ezio

-serce ci powinno podpowiedzieć-capodanno

-one mi podpowiada,że ona jest tuż tuż,ale nie mogę jej odnaleźć-Ezio

-kieruj się serce one cię powinno do niej zaprowadzić -capodanno

-ufam ci i wierze,że tak będzie Ezio

-A tak z innej beczki miałbyś pożyczyć dobry człowieku trochę kasy?-Ezio

-a na co?-capodanno

-zależy mi na tym,bo chcem jej zaimponować i kupić wyrzutnie Achilles

-dobra-capodanno

Ezio zakupił wyrzutnie Achilles i ruszył w dalsze poszukiwania.Jej waga sprawiła,że spadła jego kondycja ale siła woli Ezia jest na tyle duża,że poszedł by z nią na koniec świata.Po drodze spotkał młodzieńców którzy palili ognisko i korzystając z sytuacji poszedł,by trochę się zagrzać.Wyrzutnie wykorzystał jako siedzisko i siadł przy ognisku.Niefortunnie kostka się podpaliła kiedy iskra z ogniska wylądowała akurat na loncie.Ezio to zauważył i się zerwał.Kostka zaczeła strzelać.Młodzieńcy podziwiali z zapartym tchem,lecz Ezio bardzo to przeżywał,bo nie będzie miał czym zaimponować ukraińce.Z opuszczoną głową z pustyni rękoma wyruszył w dalsze poszukiwania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodząc od miejscowości, do miejscowości miał nadzieję na to, że odnajdzie swoją miłość. Trafił w końcu do pewnej miejscowości. Z dala było słychać wybuchy. Okazało się, że odpowiedzialny za nie był ten, który zabrał mu szelkę. Zauważył Ezio, że ten, który odebrał mu szelkę za chwilę odpalać będzie wyrzutnię Achilles. Ezio postanowił ją ukraść. Zrobił to tak szybko, że nikt się nie zorientował. Ezio ze swoją zdobyczą uradowany szedł w stronę Ukrainy, lecz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyślał sobie czy jego poczynania zostaną spisane i kontynuowane po 5 latach przerwy tak jak to było w 2012r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

...Dlatego po przemyśleniach Ezio rzucił wszystko i wrócił do domu, odwalił się jak szczur na otwarcie kanału, aby spotkać się z przepiękną ukrainką... w drodze na spotkanie wstąpił do subwaya gdzie kupił kanapkę za 9.99euro zasiadł wygodnie do stołu i mieląc swymi pięknymi zżółkłymi zębami wspaniałą bułe zauważył w oddali Jaworza z forumfajerwerki.pl - ich wzroki spotkały się. Jako iż ezio nie lubił Jaworza wyciągnął z kieszeni diabełka i pier**lnął nim prosto w jego czaszkę- TO ZA OBRAŻANIE OBYWATELI UKRAINY I MEJ PIĘKNEJ!!! wściekły Jaworz wstał i bez zastanowienia rzucił wiązkę w kierunku ezia - ty no nie wiem jak tam twoja szmaciura jeb**a zrogowaciala niedzwiedzica co sie k**wi pod mostem za wojaka i siada ku**a na butle od vanisha i k**we w taczce pijana wozili po osiedlu wiesz o co chodzi mnie nie przegadasz bo mi sperme z paly zjadasz frajerze zrogowacialy frajerska chmuro ch*j ci na matule i je**c ci starego.

Ezio nie wytrzymał tego. Rzucił za siebie resztę bułki i zaczął klepać Jaworza jak Najman Mate. W końcu walka była już tak zaawansowana, że przyjechał komentować to sam borek razem z całą ekipą polsatu, oczywiście wszystko poszło na żywo w systemie PPV który zresztą osiągnął rekordową oglądalność. W kolejnych minutach walki podobno pod subwayem pojawiła się limuzyna szwarcenegera i stallone. Walka była wyrównana ale ezio rzucił się i odgryzł ucho Jaworzowi PO CZYM TEN POLEGŁ. BOREK KRZYCZAŁ PROSZĘ PAŃSTWA CÓŻ ZA EMOCJE HISTORIA ZNOWU SIĘ POWTARZA, MAMY NOWEGO MISTRZA ! EZIO aka TAJSON czy chcesz coś powiedzieć naszym widzom ?

Ezio z ostatkami sił odparł FIREMAN... Ty będziesz następny..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ezio poszedł do Hotelu przed ,którym odbywała się walka ,by odpocząć.Zakwaterował się i szybko

poszedł się położyć do łóżka.Śniła mu się ukrainka.Na drugi dzień poszedł dalej w strone Ukrainy.Gdy tak szedł przed jego oczami pojawiła się churtownia z petardami.Wszedł do środka.

Sprzedawcą okazał się kaczorek.Kaczorek powiedział ,że Eziu ma pójść do biura sklepu.A w biurze siedział Machony...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Ezio oskarżył Machonego o pobicie.Dostał odszkodowanie i udało mu sie nabyć wyrzutnie Achilles.Smialo wyruszył na Ukrainę do Kijowa chcąc zaimponować ukraińce,ale po drodze złapali go ludzie Machonego i .......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...