Skocz do zawartości

09.01.2011 r. - Lublin - Światełko Do Nieba


velibrum

Rekomendowane odpowiedzi

Okazja: XIX finał WOŚP - Światełko Do Nieba
Data: 09.01.2011 r. - godz. 20
Miejsce: dach Galerii Olimp przy al. Spółdzielczości Pracy oraz plac za Mc'Donaldem
Wykonawca: firma Efekt z Chełma
Film: http://www.youtube.com/watch?v=Et2nVEdK3ck

Nietypowe miejsce finału WOŚP oznaczało nietypowe miejsce strzelania. Widownia była zaskoczona gdy fajerwerki wystrzeliły z dachu Olimpu, a jeszcze większe zdumienie spowodowało odpalenie 2 strefy, usytuowanej kilkadziesiąt metrów dalej. Przez pewien okres czasu pokaz odbywał się w dwóch miejscach. Szkoda, że organizatorzy zażyczyli sobie pokaz bez podkładu muzycznego i to w trakcie trwania koncertu, ale efekty na niebie i tak były piękne i i tak zachwycały widzów. Postawiono jedynie na efekty kątowe. Zarówno rzymy, bomby jak i baterie strzelały pod kątem, co powodowało podnoszenie widowiskowości pokazu. Zapraszam do obejrzenia filmu i podzielenia się opinią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do polowy pokaz troche nudnawy. Dopiero pozniej leca ciekawsze bombki. Bardzo fajny crackling. Ogolnie oceniam na 7.5/10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie pokaz nic szczególnego. Słaba dynamika a jakość materiału tragiczna. Usytuowanie 2 stref po bokach to też niepotrzebne udziwnienie. Dobrze, że chociaż efekty niektórych bomb były w miarę oryginalne.

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zasponsorujesz większą dynamikę oraz bomby europejskie, to będzie większa dynamika i materiał lepszej jakości ;) I nie wiem jak Ty, ale ja nie jestem zwolennikiem stylu amerykańskiego, polegającego na pakowaniu przez 4 minuty chińskich bomb w układzie pionowym bez żadnego stopniowania natężenia, czy zastosowanego kalibru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vel co do dynamiki jest prosta recepta, skrócić czas pokazu do 3min., przy tym samym materiale byłoby zupełnie inne wrażenie. Jeśli chodzi o nawalankę w stylu USA to sobie można coś takiego zrobić we własnym ogródku, albo na pokazie sylwestrowym. Jeśli chodzi o jakość można znaleźć i produkty chińskie zbliżone pod tym względem do europejskich...

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokaz w wykonaniu Efektu jak zwykle bardzo ładny.Jakośc użytych materiałów tej firmy mnie zawsze zachwyca,więc nie zgodzę się że jest najgorszej jakości,a nawet dobrej,bo jest w moich odczuciach bardzo dobra.
Pokaz był mało dynamiczny i nie był różnorodny,ponieważ na niebie cały czas dominował brokat.Strzelanie z dwóch stref było może i z początku pewnym zaskoczeniem,ale było to bardziej niestety na minus i wypadło to w moich odczuciach nieprofesjonalnie.Ogólnie jak wcześniej wspomniałem,pokaz bardzo ładny(jak zawsze zresztą:P ) i w mojej ogólnej ocenie wypadł w skali 8/10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...