Skocz do zawartości
  • 0

co mam kupic do 300 zł


plama

Pytanie

bardzo prosze o pomoc !!! ja wiem ze dopiero zaczął sie Nowy rok :) ale mam juz problemy co kupic na sylwka 2011/2012 (czeba mi cos pozadnego bo w tym roku bedzie euro 2012) mam zamiar wydac 300-330zł mam takze zamiar jechac do :biedronki i moze do lidla powieccie co mam kupic : wyrzutnie jakie ,rakiety jakie ,fonntany jakie ,i inne pierdoły jakie ?>???????????????????/
pomocy !!!!!!!!!! dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

nie mamy zielonego pojęcia co będzie w ofercie na ten sezon. Z resztą moim zdaniem za 300pln to zdecydowanie lepiej kupić przez internet. Większy wybór i lepsze ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dla hipermarketów trudno będzie coś zrobić, ponieważ nie wiadomo co będzie. Możemy najwyżej napisać co możesz kupić wzorując się na gazetkach z ostatniego sylwestra. Ja radziłbym złożyć jednak zamówienie przez neta. Jeszcze jednego nie rozumiem.... jak chcesz w marketach kupić fajerwerki na euro 2012? jeśli dobrze kojarzę to rozgrywki są latem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

to z jakiej strony mam złożyć zamówienia która jest najlepsza:huh.gif:huh.gif:huh.gifsmile.gif

ORTOGRAFIA LEŻY!


Jeżeli interesują Cię opinie (które są różne) o sklepach internetowych to odwiedź dział: "Sklepy internetowe" a wszystkiego się dowiesz.
Na chwilę obecną ciżko wskazać jednoznacznie faworyta. Braki asortymentowe i okres przedpromocyjny potęguje niewiadomo, toteż najlepiej jak będziesz śledził najpopularniejsze sklepy i ich ruchy. W obecnej sytuacji ja zaopatrywałbym się w Maxsemie i Tanichfajerwerkach. W tych 2 sklepach znajdziesz i dobre wyrzutnie i pierdółki do zabawy.

Roberto padłem ze śmiechuw00t.gifexcl.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja to bym zrobil taki zestawik tylko szkoda ze nie napisales co cie najbardziej interesuje :dry:
JF10-taka fontanno-wyrzutnia
SM9880-Wyrzutnia
U31418-Wyrzutnia
TW186-Wyrzutnia
TXB798-Wyrzutnia
JW90-wyrzutnia
(te wszystkie wyrzutnie ktore cie tu podalem polaczysz w pokazik a na koniec dasz jakias JW1000 i masz dobry pokazik wydasz na niego okolo 140 zl(ceny z fajerwerkimarket.pl))
JW24-taki nie zadziwiajacy mozdziez 12 strzalowy.
4xFP3N (jezeli wgl bd)
2xfp3 small
kilka opakowan cyrkoblitz (tych takich duzych)
moze jakas wiekrza wyrzutnie powiedzmy 70 strzalowa
moze jakies rakietki lub zestawik z rakiet moze fenixy lub ufo a z zestawiku to jakis za 40-60 zl
jakies piccolo :P
moze jakies żuczki lub krachmeny
i to w sumie jest za 340 zl (okolo, nie chcialo mi sie dokladnie liczyc :laugh: )
Powodzenia a i kupuj z fajerwerkimarket.pl ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

miałem chwilę i na czas promocyjny złożyłem zestawik (FAJERWERKIMARKET)

wyrzutnie:

hi-tec
styx
dont worry be happy
cudak battery
atlanta
samuraj
amur
copernicus

moździerz

festival balls

art. różne

wulkany kongo
wariat x2
flash x2
cyrkoblice cracling peony x2
rzymskie ognie cracling

petardy:

tcb5 achtung x2
krachmen black x2
jaja dinozaura

Całość 300zł, nie podałeś konkretów więc złożyłem po swojemu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja to bym zrobil taki zestawik tylko szkoda ze nie napisales co cie najbardziej interesuje :dry:
JF10-taka fontanno-wyrzutnia
SM9880-Wyrzutnia
U31418-Wyrzutnia
TW186-Wyrzutnia
TXB798-Wyrzutnia
JW90-wyrzutnia
(te wszystkie wyrzutnie ktore cie tu podalem polaczysz w pokazik a na koniec dasz jakias JW1000 i masz dobry pokazik wydasz na niego okolo 140 zl(ceny z fajerwerkimarket.pl))
JW24-taki nie zadziwiajacy mozdziez 12 strzalowy.
4xFP3N (jezeli wgl bd)
2xfp3 small
kilka opakowan cyrkoblitz (tych takich duzych)
moze jakas wiekrza wyrzutnie powiedzmy 70 strzalowa
moze jakies rakietki lub zestawik z rakiet moze fenixy lub ufo a z zestawiku to jakis za 40-60 zl
jakies piccolo :P
moze jakies żuczki lub krachmeny
i to w sumie jest za 340 zl (okolo, nie chcialo mi sie dokladnie liczyc :laugh: )
Powodzenia a i kupuj z fajerwerkimarket.pl ;)



na FM nie ma jw90 :]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...