Skocz do zawartości

KONKURS - graficzny - forumfajerwerki.pl


wapster

Rekomendowane odpowiedzi


I ten teks który wrzucił BIG po prostu zarąbisty, lecz troszeczkę nie pasuje na koszulkę.


Jeżeli ten tekst ma gdziekolwiek pasować, to tylko na tył koszulki.

Brelok ?? :unsure:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 394
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie


Teraz się nie tłumacz misiek tylko przyznaj, że chciałeś zyskać na cudzym pomyśle.


Nie ma sie do czego przyznawać, bo ja mu napisałem, aczkolwiek mógł mnie źle zrozumieć.

Ale od razu śmierdziałeś mi multi.




Ten wzór na tył jak dla mnie średni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Post zgłoszeniowy Dzin100nikiem oraz zubiluseq zostały napisane z tego samego IP ;)

Przepraszam bardzo, ale kolega pokazał mi stronę forumfajerwerki.pl i chyba logował się u mnie. Nie mam multikonta. Wydaje mi sie jednak, że dzin100nikiem zrobił fajną koszulkę, ale niedługo ja coś dodam od siebie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wzór na tył T-Shirta:

dfczmp.jpg

Projekt mi się podoba, ale nie na tył tylko na przód. Jedyny minus to to, że taki nadruk nie ma odwołania do forum, ale mimo to z chęcią bym taką chciał mieć w swojej szafie ;) Dobra robota!
Ja muszę się uporać z tymi czcionkami w PS'ie żeby coś od siebie w końcu wrzucić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten projekt na tył koszulki jak dla mnie to powinna być kolejna propozycja koszulki, bo do wcześniejszego przodu nie pasuje zupełnie, ale jako oddzielny element jest świetnym pomysłem. Co do pracy Miśka też ładna, tylko nie mogę rozszyfrować inicjałów z tył koszulki. A i literki na tyle tez dałbym w odcieniach szarości, jak z przodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wzór na tył T-Shirta:

dfczmp.jpg


Jak dla mnie nie pasuje to do tematyki forum :) bardziej dla robotników tylko początek z "jestem poritechnikem" na "jestem robotnikem" bo te jak by prostokąty wyglądają jak cegły
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A zauważył ktoś, że na koszulce jest błąd w pisowni :) ?



tak nie pisze się ,,pirotechnikem" tylko pirotechnikiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napis jest kompletnie nieczytelny.
Jeden kolor kontrastowy, proste litery, i bez żadnych popierdółek-ozdóbek, bo się rozmydla.
Cały dowcip tego tekstu polega na tym, że powinien być z tyłu.
Jak ktoś ucieka, to raczej widać mu plecy niż klatę. Chyba że biegnie tyłem :).

Tekst jest niestety za długi. Może modyfikacja:

PIROTECHNIK

gdy uciekam,
lepiej rób to samo!
lub: [TEŻ WIEJ!]
lub: [lepiej spier...]

GM

P.S.
Projekt Miśka4242 (przód) jak dla mnie rewelka. Czysty, prosty, nieprzeładowany.
Z tyłu nie pasują mi te "mazy" (sam napis OK), ale to kwestia gustu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem tylko ciekaw czy masz plik np. psd ? lub inny ale w tym rodzaju. Chciałbym go zobaczyc ale wiem, że to nie możliwe. Chciałbym zobaczyć co posiada ta warstwa, której cześc wystaje spod koszulki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ta warstwa, która wystaje spod koszulki to taka warstwa jaką widzisz na poniższym obrazie. Tu akurat nałożona jest na litery.

http://oi52.tinypic.com/29zdimv.jpg



Bez tej warstwy koszulka wyglądała by lepiej cały czas myślałem że jest tak pohaczona :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Projekty loga dla gadżetów.

1.

ap9pg.png

2.

210x4m0.png

PS. zgodzicie się abym wykorzystał ten "szablon" smyczy ? Bo nie chce zeby potem było, że odgapiam czy cos...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie troche za duży napis do loga, ale 1 lepszy od 2.
A co do smyczy - to szablonu oczywiście możesz wykorzystać, bo to tylko szablon.. a to że komuś w główce sie poprzewracało to już inna sprawa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja mam propozycje... Może ktoś wykona projekt vlepek? Niektóre projekty nie nadawały by się na koszulki, ale może na vlepki...

Logo Miska w miare nadawalo by sie na vlepki, dodac gdzies "Bo fajerwerki to nasza pasja" i mogloby byc...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...