Skocz do zawartości

KONKURS - graficzny - forumfajerwerki.pl


wapster

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 394
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Sorry, że się wtrącam, ale nie uważasz, że robienie takiego samego nadruku zarówno z przodu jak i z tyłu koszulki jest co najmniej głupie?
Może od razu zróbmy nadruk na lewej i prawej stronie koszulki - jak się prawa wybrudzi to sobie wywiniesz na lewą i po kłopocie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość DreSzCzyK

Pisze bedzie edit wszystko w swoim czasie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ale i tak masz słaby projekt


Krytyk :laugh:



Sorry, że się wtrącam, ale nie uważasz, że robienie takiego samego nadruku zarówno z przodu jak i z tyłu koszulki jest co najmniej głupie?
Może od razu zróbmy nadruk na lewej i prawej stronie koszulki - jak się prawa wybrudzi to sobie wywiniesz na lewą i po kłopocie...



j/w jaki sens robienia z obu stron takich samych nadruków? :facepalm: I myśle, ze czapki odpadają.
I prawda jest taka, że za bardzo to się nie napracowałeś przy tym.
kopiuj/wklej obrazek, no może kilka opcji więcej..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość DreSzCzyK

@Haha a kto tu ma zamiar sie napracować ? Wiadomo że trzeba uzyć render, obrócić pochylić,zniekształcić. Co mam ci zrobić Photomanipulacje? śmieszne :D no może zamiast pisać zrobiłbyś coś lepszego :)
Tak pozatym nie jesteś od oceniania..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamilegionista, thx za fotke:), a tak się spytam ten nadruk na koszulce to twój projekt? Jak tak to naprawdę fajny :D (przynajmniej mi się podoba)

A co do pracy dreszczyka to jest jakaś taka no nijaka :dry: , wziąłeś 2 fotki z neta i wkleiłeś je na koszulkę :/. Do tego dodałeś nazwę strony i tyle. Ciekawe jak będzie wyglądać po edit'cie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Kamilegionista, thx za fotke:), a tak się spytam ten nadruk na koszulce to twój projekt? Jak tak to naprawdę fajny :D (przynajmniej mi się podoba)

A co do pracy dreszczyka to jest jakaś taka no nijaka :dry: , wziąłeś 2 fotki z neta i wkleiłeś je na koszulkę :/. Do tego dodałeś nazwę strony i tyle. Ciekawe jak będzie wyglądać po edit'cie.


Dużo roboty nie było, bo grafike miałem gotową, więc projekt nie jest mój. Ale to nie jest temat na takie rozmowy.



@Haha a kto tu ma zamiar sie napracować ? Wiadomo że trzeba uzyć render, obrócić pochylić,zniekształcić. Co mam ci zrobić Photomanipulacje? śmieszne :D no może zamiast pisać zrobiłbyś coś lepszego :)
Tak pozatym nie jesteś od oceniania..


No nie jestem, ale wiem jak wygląda dobra praca :)


Koniec offtopa..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Haha a kto tu ma zamiar sie napracować ? Wiadomo że trzeba uzyć render, obrócić pochylić,zniekształcić. Co mam ci zrobić Photomanipulacje? śmieszne :D no może zamiast pisać zrobiłbyś coś lepszego :)
Tak pozatym nie jesteś od oceniania..

Dobra, jeżeli jesteś taki mądry, to wrzuć mi ten swój projekt w wektorach. Obojętne czy to będzie *.cdr, *.eps czy *.pdf... Po prostu ma być to w wektorach i ma nie odbiegać graficznie od tego, co wrzuciłeś w formie rastrowej.
Dodatkowo, w temacie były podane wymiary nadruku, także projekty przewyższające wytyczne nie mają sensu. Ściągnąć zdjęcie z sieci i wkleić je w również ściągniętą koszulkę potrafi każdy. Czasem warto poświęcić na projekt więcej niż 15-30 minut. Serio.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tyłu na koszulce mógłby być napis:
"Jestem pirotechnikiem. Jeżeli uciekam, lepiej rób to samo" :)

GM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł Crispera wręcz idealny jeszcze tylko trochę poprawek i będzie rewelacyjnie.Sugestia BiG także genialna! Tylko nie wiem jak by taki długi napis z tyłu wyglądał :) Ale to już kwestia do przemyślenia.
pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No muszę powiedzieć, że koszulka Crispersa jest genialna. Jakby były czapki to ja bym chętnie kupił , także wg mnie , to jest fajny pomysł. Jestem również za jakimś napisem w stylu tego co dał BiG. Ogólnie przydałby się jakiś fajny śmieszny, albo ,,dwuznaczny" napis :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Z tyłu na koszulce mógłby być napis:
"Jestem pirotechnikiem. Jeżeli uciekam, lepiej rób to samo" :)

GM



hahaha jak ktoś zrobi fajną koszulkę z takim napisem z tyłu będzie świetnie, crispers dodaj napis :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie pomysł Crispersa jest dobry, ale nie potrzebnie dał ten napis "boom, boom, boom" strasznie mnie w oczy kole i jakoś nie pasuje do całości. A tekst BiGa genialny xd

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A tekst BiGa genialny xd

fps

Niestety, to nie mój tekst. Widziałem go kiedyś na jakiejś koszulce.
W oryginale było co prawda po english i o treserze zwierząt.
Trzeba przyznać, że jest zabawny :).
GM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie koszulka Crispersa jest najlepsza. I ten teks który wrzucił BIG po prostu zarąbisty, lecz troszeczkę nie pasuje na koszulkę. Może na jakiś brelok czy coś. A co do twojej pracy (a tak właściwie, do tyłu koszulki Crispersa) to sądzę, że troszeczkę chamsko się zachowałeś przywłaszczając sobie czyjś pomysł :dry:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KamilLegionista podsunął pomysł jednak troche go źle zrozumiałem. Miałem zrobic do swojej koszulki ten tekst a zrobiłem tył koszulki Crispersa. Zaraz usuwam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Według mnie lepszą koszulkę zrobił Dzin100nikiem i to on jest najlepszy w tej kategorii, a jego breloczek i kubek wymiatają B). Poza tym jako wpadł na pomysł zapalniczki. Co prawda trochę mu nie wyszło, ale i tak duży plus u mnie za pomysł.


Post zgłoszeniowy Dzin100nikiem oraz zubiluseq zostały napisane z tego samego IP ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Teraz się nie tłumacz misiek tylko przyznaj, że chciałeś zyskać na cudzym pomyśle.


No to teraz widać, że masz multi ;D Ja tylko zrobiłem tył koszulki.

Ps. Veli - kojarzyłem te 2 fakty. Nowy urzytkownik i już pisze, że najlepsza praca to praca (sory no ale musze to powiedzieć) przeciętna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszulki Crispers5'a jak dla mnie miażdżą konkurencje. Zarówno ta pierwsza jak i ta jest poza konkurecją. Naprawde niebagatelny pomysł i dokładne wykonanie jest tutaj widoczne i odróżnia je od pozostałych koszulek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...