Skocz do zawartości

Ustecki Festiwal Sztucznych Ogni 2011


mpiwowski

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście, zapraszamy na spotkanie. :D

Co do pociągu też nie jest taki zły, tylko musisz brać pośpieszne, 1 klasę też możesz wziąć. No i w dzień przecież jedziesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 112
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

O dziękuje bardzo, sprawdziłem połączenia ale niestety bez przesiadki się nie obędzie i bym musiał wystartować 01.07.2011
o godzinie 00:09 :unsure: z katowic potem dwie przesiadki i jestem B) cena biletu to 122,70 więc nie ma tak źle
choć wolał bym tym autem i postaram się być choć bym tam miał na kolanach iść, bo nie mogę tego przegapić.

PS. Nie żebym panikował, nie jestem jakąś piteczką za przeproszeniem ale dużo słyszałem o takich przypadkach, aha i
sorka za błąd przy spotkaniu ale mi się nie podkreśliło :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polskie koleje ostatnio bardzo się poprawiły, weź kogoś do towarzystwa żeby samemu się nie zanudzić na śmierć. Z Katowic są nawet jakieś bezpośrednie połączenia (cena 71 zł - 33 % zniżki = 47 zł, a więc mniej jak 100 zł w obie strony), tak więc nie jest źle ;) Ja raczej pojadę też koleją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No że się poprawiły to prawda, a tak ogólnie dzięki za info i własnie myślałem nad tym by wziąć kogoś ale nie wiem czy się uda choć powinno bo znam drugiego miłośnika lecz nie taki jak ja :laugh: ale dalej będę myśleć nad samochodem bo bym przynajmniej na hotelu oszczędził, mógłbym przespać się w nim, nie jest tak źle ;).
Ale ktoś wspomniał o jakimś polu namiotowym w innym temacie więc nie wiem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również jadę koleją. Dwie drobne przesiadki. Z Ełku jedzie aż do Słupska pociąg TLK. Także połączenie dość ciekawe, choć był kiedyś czas, jak mogłem prosto z mojego miasta bez przesiadek pociągiem do Szczecina aż dojechać.

Mpi, tak z ciekawości. Ile kosztuje taka opcja?

LeoN92 ja znalazłem pole namiotowe. 200m od morza, 10-11zł dniówka. Ja planuję z tego skorzystać. Kompleks w lesie, z własną stołówką i super łazienkami (nie są to jakieś polowe warunki ;) ) Zawsze to starczy pieniędzy, żeby zostać parę dni dłużej, a i wypoczynek na świeżym powietrzu na pewno bardzo zdrowy. Powietrze i te sprawy... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też chcę być,miałem się zabrać z wujkiem,który miał rozkładać stoisko w Ustce(koszuli,pierdoły...),ale się rozmyślił bo ma równocześnie inną imprezę dużo bliżej.Teraz to nie wiem co robić,mam ponad 800 kilosów do Ustki :( Pogadam jeszcze z kumplami,to może się auto zorganizuje,ale wątpię że się uda :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O widzę że mnie dopisałeś, ale mógł bym prosić o znak zapytania bo samochód raczej odpada.
Przed chwilką miałem pouczenie od matki :[ . Ale do lipca jeszcze jest kawałek może da mi się ją przekonać.
Teoretycznie mógł bym jechać tam koleją tylko problem z noclegiem, chciałbym skorzystać z tego pola namiotowego,
tylko co jeśli ktoś nie ma namiotu :/ . Czy istnieje możliwość wypożyczenia go?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


O widzę że mnie dopisałeś, ale mógł bym prosić o znak zapytania bo samochód raczej odpada.
Przed chwilką miałem pouczenie od matki :[ . Ale do lipca jeszcze jest kawałek może da mi się ją przekonać.
Teoretycznie mógł bym jechać tam koleją tylko problem z noclegiem, chciałbym skorzystać z tego pola namiotowego,
tylko co jeśli ktoś nie ma namiotu :/ . Czy istnieje możliwość wypożyczenia go?


Namiot to w dzisiejszych czasach taniocha.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się nie udało znaleźć namiotu tańszego niż 300 zł
Za tą cenę mam hotel, ale nie chce wydawać tyle pieniędzy na coś co będzie mi leżeć w kącie.
W ogóle zacznijmy od tego że nie mam tyle i szukam najtańszego rozwiązania stad te moje pytanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najzwyklejszy namiot z praktikera maksymalnie 100 zł. a taki prosty np. 3 osobowy to dużo tańszy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LeoN o ile nie zamierzasz nocować pod namiotem "nałogowo" czyli kilka razy w sezonie, to nazwyklejszy z allegro będzie ok. Ja mam trzeci sezon namiot na 3 osoby z biedronki. Kosztował w granicach 40zł. Wytrzymuje deszcz lepiej niż niejeden "firmowy" (wiem z autopsji :P ). Tylko szwy już się rozchodzą. Daj znać jak się zdecydujesz ;) Na miejscu niestety nie ma opcji wypożyczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dokładny program festiwalu.

Pokaz_ogni2011d.jpg

Nie wiem jak z 3 lipca, czy to będzie tylko głównie pokaz laserowy, czy faktycznie będzie to takie mini dodatkowy pokaz. Spróbuje to ustalić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3. lipca będzie pokaz głównie pirotechniki scenicznej chociaż i akcentów na niebie nie powinno zabraknąć...
BTW skład na 1. lipca wydaje się dużo mocniejszy niż na 2. Swoją drogą zawsze wyżej plasowały się firmy strzelające pod koniec niż te strzelające na początku festiwalu. Zobaczymy czy ta prawidłowość potwierdzi się i w tym roku...

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie mają być? Powolne i z zapowiedzią zmian w Faktach? :P

Przecież to tylko kosmetyczne zmiany - nikt nie jedzie do Ustki dla laserów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jednak takie zmiany, przed paroma dniami okazało się że jednak 3 dni festiwalowe są, a dziś że już 2 to znaczy że sponsorzy się częściowo wycofali i że festiwal nie jest jeszcze ustabilizowany, więc można by przypomnieć pyromachinę 2009 kiedy odwołali ją około tygodnia przed festiwalem i nie chodzi tu o patrzenie ze strony nas którzy interesują się tylko pokazami ale trzeba spojrzeć ogólnie że zmiana taka programu nie jest planowana i była na tyle pewna że już został opublikowany plakat informujący o 3 dniach. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez obawy, pokazy zostaną. I mogę ci zapewnić, że daję ci informacje z pierwszej ręki. :happy:

To normalne że coś może się zmieniać. 3 dzień dodali po dograniu pierwszych dwóch dni. Tak więc tylko właśnie 3 dzień mógł odpaść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 dzień i założenia na niego zaplanowane jednak zostały. Jednak ten dzień nie został włączony w festiwal. Wszystko będzie tylko już w formie odrębnej imprezy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ zamieszanie z tym trzecim dniem ;) Nie byłem nigdy na pokazie laserowym, ale od znajomych słyszałem że to ponoć dość fajne widowisko. Skoro jednak będzie, to się przejdziemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...