Skocz do zawartości

P5024 Furor World


Kamilegionista

Rekomendowane odpowiedzi

Symbol: P5023
Nazwa: Furor World
Cena: 160 zł
Zdjęcie: http://lh6.ggpht.com/_vO4JwECCXWU/TRPjpeVl7KI/AAAAAAAAAck/8zZv1_oj4UI/s1280/IMG_1345.JPG
Film: http://www.youtube.com/watch?v=h0Ho1qhUubM

Miałem mało czasu więc na chwilke wstąpiłem do hurtowni SP i powiedziałem że chce coś w granicach 160 zł, 30 mm.
Więc jakaś pani zaproponowała mi tą wyrzutnie.. i jak sie w domu okazało, do kalibru 30mm sporo jej brakowało, więc każdemu kto pracuje w takim zawodzie radze chociaż troche myśleć co się mówi a nie walić bzdury aby tylko sprzedać.
Za 160 zł jest nieopłacalna, co widać na filmie.
Troche ostrości nie łapało, pewnie przez tą lampę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ajajaj ... Trzeba było wysłać PW albo chociaż wysłać e-mail ... Ta wyrzutnia to "skucha" tak jak cała seria tych "okrąglaków" szkoda ... można było mieć parę groszy w kieszeni.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ajajaj ... Trzeba było wysłać PW albo chociaż wysłać e-mail ... Ta wyrzutnia to "skucha" tak jak cała seria tych "okrąglaków" szkoda ... można było mieć parę groszy w kieszeni.
Pozdrawiam


I to jest profesjonalny sprzedawca!!! Nie zależy mu na tym aby tylko zarobić, ale żeby klient był zadowolony.W dzisiejszych czasach mało osób odważyło by się na ignorowanie produktów, które posiada się na sklepie.WIELKI SZACUNEK DLA PAWŁA :)

A wracając do tematu to wyrzutnia faktycznie totalne dno.Nie warta nawet 50zł :dry:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...