Skocz do zawartości

[CzesioStunter] Zakupy, plany, pokaz, ogólne przygotowanie 2011/12;)


CzesioStunter

Rekomendowane odpowiedzi

  • 6 miesięcy temu...
  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

hehe ładnie nie kłamałeś mnie jednak ^^ z zamówieniem teraz równo dowaliłeś :)



No No No 5/5 ładna paczuszka :D asz miło popatrzeć


na to ,,asz" nie zbyt miło popatrzeć :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że szykuje się nowy forumowy Król fajerwerków :) Ilość i jakość wybranego przez Ciebie asortymentu naprawdę zadowala oko.Pomyśl nad dobrym systemem do odpalania bo mam nadzieję, że nie będziesz łączył tego lontem :)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Wow.no no nisamowity stuff.Kilka konkretów i same pewniaki jorge do pokazu.Zamierzasz coś jeszcze dokupić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niesamowity stuff !!! 5/5. Teraz będzie wojna :P kto więcej: czy velibrum czy ty :)
Ps. Na czym jeździsz ? ZX6R ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie niczym. Wcześniej R1 RN19


PS. Ja nie idę na ilość tym bardziej nie mam zamiaru się z kimś ścigać kto więcej fajerwerków. Robię to dla siebie a nie po to by zrobić komuś mokro w gaciach 10000 kostek;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, wow !!
Co tu dużo mówić. Możliwe, że będziesz miał najpokaźniejszy arsenał na naszym forum. W dodatku napisałeś, że jeszcze urośnie. Widzę, że masz kostkę The Legend. Mile widziany filmik po Sylwku, albo przynajmniej relacja z jej efektu. Nie zanosi się, żeby ktoś w tym roku planował ją testować, a dobrze byłoby wiedzieć jak sprawuje się na żywo.

Masz jakieś konkretne plany co do sposobu odpalania? Wszystko zamierzasz odpalić w przeciągu jednego pokazu, czy będzie jakieś przedsylwestrowe strzelanko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pierd**e niezly stuff masa kostek i pieknie dobrane ;)
Achillesy JW408 ahh! ;D
Ile wydasz na tego sylwka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planów na razie nie ma co do odpalania będę o tym myślał po świętach i to bardzo intensywnie. Na pewno przed godziną 00:00 będzie strzelanko, ale do tego kupię osobną paczke. Co do tego ile wydam nie wiem jak na razie wydane równe 2000zł ale zapowiada się, że pęknie granica 3000zł. Co do JW407 jest świeży i dokładny filmik jej, którym sam się sugerowałem użytkownika TheFireworksNetPl .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

ja pierdziele, byłem w totalnym podziwię jak zobaczyłem 2x jw418 jw408 a na dole aktualizacja z jw402 :P:P

JESTEŚ NIEMOŻLIWY, GRATULUJE DOSKONAŁEGO STUFFU !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...