Skocz do zawartości

[Sylwester 2010/2011] FireMan_21


FireMan

Rekomendowane odpowiedzi

Film :



Nie będę się tu rozpisywał , bo nie od tego jest ten temat.
Pragnę jedynie dodać , że w tym roku żaden kamerzysta (z czego jeden w 100% trzeźwy) nie zawiódł , ujęcia są takie jak się należy , obraz został celowo lekko rozmazany na jednej z kamer , ponieważ efekty dzięki temu zabiegowi lepiej się prezentują.
Pod koniec montażu wystąpił błąd jakiegoś sterownika i wywaliło mi program.
Po włączeniu na szczęście udało mi się wszystko odzyskać (częsty zapis) jednak dźwięk trochę ześwirował , a nie chciało mi się tracić kolejnych dwóch godzin na naprawę tego.
Jak będę miał kiedyś wenę , podmienię ścieżkę dźwiękową.
W tym roku nie użyłem statywu , ponieważ ogranicza on swobodę ruchów , a dzięki tej decyzji wyszły solidne ujęcia.
Sam w sobie pokaz był pewnego rodzaju testem i próbą przełamania dotychczasowego pecha , który mi towarzyszył od 2 lat.
Udał się w 100%.
Zapraszam do oceniania i komentowania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To samo co w innych przypadkach czyli małe kaliberki na początku oraz zbyt długie odstępy między szelkami. Jednak jak pokaz to pokaz. Duży plus za fontanny na początku. Naprawde nadaje to uroku. Bardzo pozytywnie też wpłynęły różnorodne efekty na jakoś pokazu. Widownia mocno domagała się Achillesa i mimo, że sam zwolennikiem akutar tej kostki nie jestem, rozumiem ich w 100% bo jednak te stówki 30 mm mają tą magie i moc. Pokaz dobry i różniący się od typowych pokazów na forum za sprawą początkowych fontan i różnorodnych efektów. Tak trzymać!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...