Skocz do zawartości

bombashop.com


Mati88

Rekomendowane odpowiedzi

Sklep internetowy www.bombashop.com

Nie znalazłem wcześniej tematu o tym sklepie, a trafiłem na niego przed chwilą.
Ceny ani wysokie, ani niskie.Ktoś robił w nim zakupy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniłeś mi 2 przedmioty z tego sklepu, które faktycznie, nie są tanie.Nie mam zamiaru bronić tego sklepu, bo nie mam z nim nic wspólnego.Każdy jeden sklep ma jakieś produkty droższe.Może ktoś coś dla siebie wybierze i komuś podpasuje.I nie łap mnie za słówka.Dokładnie napisałem, że ceny mają średnie i nie wzorowałem się na dwóch artykułach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość DreSzCzyK

produkty co niektóre sa tanie i drogie JR24 27 zł ciut cena za wysoka lecz jest fajny zestawik SU1002-1 Twister 10 rakiet cena 27 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


produkty co niektóre sa tanie i drogie JR24 27 zł ciut cena za wysoka lecz jest fajny zestawik SU1002-1 Twister 10 rakiet cena 27 zł

Twister był w ofercie ultrasshopu za 22zł ;) To taka jakby siostra bombashopu.

Kupowałem u nich pirotechnikę, szkoda tylko że zawsze czegoś brakowało z listy zamówienia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Wszystko fajnie tylko wysyłka w naszym kraju kosztuję jedyne 80zł... Już miałem pełny koszyk i musiałem zrezygnować z zamówienia.
A najlepsze, że wysyłka do Anglii jest tańsza niż wysyłka krajowa :( Zamawianie wysyłkowo mija się z celem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 5 lat później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Dnia 20.12.2017 o 16:51, Bartekeuro napisał:

Zamówiłem parę paczek petard ze sklepu + 1 kostkę miesiąc temu. Wysyłka się troszkę przeciągała, jednak dobry kontakt ze sklepem i wszystko wyjaśnione. Można śmiało polecić.

Obecnie mają nowości i jeśli wpiszesz kod bombakrypu10 to uzyskasz rabat 10% a i tak uważam, że np petardy nowe Dum bum-y mają najtaniej, bo po 22złote a z rabatem wyjdzie poniżej 20 zł ☺

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 5 miesięcy temu...
51 minut temu, mpiwowski napisał:

Stacjonarny nadal działa.

Napewno? z tego co wiem zamkneli go kilka tygodni temu, chyba że masz świeże info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, pirowariat napisał:

Napewno? z tego co wiem zamkneli go kilka tygodni temu, chyba że masz świeże info

abuk był parę dni temu. Działa dalej. :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, mpiwowski napisał:

abuk był parę dni temu. Działa dalej. :)

jaki abuk? i lipa że nie można zobaczyć w necie co mają chyba, że masz jakieś namiary 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, pirowariat napisał:

jaki abuk? i lipa że nie można zobaczyć w necie co mają chyba, że masz jakieś namiary 

nick abuk z tego forum

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, piropiotr223 napisał:

Wiadomo coś kiedy mają wrócić do internetu?

Nie sądzę by prędko wrócili, o ile w ogóle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I po co mają wracać? By znowu kombinowali?  Cała sprawa odbije się echem i nie zdziwię się jak rząd ten czy następny wprowadzą bardziej restrykcyjne przepisy. A na pewno od nastepnego roku będą bardziej trzepać paczki i nie tylko te idące za granicę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

Jest popyt, jest podaż. Nic się nie dzieje bez przyczyny. 

 

Mnie zastanawia ilu dzieciaków zamawiających sobie szeleczki u nich, albo dostających od nich darmowe paczki w zamian za reklamę, robi teraz w gacie i szybciutko sprząta chatę ?

Życie pokazało już nie raz, że sprzedawca ma w du.. swoich klientów. Tam nie ma żadnego szyfrowania danych. 

Jak taki sprzedawca wpada to cała baza klientów razem z nim. 

Ktoś tu mądrze kiedyś napisał, że cała masa dzieciaków kupuje F4 na necie albo np chloran potasu na allegro "bo się da i bez przypału" a mało kto z nich liczy się z tym, że nawet za kilka lat z tego tytułu może mieć mniejszy lub większy problem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...