Skocz do zawartości

JW68 New Generation 12


mateo1992

Rekomendowane odpowiedzi

Nie znalazłem tej wyrzutni w spisie,więc ją dodaje.
Cena hurtowa to około 50zł.
Zdjęcie: http://www.jorge.com.pl/produkty_fa/358.jpg
Symbol: JW68
Opis:
PURPUROWE KOMETY + PURPUROWE I ZIELONE PIWONIE; BIAŁE KOMETY + SREBRNE PALMY; CZERWONE MIENIĄCE SIĘ KOMETY + CZERWONE PALMY; BIAŁE MIENIĄCE SIĘ KOMETY + ZŁOTY DESZCZ; KOLOROWE MIENIĄCE SIĘ KOMETY + ZIELONE PALMY; ZIELONE MIENIĄCE SIĘ KOMETY + BROKAT

Kaliber: 29 mm
Ilość strzałów: 19
Układ efektu: I
Czas palenia:30 s
Wymiar: 180x180x175 mm
Film mojego autorstwa z tegorocznego sylwestra:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, bardzo fajna wyrzutnia. Cenną właściwością tej wyrzutni jest to że na 19 strzałów posiada 6 różnych efektów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wyrzutnia jest piekna można było ja kupić w biedronce za 25zł.A tak noramalnie u mnie 90zł


W biedronce nie było tej wyrzutni. Była New Generation 1, Super Show 6 i Macrocosmos 2.

A co do samej wyrzutni: bardzo fajna. 19 strzałów niemal każdy z innym efektem. Polecam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Up.

Była. Koledze chodziło o to że była jeszcze gdy Biedronka nie zmieniła swojej oferty fajerwerków (wtedy była pod nazwą Sfinx).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są te same wyrzutnie, tylko dla biedronki zrobili pod inną poligrafią i mniejszą gabarytowo (może robili jakieś oszczędności :P ). Kostki Jorga można bardzo łatwo zmniejszyć (sprawdzałem kilka kostek Jorga i wszystkie przeze mnie sprawdzone wyrzutnie mają wypełnione rurki tylko do połowy ładunkiem, a druga połowa jest pusta). ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się,jest to prawda...
I tutaj widać jaka firma jest oszukana...
Drą pieniądze za nic.
Mimo wszystko myślę,że warto dołożyć pieniądze i kupić NG12.
Odpalałem po niej o wiele większą wyrzutnie tj. top secret i wystrzały były gorsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Bardzo dobra wyrzutnia.Duża różnorodność efektów i korzystna cena (dałem za nią 45zł na fajerwerki-net).Nie kosztuje tyle co dawny Sfinxs w biedronce ale mówi się trudno.Ogólnie naprawdę dobra ale New Generation 13 podobała mi się nieco bardziej.Polecam. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawniej bardzo ceniona kosteczka kiedy była w cenie 25 zł pod nazwą Sfinx...
lecz moim zdaniem nadal jest warta uwagi gdzie cena jest dwa razy wyższa
Pozdrawiam CraV :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 lat później...

Jestem bardzo zadowolony z tej wyrzutni.Kolejna zachwycająca propozycja od jorge.Mimo iż to tylko 19stka ma dużo efektów.Wszystkie efekty bardzo mi się podobały.Pięknie się prezentowały czerwone i zielone palmy,ich rozbryzgi były ogromne..Polecam w 100% to cacko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mantis zmienił(a) tytuł na JW68 New Generation 12

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...