Skocz do zawartości

[FILMY I ZDJĘCIA] Pokaz Sylwestrowy 2010/2011 + inne


mpiwowski

Rekomendowane odpowiedzi

fachowo :)


Pewnie to wiesz, ale jak robisz start odliczany, to wrzuć siakiś akcent na początek i odpal go tak, żeby "zakwitł" równo z zerem.
GM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mpi Ty to byłeś taki zestresowany, że ten cały pokaz chyba w cale Cie nie cieszył. Dopiero jak się skończył słychać to głębokie westchnienie na filmie :D Swoją drogą mogłeś trochę przyciąć film, żeby nie było słychać tego "i d*pa" :P A co do zaczynania od mocnego akcentu to akurat uważam, że dobrze zrobiłeś dając te czerwone strobo, szkoda tylko, że nerwy cie zjadły. Ja to z piro czerpię przyjemność, jakbym miał się tak jak Ty stresować to dawno rzuciłbym to w cholerę i zajął się zbieraniem znaczków albo grzybów...

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja to z piro czerpię przyjemność, jakbym miał się tak jak Ty stresować to dawno rzuciłbym to w cholerę i zajął się zbieraniem znaczków albo grzybów...

fps


No i od tego roku wyznaje twoją politykę, zmieniam trochę styl strzelania. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to mówią mądry Polak po szkodzie :D a systemy Ci i tak nie zginą zawsze możesz przecież wziąć się za obsługę imprez, jeszcze może dostaniesz dofinansowanie na otwarcie działalności... a sylwestrowe strzelanie ma być dla przyjemności własnej a nie dla widzów, którzy w przeciwieństwie do Ciebie byli na pewno wyluzowani od początku do końca. Czasem nawalanie na pałę bardziej cieszy niż nawet wyrafinowany pokaz...

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka mała dygresja u mnie na pokazie było tak że rozkładałem statyw pod aparat a widownia już zaczeła odliczanie. a ja mówię ej ej spokojnie jak będę gotowy to powiem. U mnie było idealnie trafione w 0. I poszły 2 "SS" w V, na filmie niestety tego nie ma :unsure:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Taka mała dygresja u mnie na pokazie było tak że rozkładałem statyw pod aparat a widownia już zaczeła odliczanie.


U mnie było identycznie, stali już w balkonach niektórzy dobrą godzinę a ja dopiero rozkładałem wyrzutnie. :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wycinałeś reakcje widowni w czasie pokazu ? Czy może dopiero zaczęli bić brawa po pokazie ? Na filmie wszyscy "martwi" , ani jednego " wooow"
A tak w ogóle, to bardzo ładnie wyszło 9/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...