Skocz do zawartości

[FILMY I ZDJĘCIA] Pokaz Sylwestrowy 2010/2011 + inne


mpiwowski

Rekomendowane odpowiedzi

Filmy z Sylwestra 2010/2011:
-----------------------------------------
Pokaz Główny:

Film:



bezpośredni link:



Zdjęcia:

- zdjęcia od kulis

http://fc00.devianta...ski-d36m9nx.jpg

http://fc02.devianta...ski-d36m9ow.jpg

http://fc06.devianta...ski-d36m9pd.jpg

http://fc00.devianta...ski-d36m9q2.jpg

http://fc05.devianta...ski-d36m9qm.jpg

http://fc05.devianta...ski-d36m9re.jpg

http://fc02.devianta...ski-d36m9s1.jpg

http://fc08.devianta...ski-d36m9sr.jpg

- zdjęcia fajerwerków

ewqgf43wfgu5g34qfguh4_by_mpiwowski-d366g3j.jpg


54h634h864h24g7h3_by_mpiwowski-d366g6r.jpg


3qh634qgujh243qg74jh34_by_mpiwowski-d366ga7.jpg


53qh43g8h3qgujh4qw3gfq74_by_mpiwowski-d366gci.jpg


54wh635qwgh734qg753g3_by_mpiwowski-d366ge4.jpg


43qgy63q4h64h43qfg7h34q6f_by_mpiwowski-d366gfp.jpg


43qh235g6hg235qfg6hq234_by_mpiwowski-d366ghn.jpg


54g346h35qg37h3g78gh34q_by_mpiwowski-d366gkf.jpg


34qyg234q3q4gu4h4q23gw4_by_mpiwowski-d366gnk.jpg


3h23q4g4h432g67hj3q46g_by_mpiwowski-d366gq4.jpg


34q6hy243qg7h23g34qg4wg_by_mpiwowski-d366gsm.jpg


eg3qgu64h234g3q4ygq37gh2_by_mpiwowski-d366guz.jpg


54wh63q4gu4h34qguh4q32_by_mpiwowski-d366gwk.jpg


54wjh634qhu764h423g573g3q4_by_mpiwowski-d366gyy.jpg


54jh643qgu45h43qg7h3w_by_mpiwowski-d366h0k.jpg


53h4623gy5hg42g75gh3q64g_by_mpiwowski-d366h2f.jpg


5q3hq6234g53423h724g2_by_mpiwowski-d366h3s.jpg


23tgf16h3g673qg2werg3_by_mpiwowski-d366h64.jpg

- Filmy pojedynczych wyrzutni a także innych pierdółek - wkrótce
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość DreSzCzyK

Pokaz super najlepsze jest jaką rzeznie zrobiłeś pod koniec ^_^
Sporo dymu :lol: , myśle że widownii się podobało i zrobiło wrażenie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Mpi, w tym roku przeszedłeś samego siebie. Moim zdaniem najlepszy pokaz ze wszystkich jakich się podjąłeś. Najpardziej podobała mi się końcówka (niezła nawalanka :D ). Widownia też słychać że była wniebowzięta. Już się boję co to będzie jak zrobisz pokaz z Velem :P Gratuluję pokazu!

PS.
Początkowa synchronizacja trochę nie wypaliła (odliczanie) :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo pokaz coś pięknego. Powiem Ci, że nawet lepszy niż u nas w Lubinie na Barbórce, serio. Szkoda, że nie mieszkam w Łodzi to byś miał jednego widza więcej :D

Vel - czekamy na Ciebie!!! :w00t:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WOW ... ale cudo .. kurde aż się trzęsę :D
To było po prostu genialne .. do tego taką publike miałeś ... jesteś mistrzu i nie ma mocnych .. jeszcze raz gratuluję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokaz spoko zwłaszcza finałowa minuta to niezły Armagedon, tylko odliczanie zwalone jak na rynku w Krk rok temu ;)

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pokaz spoko zwłaszcza finałowa minuta to niezły Armagedon, tylko odliczanie zwalone jak na rynku w Krk rok temu ;)

fps

Racja, szkoda że to odliczanie sie nie udało. Ja czekam na zdjęcia od kulis.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i może ja się wypowiem.
Na pierwszy rzut oka pokaz zachwyca efektami oraz ogromnym zamieszaniem , które zwiększa się z każdą sekundą aż do finału.
W sumie nie ma się co dziwić , skoro użyłeś fajerwerków za prawie 4 kafle.
Jednak przyglądając się dokładnie , znalazło się kilka "uchybień".
Przede wszystkim efekty - nic nowego się tu nie pojawiło.
Wszystko to te same , sprawdzone amatorskie wyrzutnie , które występują praktycznie w każdym stuffie.
Jakby chociaż przed finałem wkręcić zwykłego salut`a , to dopiero byłoby zaskoczenie dla publiki , a tu jednak brakuję takiego elementu zaskoczenia , efektu , który zadziwia wszystkich widzów (chociaż srebrne wiry dały namiastkę tego).
Poza tym finał.
JW1000 jako zakończenie była raczej do przewidzenia i jest to dosyć często używana w finale jednorzędówka.
Gdyby tak dołożyć do tego kilka brokatowych szelek , byłoby jeszcze lepiej.
Poza tym masz dwa systemy radiowe.
Dym osłabił trochę efekt , a gdybyś rozstawił wyrzutnie w dwóch różnych miejscach (np. drugą część kilkanaście metrów dalej) efekt rozwaliłby system.
I ostatnia rzecz , które wywołuję u mnie śmich - po kiego grzyba obwinąłeś taśmą teren , na którym fajerwerki , skoro byłeś ze znajomymi ?
Od razu trzeba było postawić ochronę do pilnowania :D
Możliwe , że miało dać to złudzenie pokazu pro , ale raczej wywołało odwrotny efekt.
Moja ocena pokazu to 9/10
Świetnie to wszystko wyszło , ale do pokazu z prawdziwego zdarzenia (jaki starasz się uzyskać) jeszcze sporo brakuje.

PS
Po odgłosach wnioskuję , że widownia składała się z około 14 osób z czego 3 były kobietami (bo tyle słychać).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


znalazło się kilka "uchybień".


Jakby chociaż przed finałem wkręcić zwykłego salut`a , to dopiero byłoby zaskoczenie dla publiki , a tu jednak brakuję takiego elementu zaskoczenia , efektu , który zadziwia wszystkich widzów (chociaż srebrne wiry dały namiastkę tego).
Poza tym finał.
JW1000 jako zakończenie była raczej do przewidzenia i jest to dosyć często używana w finale jednorzędówka.
Gdyby tak dołożyć do tego kilka brokatowych szelek , byłoby jeszcze lepiej.

Napewno nie będę kupował nielegalnych produktów by kogoś zaskoczyć. W dodatku miałem obstawę policji to by się od razu skapnęli. Chyba, że masz na myśli amatorkę. Bo w amatorce w większości baterii czy szelek brokat jest beznadziejny. Dlatego teraz zrezygnowałem tak z tego efektu. Miałem brać TB-71, ale niestety nie miałem do niej dostępu wiec też musiałem zrezygnować.

PS: Nie miałem dostępu do dobrych salutów.

Dym osłabił trochę efekt , a gdybyś rozstawił wyrzutnie w dwóch różnych miejscach (np. drugą część kilkanaście metrów dalej) efekt rozwaliłby system.

Pozycje były rozstawione od siebie w odległości 25m. Najwidoczniej potrzeba ponad 50m a ja takiego terenu nie posiadam.

I ostatnia rzecz , które wywołuję u mnie śmich - po kiego grzyba obwinąłeś taśmą teren , na którym fajerwerki , skoro byłeś ze znajomymi ?

Zrób taki pokaz i nie obwijaj, to cie zgarną szybko. Firmy mają nie raz o połowę mniejszy budżet ode mnie i obwijają. To podstawa. :rolleyes:

Od razu trzeba było postawić ochronę do pilnowania :D

No była


ale do pokazu z prawdziwego zdarzenia (jaki starasz się uzyskać) jeszcze sporo brakuje.

Do niczego nie dążę i nie staram się uzyskiwać. Robię to co akurat mi się wydało słuszne. Np. za rok zrobię inny styl. Poza tym na pokaz z prawdziwego zdarzenia potrzeba profesjonalnych szelek, sprzętu za tysiące złotych i masę innych rzeczy. Czyli raczej nikt z nas nigdy tego nie uzyska.


PS
Po odgłosach wnioskuję , że widownia składała się z około 14 osób z czego 3 były kobietami (bo tyle słychać).

Co ma widownia do pokazu?? Nie zbieram na siłę publiki by podnieść swoje ego.

PS: Z tyłu i po bokach miałem łącznie 4 wieżowce xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli robiłeś pokaz na zamówienie urzędu miasta za państwowe pieniądze ?
Innego powodu dla którego zjawiła się cała komenda policji i taka obstawa oraz przestrzeganie narzuconych na sprzęt pro przepisów nie widze
Moge i 2 tony strzelac i niczego nie musze zabezpieczac bo jest sylwester

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Innego powodu dla którego zjawiła się cała komenda policji i taka obstawa oraz przestrzeganie narzuconych na sprzęt pro przepisów nie widze
Moge i 2 tony strzelac i niczego nie musze zabezpieczac bo jest sylwester


No to się mylisz. Nie znasz totalnie realiów świata. Nie ważne ile nakupisz, mogą ci w każdej chwili zabronić bo uznają to za zbyt niebezpieczne.Tak jak każą ci się wynieść z pewnego terenu bo zakłócasz spokój np. w pewnym miejscu i nie ważne, że jest sylwester.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ładnie wyszło tylko te odliczanie zwalone,i trzeba było kupić faktycznie jakieś saluty albo porządną wyrzutnie z nimi.Ale pokaz naprawdę zapiera dech w piersiach , lecz jeszcze czegoś brakuje co by naprawdę spowodowało okrzyki widowni.Pokaz oceniam na 9,5/10.
P.S na 2012 to zrobicie armagedon z velem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokaz rewelacyjny ;d
Chciałbym go na live obejrzeć ;d Jakość nagrania idealna , ale czego sie mozna spodziewac po kamerze za 13k xD

Jak za rok zrobicie z velim wspólny pokaz to to bedzie moc ! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...