Skocz do zawartości

PLUS


NLBartosz

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co ja wiem w PLUSIE są następujące produkty:
1.Zestaw rodzinny - 4 rakietki, 1 paczka zimnych ognii i petard i chyba motylki(ale nie jestem pewny czy są motylki) - 14,99zł (Śmieszek)
2.Zestaw wulkanów - 6 sztuk (Śmieszek)
3.Petardy China Boelller - 1 szt - 2zł (Produkt niemiecki)
4.Bateria 16 strzałów - 34,99zł(Śmieszek)
5.2 Fontanny w opakowaniu
6.Zestaw Gigant

W środę dokładniej wam opiszę to wszystko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 8 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...

Pojawiły się produkty pirotechniczne w Plusie.
Przyglądałem się trochę i niestety przeważają produkty firmy Keller z Niemiec. Jest trochę produktów z jorge np. bingo 100 strzałów, fontanna silver cascade 2 sztuki. Jest też Śmieszek m.in wyrzutnie. Jak ktoś będzie chcieć to mogę foteczki porobić w sklepie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ich tegoroczna ofert taka średniawa jest. Dobrze, że są fajerwerki Jorga. Co do samych cen, to nie są tak strasznie wygórowane (np. Guliwer tylko 4zł wyższa cena od hurtowej) więc nie jest źle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ten zestaw UFO za 6,99zł jest dobry??
Opłaca się??


jest bardzo dobry i sie go bardzo opłaca rakiety są świetne ogromne palmy :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w PLUSIE mają jeszcze full tego.
Kupiłem 2xUFO i jeszcze kupie Stars of Triband.


a były jeszcze petardy china boller te po 2 zł :neutral: :?:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Musze powiedziec ze wyczytalem w lokalnej gazecie ze PLUS'y maja byc calkowicie wycofywane z polski!!! I za miast nich beda w tych miejscach BIEDRONKI :D albo inne male supermarkety (u mnie bedzie biedronka juz z reszta trzecia w moim miescie) To nawet bobrze bo biedronka ma fajniejsze fajerwerki niz plus a ze szybko schodza to jak sien w jednej nie zalpie to zawsze zostaja kolejne dwie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...