Skocz do zawartości

TXB400 Samum


P@wlo

Rekomendowane odpowiedzi

Symbol: TXB400
Nazwa Produktu: Samum
Ilość Strzałów: 36
Kaliber: 30mm
Zdjęcie: dgpcu0.jpg
Efekt: Crackling
Układ Efektu: I
Film:http://www.youtube.com/watch?v=APslPU71kOk
Cena hurtowa: ok 100zł
Moja ocena: 10/10
Moja opinia: Fantastyczna wyrzutnia za nie wielkie pieniądze odpalałem na końcu mojego pokazu sylwestrowego do teraz nie mogę wyjść z podziwu ogromnego Cracklingu porostu FANTASTYCZNA wyrzutnia

OGLĄDAĆ OD 3Minuty

Porównajcie do wyrzutni przed ostatnich da to obraz wielkości rozprysku TXB400 do słownie nad całym moim podwórkiem no FANTASTYCZNA!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam. SAMUM jest de best.
Przyznam się szczerze, że 3 lata temu, jak kilka tygodni po prezentacji pojechałem na zakupy do Triplexu, to szukałem tej wyrzutni w zestawach V :).
GM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 4 miesiące temu...

Od 3 lat przymierzałem się z zakupem tej wyrzutni i ze względu na jej właściwie zerową dostępnosc nie było mi dane jej zakupic, ale w końcu się udało :P

Użyłem 3 sztuk w finale pokaziku i ekstra sieka, dynamiczna z OGROMNĄ rozpiętością ! Trochę się dziwie, że nikt jej nie kupuje zamiast pogorszonej jw408, ale myślę, że niedługo się to zmieni ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
  • 11 miesięcy temu...

Nigdy nie mogłem się zdecydować na tą kostkę ponieważ szkoda mi było wywalić ok 125 zł w tam krótkim czasie lecz dzięki Bogu zdecydowałem się nabyć tego byka. Najlepsza kostka w mojej pirotechnicznej karierze :)/> Polecam, brać ile wlezie i się nie zastanawiać.

http://www.youtube.com/watch?v=DOoUui-w1Gw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imponujące efekty tej niezwykle popularnej wyrzutni.Na wystrzelenie tej kostki czekałem szmat czasu.Rozpiętość craklingu była tak potężna,że stojąc 40 metrów od baterii mój brat nie objął go kamerą.W trakcie wystrzałów miałem wrażenie,że ta kostka strzela na całe niebo.Chociaż w tamtym roku zachwycałem się jw408 to muszę przyznać,że ta jest jeszcze lepsza.Po prostu genialna pozycja,którą musi wypróbować przynajmniej ten jeden raz każdy miłośnik fajerwerków.Koniecznie! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 2 lata później...

Ostatni rok bardzo słabo wypadła na tle innych kostek budżetowych, zmarnowane pieniądze. Nie jestem w stanie tylko określić czy ładunki bardzo wysoko leciały czy bardzo słabo wybuchały bo głośna to nie była. Efekt był bardzo mały ale gęsty. Z opinii spodziewałem się czegoś innego patrząc po innych starych kostkach z cracligiem które odpalałem. Teraz bym pewnie wybrał 3-4 guliwery jorga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
1 godzinę temu, tomszak napisał:

To była partia 2019? 

2018

6 minut temu, Bartekeuro napisał:

Niestety widać sporą różnice między moim filmem a np mpiego.

Teraz wygląda dużo słabiej i warto doinwestować do Jorge do craclingu.

Nie porównuj w ten sposób bo nie znasz odległości w jakiej stały osoby w tych filmach a także istotne jest czym nagrywają. Ja np. stałem dość daleko i mam szeroki obiektyw więc na filmie wyjdzie na mniejszą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No efekt może i gorszy, ale i tak zawsze bardzo chętnie ją kupuję, z takiej racji, że jest dynamiczna. Nadaje uroku pozostałym wyrzutniom z którymi strzela

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Mnie się bardzo podoba,efekt cracklingu jest dosłownie ogromny! ?Jeszcze jak się wyrwie po dobrej cenie to można śmiało brać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Bardzo dobra kostka mega dynamiczna zrobiła na mnie ogromne wrażenie szczególnie spodobał mi się efekt szerokich zielonych bukietów złotych chryzantem, a crackling boski śnieżnobiały na całe niebo. ! Z pewnością przyznam że była to kostka w ścisłej czołówce najlepszych które przestrzelałem i która z pewnością utkwi mi głowie na bardzo długo. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Po kilku latach Samum znów zagościł w smoim stuffie i przyznać muszę, że wciąż trzyma mega wysoki poziom.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...