Skocz do zawartości

Cisza Przed Jutrzejszym...Bumm :DD


wiitekkk111

Rekomendowane odpowiedzi

u mnie także coś cicho, na horyzoncie ktoś czasem co strzeli a tak na osiedlu to cichutko, oprócz mnie nikt nie strzela

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 158
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

U mnie już się zaczyna powoli. Przed chwilą jakiś człowiek strobo odpalił mi pod oknem xD. Jakieś kostki szły bo słyszę ciąle strzały także klimacik się zaczyna ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie trochę lepiej bo okazało się że spędzę go lepiej, jednak dzisiaj "zrobiłem" wyrzutnie i inne fajerwerki do gotowości użytku. U mnie co jakiś czasem dłuższy czasem krótszy czas ktoś coś odpala głównie petardy. Jutro zamierzam z rana ok. 10-11 wyjść na dwór wziąć FP3/NEW, Nitro Bomb, Żuki i może jakieś inne i pobudzić jeszcze śpiących.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, wiadomo, admosferka jest, troszke zamieszania co do spedzenia sywlestra ale reszta jest w jak najlepszym porządku;) Ciągle słychać huki, na dodatek w tym roku nowa tradycja,przez ostatnie 24 h do sylwestra(oo.oo-23.59 dnia 3o grudnia) niczym niestrzelam, wszyscy coś odpalają a ja nic, bardzo mi sie to podoba, sam sie szczuje,a radośc z odpalania jest dużo większa;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie nie ma tej atmosfery czuje się jakby był zwykły dzień tylko ktoś dzisiaj odpalił kilka hukowych i to niezagłośnych i to wszystko jak tak dalej będzie to jutro o godzinie 00.00 będe najlepiej z całego miasta szczelał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj ja klimacik czuje. To juz dzis. Wczoraj generalnie przez caly dzien slyszalem jakies hukowki, a wieczorem nawet rakietki. Jedyne co mnie moze zdenerwowac, to swiadomosc, ze sie nie wyspie. Zamierzam wstac wczesnie i przygotowywac stuff.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetnie. Jest Sylwester atmosferka na całego. Świętuje ja więc inni też xmas_w00t.gif Będą u dziewczyny teraz huków sporo. Ludzie rzucają z okien wieżowców petardy. Bawią się w wprawiają w Sylwestrowe szaleństwo. Wkońcu w ten dzień zapomina się o smutkach i żegna stary rok. Ciszy już nie ma rozpoczyna się szaleństwo.......!!..!!th_Popping.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wogóle to co to się stało w tym roku że nie ma tej atmosfery? zawsze miałem dzień przed sylwestrem tak że tylko siedziałem przy moich fajerwerkach i nie mogłem ię od nich oderwać a w tym roku nawet mnie to tak bardzo nie cieszy że jest sylwester. ja nie wiem od czego to zależy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


a wogóle to co to się stało w tym roku że nie ma tej atmosfery? zawsze miałem dzień przed sylwestrem tak że tylko siedziałem przy moich fajerwerkach i nie mogłem ię od nich oderwać a w tym roku nawet mnie to tak bardzo nie cieszy że jest sylwester. ja nie wiem od czego to zależy.


To masz problem, bo ja czuje atmosfere xmas_smile.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już od 6 czuje klimat jakiś baran achtunga rzucił pod moje okno ;/ teraz strzelaja tymi piszczącymi rakietkami,zaraz ide rzucic ATN3 Achtung i FP3 NEW komuś pod okno ;] :rolleyes: a tak przy okzaji szczęśliwego nowego roku wszystkim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze czuje klimat kiedy wyciągne już wszystkie fajerwerki na biurko xD Rozłoże z tyłu wyrzutnie, moździerze, potem rakiety , hukowe itp xD
Potem to tylko się wybiera którą by tu hukówke odpalić pierwsza xD

Niestety w tym roku nie kupiłem fp3 new i dlatego mam je tylko 2. Zostawiam Na 23:59 xD A druga poleci Pewnie gdzieś o 3-4 w nocy xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i mimmo iż wciąż jestem happy to jednak znacząco poziom endorfin w moim ciele się obniżył. Kurier z nagrodą nie przyjechał więc już raczej nie przyjedzie. SIC! wszyscy dostali tylko nie ja, który do siedziby Komety mam najbliżej.


edit:
daamn teraz to dopiero cisza. 160 osób na forum, a pada 1 post na 20-30 minut

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Brak klimatu, na sylwestra nie mam nawet jeszcze planów, ale chyba zostaje w domu. Co do klimatu to się poprawi jak tylko się ściemni i będzie cały czas coś słuchać i widać :) Stuff sobie leży i czeka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dzisiejszego rana o niczym innym nie myśle :xmas_happy: Byłem w Brico Marche i kupiłem: 2 zestawy, 4 paczki Piccolo Corsair, Pirat z Jumbo, Rzymskie ognie (Jedna paczka, w której jest 12 sztuk :xmas_happy: ), Moździerz. Jeszcze jutro jade do Lidla po Besty :xmas_wink: Jestem szczęśliwy, co jakiś czas coś odpalam :xmas_happy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy fajerwerki mają uczucia xD. Oczywiście nie moge zbytnio uwierzyć, że jutro jest sylwester i jednak wolałbym, iż żeby zostało kilka dni jeszcze do niego, bo blisko niestety do szkoły. Po drugie nastroje są bardzo dobre, bo wbija do nas na osiedle postrzelać kolega z podstawówki, co roku strzelamy w 4 osoby na osiedlu, oczywiście jutro będzie również strzelanie forumowe z kilkoma osobami z Lublina.Odnośnie fajerwerek układałem już do opakowań z kolegą co odpalimy jutro rano, więc klimat jako tako jest, lecz szkoda, że nie ma śniegu i taka krótka jest przerwa po sylwestrze;/.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już czuje lekki "stresik" przed jutrzejszym... "Bumm" :xmas_tongue:
W ciągu roku kilka razy miałem podobne do siebie sny związane z sylwkiem i fajerwerkami: Śniło mi się, że przespałem północ, albo że budze się koło 20stej i nie mam fajerwerków i musze lecieć szybko do jakiegoś marketu kupić jakiekolwiek fajerwerki... :xmas_laugh: Ktoś z was też miał takie poryte sny? xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha ha . Ja też nie wyobrażam sobie sylwestra bez fajerwerkow. Też czekam na jutrzejszy dzień z niecierpliwością, myślę sobie jak to bedzie, ustalam sobie plan co i o oktorej odpalic i w jakiej kolejności :DD :xmas_wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...