Skocz do zawartości
K@M!L

Carrefour

Polecane posty

Tak się zastanawiam co lepiej wziąć...Alert, Virus czy Hydra. Budżet raczej starczy mi tylko na któreś 2 z tych kostek...panowie pomożecie? :P Ale nie wykluczam że starczy mi budżetu na wszystkie 3 kostki i wtedy dylemat zostanie zażegnany.

Też mam dylemat między Virus a Alert i wezmę chyba to pierwsze bo ma kal.25 i jakoś efekty mi bardziej podchodzą. A co do Hydry to za tą cenę kostka kozak brać i się nie zastanawiać :)

Alert kaliber :20 chyba, virus 25 a hydra 30. Ja tam bym brał Hydre i virusa

Kaliber kalibrem, ale ten alert efekty ma na prawdę ciekawe. Zrobię chyba jak mówisz :D virus+hydra a jak starczy kasy to wtedy alert dojdzie. Jeszcze szukam ciekawego zestawu rakiet do 100/110zł i zeby tych rakietek tam trochę było (nie interesują mnie np 4 rakiety za 100zł, bo od efektów mam kostki, a rakietkami chce się trochę pobawić :D)

Hydrę i virusa biorę napewno :P a rakietki też muszę kupić jakieś w miarę bo mam tylko Diabolo jr6 tylko nie wiem które i gdzie

Hydrę i virusa biorę napewno :P a rakietki też muszę kupić jakieś w miarę bo mam tylko Diabolo jr6 tylko nie wiem które i gdzie

Rakietki Aplauz wydają sie być znośne z Carrefoura ;)

Szału nie ma w tym roku jeśli chodzi o Carrefour. Biedra ich bije.

A u mnie nigdzie obok w miastach nie ma Carrefoura.. :( tak chciałem hydrę i revolta..

Polecam rakietki aplauz, odpaliłem 8 sztuk i wszystkie super-tylko crackling nieco mały ale za to gęsty i głośny. Lepsze od nieco od bestów. Tak do 20zł warto i to bardzo.

Jak najbardziej polecam rakiety aplauz... Przed chwilą jedną wystrzeliłem i powiem szczerze że jak za 20 zł za 12 rakiet to jest śmiech na sali. Wysoko lecą , rozprysk dość duży , huk w miarę. Polecam 10/10

Czyli aplauz są po 20zł, a rzymiaki RPG po 6 zł? Widzę, że w gazetce są dopiski "Cena od" i "różne rodzaje", ktoś mógłby zweryfikować?

Co do oferty. Jeśli komuś zależy na długim pokazie kosztem dynamiki to całym sercem polecam Specjal Show. MIałem w tamtym roku, był w tej samej cenie 199 zł. faktycznie strzela ponad 2 minuty. Hydra u mnie w tamtym roku (Łódź - Teofilów) skończyła się w dzień sprzedaży fajerwerków po 2 godzinach wiec w tym roku może dadzą tego więcej. Przypadkiem nie kupujcie shuttera, odpowiednik tej wyżutni w Dino jest o 100 zł tańszy a dokładnie kosztuje w Dino 149 i w tych pieniądzach patrzac po filmikach i teście Machonego to świetna wyrzutnia. Szkoda że nie ma niczego w cerfurze czegoś 50 mm, bo Brutusa z Lidla miał w tamtym roku sąsiad i nie porywa.

Czyli aplauz są po 20zł, a rzymiaki RPG po 6 zł? Widzę, że w gazetce są dopiski "Cena od" i "różne rodzaje", ktoś mógłby zweryfikować?

rzymiak rpg był po 30 zł ale teraz w promocji 25 zł

Byłem dzisiaj w dwóch carrefourach u siebie i nie mieli jeszcze wystawionej pirotechniki. Tłumaczyli się w jednym, że dopiero robią inwentaryzację, a w drugim że dostawy nie było. Mam nadzieję, że pomimo tego, zdążę zakupić hydrę i virusa. Aczkolwiek dziwi mnie, że w ofercie jest od 27.12 a tutaj nadal nie wystawili. Pracowałem w sklepie i wiem, że promocje musiały być na czas. Tak czy inaczej trzymajcie kciuki za moje zakupy :D

Czy hydra i Virus sa w zwyklym carrefourze? czy moze w markecie?

Dzieki, w carrefour market nie było i nie będzie w mojej okolicy natomiast w Arkadii w warszawie były tego całe palety

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się