Skocz do zawartości

Carrefour


K@M!L

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie w carrefour są też produkty SP ale niestety są strasznie wysokie ceny np. moździerz ten który w lidlu kosztował 25 zł to tu kosztuje 39.99 ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak już są wyznaczone stoiska pilnowane przez ochroniarzy wraz ze sprzedawcą. W jednym markecie, owe stoisko było na sali z karteczką informującą iż tylko sprzedawca podaje towar, a w innym usunęli punkt informacyjny i tam wszystko wrzucili wraz z ochroniarzami. Piccolaki po 1.3 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super Power i Hestia. Ceny nawet w miarę. Zakupiłem dzisiaj moździerz SP0008 za 30zł. Taka cena jeszcze ujdzie.. Towar mają oddzielony z szampanami i alkoholem.. wchodzi się bez problemu i można pooglądać towar.. nikt się nie wpieprza, no oprócz "w czym mogę pomóc".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny w miarę? ty chyba oszalałeś;p jedynie ten moździerz jeszcze ujdzie, reszta wszystko drogie jak...wyrzutnia sp extreme line 9strzałowa kosztuje 54zł haha, poszaleli, dwa najmniejsze wulkany 3zł za komplet, wszystko strasznie drogie, jak porównać ceny do innych hipermarketów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Z Hestii nie ma co kupować :P



Nie wiem czemu każdy komentuje Hestie w negatywny sposób , przecież to jest dobry producent ( przymykam oko na niewypały ) niektóre produkty tej firmy potrafią przewyższyć te bardziej znane i popularne, nie raz się o tym przekonałem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Która wyrzutnia z podanych w gazetce jest najbardziej opłacalna pod względem efektu ?

Niestety żadna.. Nie kupuj w Carrefourze bo stracisz tylko kase.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś w jakiej cenie te wulkaniki Fuji na 1 zdjęciu? Bo ceny nie ma :P

Ok już widze, 2.99 :D

Co do wyrzutni, niezgadzam się z poprzednikami. Godna uwagi jest wyrzutnia za 13zł
10strzałowa, Wenus. Efekty tych małych 10strzałówek z Hestii są naprwade zacne !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze fajerwerków hestia nie mialem ale slyszalem od kolegow ze oni sie nie zawiedli na hesti
W tym roku bede dokupowal fajerwerki do mojego stuffu w Carrefourze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tylko zobaczyłem odrazu biore zestawik za 40zł z rakietami ;)

Ja go w zeszlym roku mialem i powiem ci ze sa tam 2 paczki hukowych chyba china boller 9 rakietek i kilka fontan
http://imageshack.us/photo/my-images/215/zdjcie0256q.jpg/
to wszystko jest w tym zestawie oprucz petard grom, piccolo i petarda srednia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ceny są takie jak w gazetce to oferta wyrzutni jest ciekawa. 19-stki za 44.99zł to cena niższa niż w latach ubiegłych oraz w tych w innych sklepach ( Selgros 73zł).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja go w zeszlym roku mialem i powiem ci ze sa tam 2 paczki hukowych chyba china boller 9 rakietek i kilka fontan
http://imageshack.us/photo/my-images/215/zdjcie0256q.jpg/
to wszystko jest w tym zestawie oprucz petard grom, piccolo i petarda srednia


kubix101 - i jak ten zestaw za 4 dychy, jaki rozprysk rakiet? Polecasz??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


kubix101 - i jak ten zestaw za 4 dychy, jaki rozprysk rakiet? Polecasz??

Rozprysk mi sie podobal. Male rakietki tez bardzo dobry mialy rozprysk jak na ta cene to polecam. Takie jest moje zdanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba kupuje tylko petardy i wulkany Fuji.
Ale czy na pewno wszystkie petardy są tam za 0,99 zł??
Bo jakoś mi się wierzyć nie chce że petardy magnum i duże korsarze po tak niskiej cenie. ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...