Skocz do zawartości

Carrefour


K@M!L

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 28.12.2020 o 09:17, pirowariat napisał:

Axion za 119 ?. Brać i się nie zastanawiać. Miałem ją w tamtym roku i za tą kasę jest świetna. Na wzór człowieka nielubianego na forum i którego filmy lubię daje jej 10/10 ?

Miałem 2 lata temu, fajna wyrzutnia, ciekawe jak tam w tym roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Axion spoko, januszowy 4in1 za te kasę okej, a Proton na filmie wygląda nieźle 49s28mm za 109 ziko to dobra cena.
Special show jest podobny do show w dino za 199 zł, ten sam kaliber.

Edytowane przez mlodinho10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz ją widzę , na yt tylko jeden filmik z piromaxa sprzed 10 dni.  Wygląda ciekawie , myślicie ze wali dużo lepiej niż hydra ? Myślałem  nad dwoma hydrami , ale ten proton kusi w zastępstwie. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już słyszę Januszerie. "Trza iść nakupić virusów" Tylko czy jest sens kupować tylko 3 razy taką samą wyrzutnie czwarty rok pod rząd ? fakt to jest okazja, ale co roku myślą że oni mają najlepsze petardy i chooj ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Draska napisał:

Pierwszy raz ją widzę , na yt tylko jeden filmik z piromaxa sprzed 10 dni.  Wygląda ciekawie , myślicie ze wali dużo lepiej niż hydra ? Myślałem  nad dwoma hydrami , ale ten proton kusi w zastępstwie. 

Też mialem kupić Axiona + hydre i virusa, ale chyba wezmę tego protona

Edytowane przez Develin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, LucazFires napisał:

Już słyszę Januszerie. "Trza iść nakupić virusów" Tylko czy jest sens kupować tylko 3 razy taką samą wyrzutnie czwarty rok pod rząd ? fakt to jest okazja, ale co roku myślą że oni mają najlepsze petardy i chooj ?

Virus mi się za bardzo nie podobał, ale Hydry nie odpalałem jeszcze.

A proton ciekawie się zapowiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dam sobie ręki uciąć , ale pierwszy wirus jaki był w kerfie podobnie jak hydra to był hicior. Później niektóre strzały zrobiły się jak kal 20mm zwłaszcza te zielone. Nie ma startu do kilku kostek od triplexa 25mm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Triplex i Jorge to inna liga niż Piromax lecz i Piromax ma dobre kostki. Ten Proton 28 mm 50 strzałów za 100 zł trzeba przestrzelać. Albo będzie kupa jak 20-25 mm albo będzie tani hit. Axion 25 mm też robi robotę i te trzy januszowe compoundy też powinny być ok mauser, 4 in 1 i underaction.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyrzutnia Proton jest w innej cenie niż w gazetce cena wg gazetki 109zł, cena w sklepie 139 lub 149 zł,  dokładnie nie zapamiętałem, ale fakt jest taki że jest inna cena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, x0rysiu0x napisał:

Wyrzutnia Proton jest w innej cenie niż w gazetce cena wg gazetki 109zł, cena w sklepie 139 lub 149 zł,  dokładnie nie zapamiętałem, ale fakt jest taki że jest inna cena.

To trzeba było się kłócić, jak za tyle jest w gazetce, i nie ma informacji że cena w sklepie może być inna, to muszą sprzedać po tej w gazetce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, x0rysiu0x napisał:

Wyrzutnia Proton jest w innej cenie niż w gazetce cena wg gazetki 109zł, cena w sklepie 139 lub 149 zł,  dokładnie nie zapamiętałem, ale fakt jest taki że jest inna cena.

Ja kupowałem po 109 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U was też nie ma połowy tych wyrzutni które są w gazetce? U mnie są tylko te najpopularniejesze typu hydra, virus, proton, axion.

Edytowane przez matikoksu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, PiroMan25 napisał:

To trzeba było się kłócić, jak za tyle jest w gazetce, i nie ma informacji że cena w sklepie może być inna, to muszą sprzedać po tej w gazetce.

Sprawdziłem gazetkę czy nie ma informacji że cena może być inna, i faktycznie nie ma takiej informacji, a skoro inni piszą że wchodzi po 109 zł to jutro podjadę, i tak mam po drodze  do/z pracy.

2 minuty temu, matikoksu napisał:

U was też nie ma połowy tych wyrzutni które są w gazetce? U mnie są tylko te najpopularniejesze typu hydra, virus, proton, axion.

Potwierdzam, u mnie też nie było sporej części wyrzutni z oferty w gazetce.

Edytowane przez x0rysiu0x
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, matikoksu napisał:

U was też nie ma połowy tych wyrzutni które są w gazetce? U mnie są tylko te najpopularniejesze typu hydra, virus, proton, axion.

Byłem dziś po hydre i wirusa ,  wróciłem z dwoma wirusami ? ostatecznie to chyba nawet lepiej , wszystkie hydry zeszły do godziny 16 , a sporo ich mieli podobno . Wirusów zostały 2 sztuki nie licząc kupionych , revolty wyprzedane , axion to samo ... :/ ogólnie straszne pustki ,  a jeszcze 2 dni do sylwestra ??‍♀️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...