Skocz do zawartości

Carrefour


K@M!L

Rekomendowane odpowiedzi

Alert też bardzo fajny, miałem ubiegłego sylwestra :) mimo małego kalibru daje radę a finał przypadł publiczności do gustu :D
 

 

Edytowane przez krzycho1708
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak przejrzałem sobie tą gazetkę Carrefour i jest tak sporo kąsków m.in Revolt za 35zl i ten axtion za 120 zł ale efekt kozacki. Chyba się skusze

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy jaki masz budżet i co lubisz, w większości o ile nie wszystkie efekty wyrzutni masz na yt więc możesz sprawdzić. Na pewno Virus i Axion są w dobrych cenach. Specjal Show miałem , wolno i długo strzela ale jak ktoś chce długi pokaz bez dużej dynamiki to jest dobra. Hydra niedroga ale do mnie nie przemawia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Axion kupiony, w Łodzi na szparagowej zgodnie z tym co mówił sprzedawca zostały już tylko 2 sztuki na magazynie a z wyłożonych na sklep wziąłem ostatnią 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Black_Friday

kurła a ja przy kasie się tak śmiałem jak laska się pytała czy mam aplikacje w telefonie... zostało by na flaszkę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklep sklepowi nierówny, ale może jutro coś jeszcze będzie do kupienia, bo z marketów chyba Carrefour  najlepsza oferta z tego co widzę, sam bym wziął tego axiona i może 2x virusa, bo na filmie nawet spoko wyglada tylko czy coś jeszcze będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.12.2019 o 13:31, pirowariat napisał:

Zależy jaki masz budżet i co lubisz, w większości o ile nie wszystkie efekty wyrzutni masz na yt więc możesz sprawdzić. Na pewno Virus i Axion są w dobrych cenach. Specjal Show miałem , wolno i długo strzela ale jak ktoś chce długi pokaz bez dużej dynamiki to jest dobra. Hydra niedroga ale do mnie nie przemawia.

a jak z efektami w tym specjal show? bo patrzac na filmach to sredniawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Denis napisał:

a jak z efektami w tym specjal show? bo patrzac na filmach to sredniawa

Mi się podobały, były przede wszystkim duże jak na 25 mm i przy efektach z cracklingiem był on głośny i dość gęsty (miałem wtedy też dla porównania 30 mm wyrzutnie piromaxa i moim zdaniem miała mniejsze efekty) ale to wszystko kwestia gustu jednemu sie podoba jedno innemu drugie - odnośnie tej wyrzutni masz też swieży test na kanale Maciek & Tata. Hydra moim zdaniem sie popsuła i bym ją odpuścił. Underaction masz też w dobrej cenie. Ja w kerfie kupiłem w tym roku Axiona, patrząc na film powinien być okej ale to nowość i na żywo tego nie widziałem. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...