Skocz do zawartości

Carrefour


K@M!L

Rekomendowane odpowiedzi

Też mam dylemat między Virus a Alert i wezmę chyba to pierwsze bo ma kal.25 i jakoś efekty mi bardziej podchodzą. A co do Hydry to za tą cenę kostka kozak brać i się nie zastanawiać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaliber kalibrem, ale ten alert efekty ma na prawdę ciekawe. Zrobię chyba jak mówisz :D virus+hydra a jak starczy kasy to wtedy alert dojdzie. Jeszcze szukam ciekawego zestawu rakiet do 100/110zł i zeby tych rakietek tam trochę było (nie interesują mnie np 4 rakiety za 100zł, bo od efektów mam kostki, a rakietkami chce się trochę pobawić :D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hydrę i virusa biorę napewno :P a rakietki też muszę kupić jakieś w miarę bo mam tylko Diabolo jr6 tylko nie wiem które i gdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hydrę i virusa biorę napewno :P a rakietki też muszę kupić jakieś w miarę bo mam tylko Diabolo jr6 tylko nie wiem które i gdzie

Rakietki Aplauz wydają sie być znośne z Carrefoura ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam rakietki aplauz, odpaliłem 8 sztuk i wszystkie super-tylko crackling nieco mały ale za to gęsty i głośny. Lepsze od nieco od bestów. Tak do 20zł warto i to bardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej polecam rakiety aplauz... Przed chwilą jedną wystrzeliłem i powiem szczerze że jak za 20 zł za 12 rakiet to jest śmiech na sali. Wysoko lecą , rozprysk dość duży , huk w miarę. Polecam 10/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do oferty. Jeśli komuś zależy na długim pokazie kosztem dynamiki to całym sercem polecam Specjal Show. MIałem w tamtym roku, był w tej samej cenie 199 zł. faktycznie strzela ponad 2 minuty. Hydra u mnie w tamtym roku (Łódź - Teofilów) skończyła się w dzień sprzedaży fajerwerków po 2 godzinach wiec w tym roku może dadzą tego więcej. Przypadkiem nie kupujcie shuttera, odpowiednik tej wyżutni w Dino jest o 100 zł tańszy a dokładnie kosztuje w Dino 149 i w tych pieniądzach patrzac po filmikach i teście Machonego to świetna wyrzutnia. Szkoda że nie ma niczego w cerfurze czegoś 50 mm, bo Brutusa z Lidla miał w tamtym roku sąsiad i nie porywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli aplauz są po 20zł, a rzymiaki RPG po 6 zł? Widzę, że w gazetce są dopiski "Cena od" i "różne rodzaje", ktoś mógłby zweryfikować?

rzymiak rpg był po 30 zł ale teraz w promocji 25 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj w dwóch carrefourach u siebie i nie mieli jeszcze wystawionej pirotechniki. Tłumaczyli się w jednym, że dopiero robią inwentaryzację, a w drugim że dostawy nie było. Mam nadzieję, że pomimo tego, zdążę zakupić hydrę i virusa. Aczkolwiek dziwi mnie, że w ofercie jest od 27.12 a tutaj nadal nie wystawili. Pracowałem w sklepie i wiem, że promocje musiały być na czas. Tak czy inaczej trzymajcie kciuki za moje zakupy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...