Skocz do zawartości

[adik0703] Zakupy, odpalanie i experymenty


adik0703

Rekomendowane odpowiedzi

nie no dlatego że mam 11 lat to już nie?? Nierozumiem was niektórzy myślą ,że trzeba mieć 18 żeby mieć coś PRO. <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że masz więcej lat;) a jak masz 11 to już widzę ten twój "biznes" tak jak inni pokaz Ci odradzam bo jeszcze masz inny tok myślenia jak starsi:) dla Ciebie pewnie to zabawa, która nie daj Boże może skończyć się tragedią:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nikt nie pisal ze trzeba skonczyc 18 lat zeby miec cos "pro". Chodzi nam tylko o to, że takie dziecko (wybacz, ale jesteś jeszcze zwyczajnie dzieckiem) nie powinno przygotowywać pokazu, bo może sie to skończyć źle. Rozumiem jeszcze pojedyncze odpalanie w obecności rodziców, ale robienie takiego pokazu to jednak potrzeba troche wiedzy, najlepiej doświadczenia i zwyczajnej wyobraźni, której w tym wieku jednak troche brakuje. Zrobisz jak zachcesz, ale naszym zdaniem to bardzo zły pomysł. Zresztą jak już ktoś pisał mało realny. Zapewne skończy się tak jak pisał kameleon czy piter

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


nikt nie pisal ze trzeba skonczyc 18 lat zeby miec cos "pro". Chodzi nam tylko o to, że takie dziecko (wybacz, ale jesteś jeszcze zwyczajnie dzieckiem) nie powinno przygotowywać pokazu, bo może sie to skończyć źle. Rozumiem jeszcze pojedyncze odpalanie w obecności rodziców, ale robienie takiego pokazu to jednak potrzeba troche wiedzy, najlepiej doświadczenia i zwyczajnej wyobraźni, której w tym wieku jednak troche brakuje. Zrobisz jak zachcesz, ale naszym zdaniem to bardzo zły pomysł. Zresztą jak już ktoś pisał mało realny. Zapewne skończy się tak jak pisał kameleon czy piter


Podpinam się. (nie spamuje) :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcemy ci zrobić na złość , lecz chcemy przemówić ci do rozsądku , ponieważ sam wiem , jak byłem młody miałem inny tok myślenia , inaczej patrzyłem na różne sprawy. Interesujesz się fajerwerkami ? to dobrze , jeżeli to cie kręci , to dąż do tego aby realizować swoje marzenia lub jakieś myśli życiowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ogólnie wszystko fajnie, lecz gdybyś mógł rozwinąć kwestie na temat tego twojego ,,biznesiku".
Też jak narazie mam taki tok myślenia, że zrobie pokazik i bedzie wszystko fajnie. 100% sie uda.
Lecz oglądałem na YT wypadki własnie z pokazów i to jest jednak troche niebezpieczne. Odradzam ci robienia pokazu, chyba że z jakimś doświadczonym człowiekiem i także kupowania stuffu za 1k (to też moim zdaniem za dużo) może 500 zł ??. A za te 4 pozostałe tysiące(ktore chciałes przeznaczyć na fajerwerki, wydaj na coś innego, nie wiem ... może własnie na jakiegos kompa, albo coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...