Skocz do zawartości

[adik0703] Zakupy, odpalanie i experymenty


adik0703

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wiem że jeszcze wcześnie nawet teraźniejszy rok się jeszcze nie zakończył ale zawsze warto założyć temacik :P . Będę tutaj opisywał wszystkie moje zakupy experymenty i inne :).

Stuff 2011/2012

Wyrzutnie:



Rakiety:



Rzymskie ognie:



Fontanny:



Moździerze:



Petardy:



Inne:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj po lekcjach natknęła mnie chęć na otworzenie operacji pod tytułem "GROM S.O.S" :P . Będzie ona polegała na stworzeniu bomby miejącej na celu zniszczenia bałwanka imieniem "Funky" . Mam nadzieje że się uda :):)!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Operację zostawiam za otwartą ponieważ bałwan się roztopił :/ więc trzeba będzie zdobyć nowy cel. Niedługo będę kupował nowy system zdalnego odpalania od zaufanego kolegi z forum ^_^ . Będzie 30 kanałowy ale na jeden kanał będą przypadały 2 spłonki dalsze info już niebawem! :w00t:


Ps. Pomożecie dobrać stuff kwotę do wydania mam 4500zł (z skąd tyle? Ma się własny biznes na allegro B) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Operację zostawiam za otwartą ponieważ bałwan się roztopił :/ więc trzeba będzie zdobyć nowy cel. Niedługo będę kupował nowy system zdalnego odpalania od zaufanego kolegi z forum ^_^ . Będzie 30 kanałowy ale na jeden kanał będą przypadały 2 spłonki dalsze info już niebawem! :w00t:

 

 

Ps. Pomożecie dobrać stuff kwotę do wydania mam 4500zł (z skąd tyle? Ma się własny biznes na allegro B) )

 

Widzę że na tego sylwka będzie sproro osób z dużymi stuffami :P Co do biznesu to też prowadzę small biznes (handluje przeróżnymi kostkami rubika) i też mógłbym sobie pozwolić na taki stuff ale musiałbym wszystko wyciągnąć a przez to straciłbym impet bo interes idzie świetnie :) Co do stuffu to robisz pokaz czy raczej pojedyńcze odpalanie będzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce nic mówić, ale wiek 11 lat mówi sam za siebie. Wątpię czy powinieneś się podejmować robienia pokazu. Bo masz kompletny brak doświadczenia. Chcesz od razu zdobyć szczyt za 1 razem. Możesz się na tym potknąć. To nie jest takie proste, kupie sobie fajerwerki, system a cała reszta sama się zrobi. Takie show powinno się nawet zabezpieczyć uzgadniając sprawę może z policją. Ja sam rezygnuje już z robienia wielkich pokazów w pojedynkę, to jest zbyt trudne do ogarnięcia. Wolę, żeby była zabawa niż jakbym się miał zamęczyć na śmierć. :mellow:


Poza tym znalazłem wiele ważniejszych celów niż strzelanie kasy w niebo ^_^ Ale i tak będzie przyzwoicie hehe

PS: Nie wiem co twoi rodzice na twoje przygody, ale ja na ich miejscu bym się bał czy ich przypadkiem w powietrze nie wysadzisz. :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... A robiłes juz jakiegokolwiek sylwka ze stuffem ? czy to moze 1 raz ? Bo jak na ten wiek no to niewiem. Jesli planujesz cos takiego w takim wieku to stanowczo Ci odradzam. Nie lepiej wydac kasę na jakis za***isty rower albo kompa ?. Niewiem. co kto woli. Narazie.

Ps. A co do pokazu to jak chcesz to rób ale nie ździw się jak ci 70% nie odpali albo się rozwali. Chyba ze bedziesz to robił z jakas doświadczoną osobą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość DreSzCzyK

Synek uważaj bo znowu bedzie tragedia :blink: fajerwerki w mediach "Fajerwerki niebezpieczne" - "Tragiczny koniec" <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bosze człowiek chce mieć chociaż raz w roku pro stuff a ,że fajerwerki to zło inni mówią itp <_<


ps. w tym roku to dorosły zginął od petardy <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojedyncze odpalanie może bym jeszcze zrozumiał, chociaż też byłbym sceptyczny mając syna w tym wieku patrząc jako rodzic. Ale pokaz to sobie lepiej odpuść bo może być tragedia. :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Starsi ci nie pozwolą i znikniesz z forum :P dużo osób tak robiło słyszałem. Stuff'u za 1k na pewno nie będzie :P chyba, że ojciec sobie za tyle kupi xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...