Skocz do zawartości

SP1015 Nitrobomb


BigBear

Rekomendowane odpowiedzi

Stara petarda w nowym opakowaniu i ludzie kupują ;)
Dobry chwyt marketingowy, jak dla mnie za tą cenę wolałbym coś innego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


na 98% są to petardy SP1003 Zenga ;-)

Nie to nie są one.. Pod jakim względem tak sądzisz? W lidlu nie mają innej poligrafii fajerwerek więc na 98% to nie sa one...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro kupuję sobie paczkę może dwie i przetestuję , nagram film i wrzucę tu . puki co miejmy nadzieje że SP wprowadził na rynek coś porządnego. Jeżeli oczywiście to nie zengi :)


.... kupiłem dzisiaj dwie paczki :
średnica korpusu- 15 mm
średnica bez tekturowych ścianek- 12 mm
długość-8 cm z tego 6,5 cm jest wypełnione a 1,5 cm pustej rurki
porobiłem zdjęcia:
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2177dfb568617d3d.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/860b23c40e572a5c.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b3d3c01c192d4544.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ab25ad01d1f17678.html

Odpaliłem jedną - huk trochę lepszy od piratek :D , filmu nie nagrałem , ale odpalę jeszcze ze dwie by nagrać film i potem wrzucę

Są i filmy !


aparat słabo nagrał dźwięki ;/ w realu było lepiej ( petarda odpalana na otwartym terenie na górce )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja je kupiłem i tak jak kolega wyżej pisze że są mocniejsze od piratek z hestii są one opłacalne gdy nikt nie sprzedaje fp3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakbym miał porównać to są gorsze od jajek dinozaura a lepsze od K0204.Tak na pograniczu ale ja wolę kupić za tą sama cenę fp3 new nawet gdy bym miał dopłacić te 2 zł :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh Zawsze piszecie to samo. Za tą cenę bardziej opłacalne jest fp3... to mnie już dobija O.O
Petardy huk mają lepszy niż jaja dinozaura. Tak było u mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam, że huk mają bardzo dobry. Jest mocna. Fakt że może lepiej dołożyć te parę złotych do FP3 ale i tak są bardzo mocnymi petardami. Jeśli ktoś ma dostęp tylko do hipermarketów, to to jest jeden z najlepszych wyborów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

petardy po zakupie nie miały mocnego huku .
Ale jak poleżały u mnie w szufladzie parę dni to całkowicie inne petardy..
huk bardzo mocny z basem echo rozniosło się po okolicy,a w uszach przez chwilę mi piszczało, naprawdę jak się trochę je podsuszy to są bardzo mocne !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Huk porównywalny z Krachmenem, może Gromem z Tripla. Za 10zł to nieźle, ale za mniejsze $$ można dostać lepszy asortyment jak choćby wspomniane Gromy, albo Pirat z Komety. No i oczywiście FP3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc, nie waliły aż tak mocno w sylwka, ale jak poleżały u mnie w domu to teraz tak mocno walą !!! :)
Odczuwam co to Nitro bomb...
Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Szczerze mówiąc, nie waliły aż tak mocno w sylwka, ale jak poleżały u mnie w domu to teraz tak mocno walą !!! :)
Odczuwam co to Nitro bomb...
Pozdrawiam.

no u mnie to samo jak poleżały w domu to całkiem inny huk nie wiele gorzej od fp3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Mocny huk i sporo dymu. Bass tez niezły. Moc całkiem spora.
Klasyczne petardy z serii "mocniejsze".
Czasem przydaje się to, ze są pakowane po 5 sztuk w folie. Mozna wziąć do kieszeni, torby itd.
Za te 8zl w pełni opłacalne.
Polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio były dostępne w Lidlu za 9,99zł. Polecam w szczególności tym, którzy nie kupują przez internet lub po hurtowniach. Na warunki marketowe, to bardzo dobry wybór.
Mają sztywne zamykane pudełko, co ułatwia przechowywanie w momencie strzelania nimi. Huk porównywalny do standardowej Piratki. Może ciut mocniejszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Za ta cene wolałbym kupic FP3 i jeszcze bym mial reszte na inne petardy..


No pewnie że opłacało się bardziej kupić fp3, ale zauważ Mantis pisał to do osób które nie zamawiają tylko wybierają markety.. :) zresztą szczerze mówiąc jak nie miał bym dostępu do fp3 bo teraz trochę ciężko albo drogo to brał bym fp3/small albo nitro bomby ;)
Pzdr CraV
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No pewnie że opłacało się bardziej kupić fp3, ale zauważ Mantis pisał to do osób które nie zamawiają tylko wybierają markety.. :) zresztą szczerze mówiąc jak nie miał bym dostępu do fp3 bo teraz trochę ciężko albo drogo to brał bym fp3/small albo nitro bomby ;)
Pzdr CraV



No fakt nie zauważyłem ;]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

BartekEuro

Odpalilem 5 sztuk zakupionych w polo markecie, w tym roku sa to bardzo glosne petardy.


Moim Zdaniem To zawsze były dobe petardy, warte zakupy i pochwały:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja szukałem i szukałem tych Nitro BOMB i nie znalazłem... A tu się okazuje że w polo są. Po ile je kupujecie w polo? Ja kupiłem w tamtym roku w lidlu za 9.99 pudełko 20szt. Nie miałem okazji słyszeć FP3 NEW także te NITRO BOMB są dla mnie najgłośniejsze po ACHTUNGACH. Mają fajni niski soczysty wybuch. Nie odpalacie ich na pionowo tylko kładźcie... :) lepsze łupnięcie mają w tej pozycji (jak wszystkie chyba).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...