Skocz do zawartości

JW91 Super Show 6


bober

Rekomendowane odpowiedzi

emjay28 - sorry, but I have to say, that You can buy only one of the worst betteries of Jorge :/ Maybe JW91 is worth to buy, but Imagine series and Orinoko are made not for polish market, but for Holland and Geman markets too.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The JW91 costs 10.95€. Good german batteries costs 10€-15€, the Heavy Metal costs about 13E and the Power house about 12€.

If the jorge had comparable effects, the price perfomance is better.

I hope that I can buy in the next few years, more jorge batteries and that more onlineshops sells them.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh, in 2009/2010 season the price of jw91 in poland wasn't even 6,5 euro. I really feel sorry about you (czy jakoś tak sie pisało, że kogoś żal xD)


btw. Good Polish Batteries costs about 40 to 60 euro or even more so it seems like you can't even dream of effect's like in JW401, JW402, TXB593, JW418. Forget about your country and come to us for a New Year. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

In Germany, firework traders have the permission to shoot firework before the 31. December. They ignite new batteries and invite their customers to look at them. The firework traders and also some visitors make videos.

So you can see any new videos from Jorge batteries (supershow6, The Hunter, Imagine, Orinoko, Orient and Crackling Vulcano) at youtube.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Piękna wyrzutnia. Kaliber 30mm robi swoje. Pociski lecą wysoko, a efekty na prawdę wielkie. Polecam tą wyrzutni,e szczególnie, że nabyłem ją (a raczej mój tata) za 20zł. Ocena 9/10, ponieważ te efekty trochę mi się przejadły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też uważam że wyrzutnia ładna ale nie oszałamiająca lecz za tą cenę porównując do baterii z lidla extreme line za 18zł to bez porównania :). Moim skromnym zdaniem efekt był by ładniejszy jak by pociski niżej wybuchały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...