Skocz do zawartości
  • 0

Palety czy cegły ?


kameleon

Pytanie

witajcie
Jutro zaczynam przygotowania do pokazów sylwestrowych i nie wiem co zrobić.Czy wszystkie wyrzutnie przymocować do palet czy obstawiać cegłami.Pytanie jest kierowane głównie do osób, które już stosowały mocowanie na paletach lub mają jakąś wiedzę na ten temat.Rok temu sam robiłem pokaz z użyciem palet i wszystko było ok ale w tym roku mam dziwny niepokój co do tego zastosowania.
Z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Po co się męczyć z cegłami jak można zamocować na palecie.
W razie czego możesz łatwo przenieść pokaz.
A zamocować wyrzutnie możesz takimi kątownikami http://allegro.pl/katownik-z-przetloczeniem-90x90x65-2-5mm-50szt-i1365955375.html , choć lepiej kupić w budowlanym niż na alledrogo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Po co się męczyć z cegłami jak można zamocować na palecie.
W razie czego możesz łatwo przenieść pokaz.
A zamocować wyrzutnie możesz takimi kątownikami http://allegro.pl/katownik-z-przetloczeniem-90x90x65-2-5mm-50szt-i1365955375.html , choć lepiej kupić w budowlanym niż na alledrogo.

Brawo,ale kątownik trzeba przykręcić... z drugiej strony ciekawe jak będzie działać wyrzutnia :blink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Brawo,ale kątownik trzeba przykręcić... z drugiej strony ciekawe jak będzie działać wyrzutnia :blink:

Chodzi mi o przykręceni kątownika do palet a do wyrzutni nie.
Do kątowników przymocujesz wyrzutnie taśmą klejącą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Chodzi mi o przykręceni kątownika do palet a do wyrzutni nie.
Do kątowników przymocujesz wyrzutnie taśmą klejącą.

no w sumie dobry pomysł,że tak powiem "nie mam zastrzeżeń" ^_^
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jak masz problem nie wiesz jak to zrobić to wystarczy że obłożysz cegłami wszystko wyjdzie pomyślnie, samemu robię tak w tym roku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja w tym roku planuje wszytko przymontować do płyty OSB uchwytami ES.
Uchwyty kręcone do płyty i wyrzutnie taśmą do uchwytów.
Kto robił przy wykończeniach wie o co chodzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

A ja tradycyjnie wszystko w kartony lub najlepiej w te "skrzynki" od owoców z marketów. Niektóre dodatkowo wzmacniam od spodu deskami. Wyrzutnie tak stoją, że nie mają prawa się wywrócić, a dla bezpieczeństwa klejone są do kartonów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Od cegieł lepiej by było przymocować kątownikami do palety i taśma, ale myślę, że sama taśma starczy. Wiele osób tak robi w tym ja w zeszłym roku i wszystko ok było :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...