Skocz do zawartości

TESCO


ADRIAN

Rekomendowane odpowiedzi

A4 to według mnie jest to zestaw Joker, który przed kilkoma laty był w Biedronce za 7.
King Kong za 160 o.O w hurtowni są bo 80 ale kit^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 269
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

a to czemu ?? w sumie jeszcze sie okaże jak ktoś kompetentny sie wybierze 17 do biedry i powie nam czy ta 25strz za 24,99 to cudak czy coś innego w tedy na 100% biorę
a i tu rodzi się moje pytanie czy ta 10 strzałową /24,99 to będzie dobry wybór bo to dość drogo jak za 10 strz czyż nie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo czy będzie festival? eeeh ceny jak zwykle nie zachwycają.... prawdopodobnie skuszę się na zestaw a6 ale po świętach bo wtedy są promocje :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo czy będzie festival? eeeh ceny jak zwykle nie zachwycają.... prawdopodobnie skuszę się na zestaw a6 ale po świętach bo wtedy są promocje :mrgreen:


W Tesco jest seria Extreme i fajerwerki są w zmienionej poligrafii bardzo drogie! Poza tym chyba nie było festiwala w Tesco ostatnio! A nawet jak był to w kosmicznej cenie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogo, drożej, Tesco. Tak można podsumować ich ofertę. Byłem dzisiaj w Tesco na Wielickiej w Krk. Nie dość, że towar wygląda jakby był z zeszłego roku, to ceny dodatkowo jak z księżyca. Wszystkim odradzam zakupy w Tesco, chyba, że ktoś lubi przepłacać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktoś♣ podał, ale rozszyfrowałem co jest co.
A4- Joker, w Biedronce kilka lat temu był za 8zł
R3- myślę że są to JR8 Diabolo
R6- Exclusive Collection
A8- King Kong
C2- ABC
M1- 2x kamikadze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[center:3bb371c205]Firma Super Power – bezpośredni importer ogni sztucznych i artykułów
paintballowych zaprasza do odwiedzenia stoisk handlowych zlokalizowanych na
parkingach marketów Tesco na terenie całej Polski. W dniach 21-31 grudnia 2009
oferować będziemy Państwu atrakcyjne fajerwerki w niezwykle konkurencyjnych
cenach. Dodatkowo każdy zakup powyżej 25 zł premiowany będzie produktem
gratis. Zachęcamy do skorzystania z okazji![/center:3bb371c205]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Tesco wydaje co tydzień jakieś gazetki, obecnie dostałem na meila ważną od 2 grudnia. Czyli Dodając kolejny tydzień chyba będzie już ta z fajerwerkami. Tak około 10 grudnia powinna wyjść, a fajerwerki pewnie od 20 grudnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Już powinna być gazetka, oby był zestaw a6 za 20 zł dużo zabawy :)


Jest gazetka od 9.12 ale nie ma w niej fajerwerków:(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W TESCO do tej pory nie opłacało się kupować fajerwerków. Ceny średnio 30-50% wyższe niż w sklepach internetowych i konkurencji (Lidl, Biedronka, Intermarche...)

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...