Skocz do zawartości
  • 0

Ostatnie zakupy - co kupić


ponczo12496

Pytanie

Witam mam taką sprawę że do wydania pozostało mi 20 zł mam co prawda dużo kasy po świętach lecz moje sumienie i rodzicie którzy się zbuntowali i pukali w głowie powiedzieli że 20 zł to już ostateczność i jak chce więcej to nie pójdą ze mną na zakupy :) No dobra za 20 zł można coś kupić tylko co?Biorę pod uwagę tylko Leclerc i Lidl bo z biedronki nie mam ochoty na produkty bo już wszystkie widziałem lub kolega ma w tym roku i chce spróbować czegoś nowego.Pierwszy plan:
-Wyrzutnie Extreme Line SP 17,99 zł
-rzymskie ognie lub petardy za 3,99 zł
(tam 2 zł jeszcze wynegocjuje)
Drugi plan:
-Wyrzutnia Monstrum(nie podobająca się prawie all lecz moim zdaniem jak na 10 zł można się pośmiać)
-Fontanna Niagara Falls

http://fajerwerki-net.pl/368/fontanny/sklep-fajerwerki-niagara-falls.html

- 6,99 zł
-rzymianki lub petardy 3,99 zł
Więc co przy moim stuffie brać jest on dość skromy więc może kierować się ilością , daje możliwość przedstawiania własnych kompozycji tylko proszę bez biedronki :pzs:
P.S daje foto stuff aby lepiej się zorientować
4425a67d324b1ba4med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...