Skocz do zawartości

HE0701 Max XXXL


michas

Rekomendowane odpowiedzi

Znajomego namówiliśmy żeby przetestował je w tym roku, bo efekt nie znany.
Nie za bardzo się zgodzę z Fire, powiem szczerze wulkany dość ciekawe ;)
Na wszystkie rakiety tylko pięć największych było niczego sobie...
6/10 :unsure:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • Odpowiedzi 81
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

chciałem kupić ten zestaw ale czytając wasze komentarze na temat wyrzutni to mi się od chciało nie będę tracił 90 zł na jakieś rakietki więc wolę sobie coś innego kupić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Ten zestaw chce kupić tego roku i czytając wasze komentarze odechciewa mi go się gdyby te niby wyrzutnie były wyrzutniami to pewnie bym go wziął .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Jak dla mnie to jest najlepszy zestaw z hestii dostępny w supermarketach. :D


Adrian, nie wypowiadaj takich głupot 1.Jest wiele lepszych produktów z hestii dostępnych w supermarketach, 2.To "pseudo hurtownia" artykułów Hestii na pewno nie to co myślisz.
Pozdro CraVen B)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak dla mnie to jest najlepszy zestaw z hestii dostępny w supermarketach. :D

Najlepszy zestaw dostępny w marketach <_< Hestia do swoich "wystrzałowych" zestawów ładuje wszystko to co im się nie sprzedaje (pod inną poligrafią). Jest wiele lepszych zestawów z hestii i to w lepszej cenie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam gazetkę z selgrosu i tam jest taki zestaw Show Time,który jest podobny do max xxxl . Ma chyba 6 wyrzutni ,4 duże rakiety, 3 średnie i 4 małe.Kosztuje 121 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do zestawu hesti Show time to mam pytanie czy ktoś z was go miał bo mam zamiar go kupić a słyszałem że nie rakiety to badziewie bardzo prosze o pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A co do zestawu hesti Show time to mam pytanie czy ktoś z was go miał bo mam zamiar go kupić a słyszałem że nie rakiety to badziewie bardzo prosze o pomoc :)

Ten zestaw składa się z fontann,wyrzutni i rakiet.

CO do rakiet wyglądają dobrze :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawie miałem brać ten zestaw.. dobrze że mnie nie ciągnęło do niego 90 zł za 15 rakiet zapewne nie najlepszych + kilka wulkanów, lepszym rozwiązanie było by dorzucić 10 zł i kupić 5 zestawów A6 z tesco xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze ,rok temu mój znajomy kupił ten zestaw, ale pojechał Ostrołęki. Zapytałem jak wrażenia jego słowa taki średni zestaw, to był jego pierwsze fajerwerki wiec mogę powiedzieć że gówinko chodź nie widziałem xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...

Z uwagi na tą cenę i efekty nie polecam.
Rakiety cienko wypadły po największych spodziewałem się dobrego efektu a tu mniejsze były lepsze ale też nic specjalnego. Wkońcu to Hestia ;P
Wulkany za to polecam fajne ładne efekty a szczególnie crackling ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z przedmówcą i pragnę dodać że duże rakiety z tego zestawu miały prawie identyczny efekt co rakiety(neon te średnie) z zestawu MASTER OF FIRE (Jorge).
Ogólnie żałuje pieniędzy, które wydałem na zestaw Max XXXL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...