Skocz do zawartości

HE0701 Max XXXL


michas

Rekomendowane odpowiedzi

Oj Oj fireman, żarty żartami ale nie w tym przypadku, specjalnie dla ciebie w tym roku nagram filmik, że duże rakiety hestii to wcale nie taki syf... jedyna ich wada to, że lecą wysoko ale efekt i tak mają duży


sry za offtop , ale :

Do dziś pamiętam , jak miałem zestaw Oasis Light.


Też miałem swojego czasu ten zestaw. był drogi ( 100zł - Kaufland), efekty były świetne, najbardziej utkwił mi w pamięci efekt złotego deszczu- coś pięknego. Wiadomo, że lepiej zainwestować w Jorge, ale bez przesady Hestia nie jest zła. Duże rakiety mają potencjał. Ahh jaka szkoda, że nie miałem wtedy jeszcze cyfrówki.. :razz:

Neod, nagraj nagraj... może mi też się uda jakieś mieć na sylwka :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Odpowiedzi 81
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zestaw jest ok/ albo i nie Ok zależy jak kto patrzy ! ale nie kupił bym go już nigdy. Zawartość Same wyrzutnie iskier i kolorowych kulek, i całkiem ładne rakiety, lecą wysoko jak by dało się zrobić aby leciały niżej było by super bo rozpryski to mają bardzo mocne!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i własbie dlatego ze leca wysoko ro zpryski nie sa az tak duze a co do tych fontann to lipa ze taki efekt jest ;p chyb a jednak skusze sie na festivala :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie lepszym rozwiązaniem będzie właśnie Festival i do tego tańszy.. uważam, że szkoda kasy na te pseudo wyrzutnie, które są w zestawie... :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gonskaa jeżeli chcesz kupic ten zestaw a polecam go to pczekaj tak do 24grudnia wtedy jego cena powinna spasc do 70-80zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no przydałoby sie aby troche zeszli z ceny bo wypróbowałbym go chetnie bo Festivala juz miałem.Wkońcu wszystkiego trzeba spróbowac ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Generalnie lepszym rozwiązaniem będzie właśnie Festival i do tego tańszy.. uważam, że szkoda kasy na te pseudo wyrzutnie, które są w zestawie... :neutral:


Nie wiem gdzie Wam nagadali takich bzdur,że tam są wyrzutnie? od zawsze były wulkany.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś jak byłem mniejszy i młodszy , kupiłem zestaw z Hesti w pudle exclusive.
Na dole były "wyrzutnie iskier" , czyli popularnie zwane wulkanami.
Hestia swoje zestawy robi chyba na "chypcika" , dając byle co , byleby się mieściło w cenie(nigdzie nie widziałem , żeby w zestawie hesti były petardy typu piccolo - z draską , zawsze są jakieś czerwone petardy z lontem i słabym hukiem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

RACJA TE WYRZUTNIE TO FONTANNY KUPIŁEM WYRZUTNIE ORIENT STAR JEST TAKA W ZESTAWIE TO TYLKO KOLOROWA FONTANNA ALE ZA TO ŁADNA KIEDYŚ KUPIŁEM DWA NAJWIĘKSZE ZESTAWY W PUDLE RAKIETY TE MAŁE LEPSZE NIŻ DUŻE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem ten zestaw z 2 lata temu i powiem że jak na jego cenę to nie byłem zbytnio Zdziwiony wręcz jego eFektami byłem załamany były takie dupne.Za 100zł można już kupić parę poRZądnych RZeczy z Jorge

@veli - popracuj nad ortografią!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

hmm lepiej zainwestowac w fajerwerki jorge niż hestii ten zestaw ma tylko fontanny bądź fontanny z cracklingiem i rakiety nie które miały na prawde ładne efekty ale nie które beznadziejne mniejsze były lepsze od tych największych.Ogólnie nie opyla się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
hmm lepiej zainwestowac w fajerwerki jorge niż hestii ten zestaw ma tylko fontanny bądź fontanny z cracklingiem i rakiety nie które miały na prawde ładne efekty ale nie które beznadziejne mniejsze były lepsze od tych największych.Ogólnie nie opyla się.

No wiesz jak się kupuje hestie trzeba się pierw skonsultować z kolegami z forum :D:D:D
Czy ktoś ma filmy tych rakiet baardzo proszę :3

[ Dodano: 2009-02-09, 13:21 ]
To jak ktoś w końcu pokaże ten filmik czy nie bo wszędzie jest pełno tego typu tematów a nigdzie nie moge znaleźć tych filmów zestawu max xxxl :neutral: :neutral: :neutral:

[ Dodano: 2009-08-29, 10:03 ]
Oj Oj fireman, żarty żartami ale nie w tym przypadku, specjalnie dla ciebie w tym roku nagram filmik, że duże rakiety hestii to wcale nie taki syf... jedyna ich wada to, że lecą wysoko ale efekt i tak mają duży



No i co nagrałeś ten filmik?

[ Dodano: 2009-10-17, 22:58 ]
hmm lepiej zainwestowac w fajerwerki jorge niż hestii ten zestaw ma tylko fontanny bądź fontanny z cracklingiem i rakiety nie które miały na prawde ładne efekty ale nie które beznadziejne mniejsze były lepsze od tych największych.Ogólnie nie opyla się.

No wiesz jak się kupuje hestie trzeba się pierw skonsultować z kolegami z forum :D:D:D
Czy ktoś ma filmy tych rakiet baardzo proszę :3

[ Dodano: 2009-02-09, 13:21 ]
To jak ktoś w końcu pokaże ten filmik czy nie bo wszędzie jest pełno tego typu tematów a nigdzie nie moge znaleźć tych filmów zestawu max xxxl :neutral: :neutral: :neutral:

[ Dodano: 2009-08-29, 10:03 ]
Oj Oj fireman, żarty żartami ale nie w tym przypadku, specjalnie dla ciebie w tym roku nagram filmik, że duże rakiety hestii to wcale nie taki syf... jedyna ich wada to, że lecą wysoko ale efekt i tak mają duży



No i co nagrałeś ten filmik?

... macie czy niee :krzyk:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

No ten zestawik kupowałem sobie praktycznie co roku w auchanie. I nie polecm wam go ! Dlaczego ? Rakiety może i ładne, dają fajne efekty, ale myślałem że za taką cenę 89.99zł będą tam jakieś fajne wyrzutnie. A otóż nie, są tam same wulkany jedynie taka jedna wyrzutnia nazywa sie chyba red spider czy jakoś tak ma wyrzutnie.
Nie polecam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Rakiety z hestii, wiec samo przez sie mowi, ze rewelacji nie ma.

Nie powiedział bym ;)

Nie, żebym był pewien i chciał ci dociąć czy coś podobnego ale wydaje mi się, iż rakiet większych z hestii nie posiadałeś, które nie pochodzą z marketu. W markecie sprzedają to co im wyjdzie najtaniej na zakupie a cenę podniosą znacznie do góry, co się dziwić jak ktoś kupi w markecie coś i za cene np. 150 zł co na prawdę kosztowało by maksymalnie 80 zł, efekt będzie na 100% nie wart ceny a oni je obniżą dopiero dzień może 2 przed sylwestrem. Max xxl nie ma za dobrej zawartości - same wyrzutnie rzymskich i fontanny, dodatkowo rakiety które lecą dość wysoko ale efekt nie jest jakiś masakryczny... Po prostu to są zestawy markeciane... Aktualnie zestaw Max xxl kosztuje 98 zł w detalu, 69 zł w hurcie ;) no, zacznijcie się zastanawiać dlaczego taki tani hurtowo ;P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Wam tyle z mojego doświadczenia co do hestii. Zestawów nie opłaca się wogóle kupować.

Ale jeżeli ktoś ma dużo kasy to niech na takie zestawy z hesti wydaje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem dziś w sklepie i widziałem ten zestaw. ale oprocz rakiet tam są wyrzutnie mniejsze jeszcze. ale i tak nie wiem czy warto. kosztowal 98zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponoć te duże rakiety podchodzą pod big daye
:grin:

Rakiety z żadnego hestiowskiego nie będą równe big day'owi ponieważ mają mniejszy kaliber jak Big day, a jakże znany big day który o dziwo posiada 2" co jest nie prawdą bo w środku ma pocisk 30 mm, leci niżej niż rakiety z zestawów hestiowskich co polepsza jego efekt, a hestiowe lecą baaaaardzo wysoko szczególnie te duże i mają mniejszy kaliber, co pogarsza ich efekt znacznie. Cenowo cztery big daye są droższe od całego zestawu Max XXXL, oczywiście w detalu więc nie ma o czym mówić. Kup sobie zestaw RAKIET space twister albo night rider, wtedy możesz porównać do big daya :) zestawy te zawierają największe rakiety (pocisk 30mm), i mniej "paliwa" :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponoć te duże rakiety podchodzą pod big daye
:grin:

No to ci powiem, że (chyba) ktoś ci bajkę opowiedział. Rakiety z żadnego hestiowskiego nie będą równe big day'owi ponieważ mają mniejszy kaliber jak Big day, a jakże znany big day który o dziwo posiada 2" co jest nie prawdą bo w środku ma pocisk 30 mm, leci niżej niż rakiety z zestawów hestiowskich co polepsza jego efekt, a hestiowe lecą baaaaardzo wysoko szczególnie te duże i mają mniejszy kaliber, co pogarsza ich efekt znacznie. Cenowo cztery big daye są droższe od całego zestawu Max XXXL, oczywiście w detalu więc nie ma o czym mówić. Kup sobie zestaw RAKIET space twister albo night rider, wtedy możesz porównać do big daya :) zestawy te zawierają największe rakiety (pocisk 30mm), i mniej "paliwa" :)


Co do rakiet night ridera i space twistera to na hurtowni ich nie było : <
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnie można odebrać słowo podchodzą :P są prawie takie jak big day ale nie takie same. Ale to już opisałem w poście wyżej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...