Skocz do zawartości

P5015 Extreme line


JMJ Pirfotechnics

Rekomendowane odpowiedzi


Wszystko by było dobrze, gdyby przy efektach dopisali: kaliber 15mm

Otóż to! Wtedy na pewno bym jej nie wziął. Choć w sumie z drugiej strony nie wiadomo jaki ma efekt. Może nie jest taka zła..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super power pojechał po bandzie lekko mówiąc no ale cóż braliśmy tą wyrzutnie w ciemno no i się doigraliśmy :/ Ale najlepiej zaczekać do sylwestra i wtedy się okażę jakie ma efekty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również rozebrałem swoją wyrzutnię. Oto zdjęcie:

superpower001.th.jpg

To są normalnie jakieś jaja, robią z ludzi idiotów. Nigdzie nie ma informacji o kalibrze (uważam, że zrobili to celowo). Pan w Lidlu również nie potrafił odpowiedzieć na to pytanie. To moje ostatnie zakupy SuperPower oraz w Lidlu.

Wg mnie wyrzutnia nie nadaje się do niczego dlatego odpaliłem ją godzinę temu. Film:



Porażka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


20mm i to dość przeciętne. Raczej sie nie opłaca. dokladasz 7zł i masz o wiele lepsze NG1


nie 20 mm , ona ma 15mm kaliber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


czemu zaraz gó*no??nawet ładne ma efekty.


A chociażby dlatego jak już ktoś tu napisał że dokładamy 7 zł i mam wyrzutnia 25 strzałów kaliber 20 mm o wiele lepszych efektach :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


czemu zaraz gó*no??nawet ładne ma efekty.

Czemu gówno? Bo wielkościowo ta wyrzutnia powinna mieć co najmniej kaliber 1", a nie 0,5". Zresztą kostki za 10zł mają lepsze efekty..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tutaj nie tyle kostka dla mnie jest problemem ile jej cena. Za 10-12 zł było by spoko. Ale za 18zł to mało atrakcyjny wyrób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No tutaj nie tyle kostka dla mnie jest problemem ile jej cena. Za 10-12 zł było by spoko. Ale za 18zł to mało atrakcyjny wyrób.

No właśnie za 10 zł było by ok.
No ale mogli by chociaż nie robić takiej szopki z tym styropianem , i podać jej kaliber .... ah szkoda pisać ..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po odpaleniu stwierdzam, że nie była aż taka zła. Może efekty wielkością nie grzeszyły, to jednak jak na ten kaliber mnie zaskoczyla. Cena jest za wysoka w lidlu. Jestem ciekaw ile kosztuje hurtowo. Ocena 5/10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet fajna była ale stanowczo za droga ;/
mój film :


w rzeczywistości efekty były nawet spore i dużo ładniejsze niż na tym filmie ( na filmie słabo wyglądają )
za 8-10 zł była by ok :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Mój film tej wyrzutni na z Sylwestra 10/11r (zachęcam do oglądania w HD):


Niestety okazała się to najsłabsza wyrzutnia ze stuffu, no ale trudno się mówi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...