Skocz do zawartości
  • 0

Pytanie dotyczące rakiet z biedronki


Matex

Pytanie

Witam, zakupiłem jak co roku mały zestaw, rakiety Imagine oraz duży zestaw. I co mogę powiedzieć? Zauważyłem, że rakiety Imagine są troszke poździerane, niby to tylko powierzchniowe więc z tym ok, lecz z dużego zestawu jedna rakieta ma trochę niżej od czubka (korpusa) wyczuwalne i widoczne wgniecenie i w paru innych rusza się (choć niby minimalnie) korpus względem silnika. Czy jest to normalna sprawa i nie będzie miało to wpływu na lot jak i efekt? Co roku kupuje rakiety z biedronki lecz nie przypominam sobie by kiedykolwiek takie coś miało miejsce.

I ostatnia sprawa te duże cztery rakiety za 25 zł to są Dragon Queen Rocket?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

To są casopeje z tego co się orientuje, a czy nie będzie miało wpływu to okaże się jak ją puścisz, być może zmieni tor lotu, wklej zdjęcie to można będzie coś więcej powiedzieć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Tak dokładnie to sa casiopeje.A apropo tyc rakiet z biedy to tez mam 2 małe usterki i są takieże od małej rakiety z małego zestawu kijek jest lużny ale nie wypada i rakietka jedna jest troche krzywa na złonczeniu korpusu z silnikiem :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Eh, no to szkoda, że to nie są DQR bo w wielu tematach o biedronce ktoś pisał coś w styłu "kup DQR za 25 zł" więc kompletnie nie czaje co to miało znaczyć. Co do krzywego korpusu względem silnika to takie rzeczy niestety są często spotykane, też tak niestety w dwóch mam.

@Shiney

Nie są to aż na tyle duże i widoczne usterki aby je zobaczyć na zdjęciu, myślę że powinny polecieć dobrze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

to mnie sie zdarzylo pisac za co bardzo przepraszam. niewiem skad mi sie ubzdurało, ze w biedronce są DQR.

Jak masz w poblizu nomi to tam za 28zł je dostaniesz.

jeszcze raz sory za wprowadzenie w blad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...