Skocz do zawartości

JA004 Goliat / JA015 Hercules / Jupiter / Achilles


Szajba

Rekomendowane odpowiedzi

Ę? Yausha? zwyczaj? fajerwerki pierwszy raz kupiłaś na bazarku w tamtym roku i z takimi wadami, że hohoh :P U mnie (w trzech biedronkach) Jupitery zostały po otwierane, znaczy co drugi zestaw, w jednym nawet petard nie było... Te największe petardy mają huk porównywalny z K0204 ;) a szkoda, że nie ma tam motylków...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jachu

Właśnie zakupiłem Goliata. Z wyglądu jest super! Poza tym kupiłem wyrzutnię Samuraj, paczkę 12 petard Explosive IV, paczkę 20 jaj dinozaura, 12 Big Corsair i 100 małych piratów.

P.S. Mam pytanie, gdyż pod wpływem emocji :wink: , gdy otwierałem mój zestaw i chciałem zobaczyć fontannę "Happy New Year" to odpadł mi lont :oops: ! Lont wsadziłem z powrotem i jest trochę luźny. Czy to w ogóle odpali? Z góry dzięki! :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jachu raczej odpali. Ja miałem też tak że normalnie lont wkładałem i mogłem go wyciągać. Odpaliłem bezproblemowo.

PS. sorry za off top

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Według mnie świetny zestawik dla zabawy z tego co tu widzę :) Mógłby ktoś konkretnie rozpisać, co wchodzi w jego skład? (widziałem gdzieś w archiwalnych ulotkach biedronki, ale ulotka to ulotka:P )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W skład zestawu Jupiter wchodzi:

6 rakiet, 3 fontanny, 4 opakowania petard viking, jedna sztuka rzymskich ogni ( chyba 5 czy 10 strzałów ), opakowanie yellow mouse i rain of meteors.

Pozostałe zestawy trochę się różnią ( np. w achillesie są piraty, w Herculesie Frog Fireworks )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, dzięki za rozpisanie :D Fajny zestawik do zabawy, petardy lontowe są moim zdaniem dużo lepsze, wiadomo kiedy wybuchnie :P A co to są te meteor rains? (ściągnąłem Twój film, ale były tam rakietki z zestawu jupiter)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te Rain of Meteors to takie jakby gwiazdki. Dają krótką, ale przyzwoitą serie craclingu. Mi sie spodobały ;). Rzymski ogień ma 5 strzałów i nawet wysoko lecą. Fontanny są nawet fajne jak na ich wielkość. Ta fontanna 'cylindryczna' daje srebrne iskry tak na wysokość 1m. Fontanna zefir jest na filmiku kilka postów wsześniej a fontanna New York to dokładnie niepamietam ale wiem ze ładne gwiazdki miała. Pozdrawiam ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zmieniam swoje zdanie na temat zestawu jupiter efekty rakiet są cód miód a reszta tych rzeczy z tego zestawu to są super rzeczy na zabawe przed 24 polecam 9/10 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Tam nie ma żadnych fontanno-wyrzutni. Są tylko 3 wulkany, fontanny. Zefir, New Year i jedna mała, stożkowa.

Z żadnych z wyżej wymienionych nie ma strzałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myślałem że Zefir i New year to są właśnie fontanno-wyrzutnie. To w takim razie jakie one mają efekty? Jeśli ktoś by mógł zapodać filmik...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zefir ma 2 efekty. Jest przedstawiony gdzieś na filmiku, kilka postów wyżej. Daje 2x Kolorowe gwiazdki + gwizd i 2x Cracling + gwizd. New Year nie pamietam, ale miewam przebłyski, że jest to złota fontanna ;D. A ta mała cylindryczna daje srebrną fontanne na 1,5 m przez ok. 6-7 sek. ;). Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
Mógłby ktoś wrzucić filmiki artykułów z tego zestawu (prócz rakiet) na YT lub Uploader/Rapida? Bo tamte linki nie działają :-(


A czego dokładnie petard ? :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...