Skocz do zawartości
  • 0

REAL (M1)


_SaVaz_

Pytanie

Witam !


Mam do was prośbę :) a mianowicie chodzi mi o ułożenie jakiegoś małego stuffu z Reala do kwoty 100 zł . Interesowałyby mnie jakieś wyrzutnie bo jeśli chodzi o rakiety to wszyscy wiemy że Hestia kiepsko się sprawdza.. Z góry dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

W grę wchodzi tylko Real?Jesteś z Krakowa,nie możesz kupować w innych marketach np.Biedronce,Lidlu,na pewno nie macie ich mało :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

W grę wchodzi tylko Real?Jesteś z Krakowa,nie możesz kupować w innych marketach np.Biedronce,Lidlu,na pewno nie macie ich mało :P




Tzn tak się składa że mam bony do Reala i tam bym chcial zrobic zakupy xd :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Uwierz mi marketowa hestia to badziewna hestia.Wiec bon wydaj na zakupy świateczne a stuff kupuj w biedronce i lidlu z tym ze fajerwerki w lidlu beda dopiero 28 grudnia wiec smialo moge ci ulozyc stuff jesli chcesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Uwierz mi marketowa hestia to badziewna hestia.Wiec bon wydaj na zakupy świateczne a stuff kupuj w biedronce i lidlu z tym ze fajerwerki w lidlu beda dopiero 28 grudnia wiec smialo moge ci ulozyc stuff jesli chcesz



no to możesz mi ułożyć :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

no to możesz mi ułożyć :)

Ej ale wiesz że ja np kupowałem w leclercu chciałem talonem zapłacić to nie przyjęli bo oddzielna kasa i tam ich na fajerwerkach nie przyjmują.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ej ale wiesz że ja np kupowałem w leclercu chciałem talonem zapłacić to nie przyjęli bo oddzielna kasa i tam ich na fajerwerkach nie przyjmują.



Aha no to lipa ;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Pamiętaj , NIE KUPUJ FAJERWERKÓW W : CARRFOURZE , KAUFLANDZIE , REALU , SELGROSIE , i tam gdzie są produkty hestii , nie kupuj!

Polecam : Biedronka , Lidl , Brico , E leclerc jeżeli chodzi o markety te bardziej znane :D <--- W tych marketach co byś nie kupił będziesz bardziej zadowolony niż w tych wymienionych na początku postu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Pamiętaj , NIE KUPUJ FAJERWERKÓW W : CARRFOURZE , KAUFLANDZIE , REALU , SELGROSIE , i tam gdzie są produkty hestii , nie kupuj!





Nie przeginasz lekko?? twoje przekonania nijak się mają do rzeczywistości. Bo widziałem np. wiele baterii hestii o super efektach. Tak więc wyrzutnie można śmiało brać, czego już nie mogę powiedzieć o rakietach. :rolleyes: I mówię to całkiem serio. :rolleyes:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nie przeginasz lekko?? twoje przekonania nijak się mają do rzeczywistości. Bo widziałem np. wiele baterii hestii o super efektach. Tak więc wyrzutnie można śmiało brać, czego już nie mogę powiedzieć o rakietach. :rolleyes: I mówię to całkiem serio. :rolleyes:




Aha to coś napewno wezme :).Dzięki za odp mpi xd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Mpi, w tym wypadku , mam swoje zdanie. Rzeczywiście troche przegiełem w tamtym poście , ale hestie wyrzutnie z marketów są po prostu zbyt drogie , i nie najlepsze , w hurtowni hestii to co innego , mają dobre wyrztunie , ale od 30 zł w dół nie ma mowy o ładnej wyrzutni , jak chcesz hestie , to hurtownia się kłania , nie market

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...