Skocz do zawartości

Konkurs Kometa - dyskusje


Tryna

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 149
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

wysyłanie prac zakończone teraz czekamy na wyniki

fitbest, fpshooter, Goleniów, kameleon, kertoip, maciejrio, marcinok, Maurycy, paulwinter, roberto5455, turak, Wąsky, malysz, tryna, Poki, ponq

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez mogłem nie oglądać bo jest naprawdę bardzo duża konkurencja :D

Dołączam się do pytania: O której można się spodziewać wyników?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast z innym pytaniem. Dlaczego praca użytkownika: Maurycy została przyjęta do konkursu? Według mnie wykonana jest w programie Word. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja natomiast z innym pytaniem. Dlaczego praca użytkownika: Maurycy została przyjęta do konkursu? Według mnie wykonana jest w programie Word. Pozdrawiam!


Ja tez mam kilka zastrzezen, ale z tego co wiem nie mozna niczego komentowac do czasu ogloszenia wynikow.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turak format .doc spełnia regulamin, ponieważ jest to format edytowalny. Nie można tego powiedzieć natomiast o pracy paulwintera wykonanej w pdfie! Jeśli nie dosłał jednocześnie pliku edytowalnego, to niestety na mój gust nie powinien zostać dopuszczony do konkursu. Od razu zaznaczam, że oprócz mojej pracy jeszcze żadnej innej nie widziałem bo mam za słabe łącze aktualnie, żeby pobierać pliki większe niż 1MB, więc nie piszę tego dlatego, żeby "pozbyć" się konkurencji po prostu chodzi o regulamin, którego tego typu praca, choćby była najwspanialsza nie spełnia...
Wszystkim życzę powodzenia! Wygląda na to, że na nagrody za dużych szans nie mam przy takiej konkurencji.

EDIT# ponqu: Komentować to nie można pracy, a zastrzeżenia do zgodności z regulaminem to inna sprawa. Każdy uczestnik przecież ma zagwarantowane równe szanse i dlatego rozważane powinny być tylkoprace zgodne z regulaminem!

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Turak format .doc spełnia regulamin, ponieważ jest to format edytowalny. Nie można tego powiedzieć natomiast o pracy paulwintera wykonanej w pdfie! Jeśli nie dosłał jednocześnie pliku edytowalnego, to niestety na mój gust nie powinien zostać dopuszczony do konkursu. Od razu zaznaczam, że oprócz mojej pracy jeszcze żadnej innej nie widziałem bo mam za słabe łącze aktualnie, żeby pobierać pliki większe niż 1MB, więc nie piszę tego dlatego, żeby "pozbyć" się konkurencji po prostu chodzi o regulamin, którego tego typu praca, choćby była najwspanialsza nie spełnia...
Wszystkim życzę powodzenia! Wygląda na to, że na nagrody za dużych szans nie mam przy takiej konkurencji.

EDIT# ponqu: Komentować to nie można pracy, a zastrzeżenia do zgodności z regulaminem to inna sprawa. Każdy uczestnik przecież ma zagwarantowane równe szanse i dlatego rozważane powinny być tylkoprace zgodne z regulaminem!

fps


Oczywiście nie chodzi o usunięcie konkurencji tylko regulamin. Jeśli mówisz że format pracy jest ok to nie mam innych zastrzeżeń, znaczy mam ale nie chcę aby wyszło że usuwam konkurencję. Pozdrawiam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To muszę niestety Was zmartwić, gdyż jest to tylko kopia mojej pracy. Organizatorzy dostali w 100% edytowalny plik i mogą go zmieniać jak im się podoba. Problem polegał na tym, że strasznie dużo ważył, stąd moja decyzja o zrobieniu kopii pdf (która jak wiadomo zawsze waży sporo mniej). Także wszystko jest zgodnie z regulaminem.

A tak swoją drogą, jak można stworzyć PDF bez jakiegoś edytowalnego pliku-bazy czyli doc, odf czy jakikolwiek inny? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paul wcale mnie nie zmartwiłeś ;), ale po prostu mogłeś zapomnieć dosłać oryginału... co do pracy to tak jak napisałem wcześniej nie widziałem żadnej poza moją i najwcześniej zobaczę prawdopodobnie w niedzielę, jak dorwę się do stałego łącza i kompa, który otwiera pliki z nowego offica. Na lapku mam niestety tylko open offica, a poza tym nie da się nic robić na łączu o prędkości 115kbs, z którego jestem niestety obecnie zmuszony korzystać :( Poza tym cieszę się z tak dużej liczby uczestników bo to świadczy o tym, że konkurs spełnił swoje zadanie, którym była promocja wiedzy na temat produktów firmy Kometa.

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się, że masz takie podejście do konkurencji ;) Napisałem to nieco żartobliwie. Również jestem zadowolony, że konkurs cieszył się takim zainteresowaniem. Ponownie życzę wszystkim uczestnikom powodzenia i wytrwałości w oczekiwaniu na wyniki ;) Nauczeni poprzednimi konkursami nie powinniśmy się ich prędko spodziewać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyniki powinny być jak najwcześniej (najlepiej dzis) bo cały czas spadają nasze szanse na otrzymanie ewentualnej wygranej nagrody przed 31 czy nawet samego 31. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paul ja jestem przekonany, że wyniki będą jeszcze dzisiaj, ale wszystko zależy oczywiście od p. Agnieszki...

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo duża różnorodność prac, trochę więcej, mniej efektów,opisów, w różnych formach itp. Propsy za chęć wykonania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyłonienie zwycięzców było nie lada wyzwaniem. Wszyscy Państwo zadaliście sobie dużo trudu, aby praca była jak najlepsza. Nie spodziewaliśmy się tak wysokiego poziomu prac. Niestety z ciężkim sercem musieliśmy odrzucić niektóre analizy ze względu na liczne błędy merytoryczne.
Miło jest mi poinformować że:
I miejsce - fpshooter
II miejsce - Ponq
Gratuluję:)
III miejsce - zostanie ogłoszone jutro do godz. 13 (mam duże wątpliwości) - przepraszam za trzymanie w niepewności do jutra.
W dniu jutrzejszym uzasadnię nasz wybór.
Paczki z nagrodami zostaną wysłane jutro tj. 28.12.2010r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...