Skocz do zawartości

Rozporządzenie wojewody podkarpackiego w sprawie ograniczenia używania wyrobów pirotechnicznych 2010-2011


mateo1992

Rekomendowane odpowiedzi

Według rozporządzenia wojewody kujawsko - pomorskiego można strzelać 30,31 grudnia oraz 1 stycznia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według rozporządzenia wojewody kujawsko - pomorskiego można strzelać 30,31 grudnia oraz 1 stycznia.

 

BIG BANG czytaj co twój przedmówca napisał. I nie upuszczaj ludziom krwi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poda mi ktoś jak to jest z woj.Łódźkim? Nie mogę znaleźć rozporządzenia z tego roku.

 

 

Już pisałem że w Łodzkim nie ma zakazu. Jest tak jak wszędzie oprócz Pomorskiego czy jak tam piszą Kujawsko-Pomorskiego. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już pisałem że w Łodzkim nie ma zakazu. Jest tak jak wszędzie oprócz Pomorskiego czy jak tam piszą Kujawsko-Pomorskiego. :)/>

Pomorskie a Kujawsko-Pomorskie to 2 różne województwa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomorskie a Kujawsko-Pomorskie to 2 różne województwa...

 

 

Zabłysłeś na koniec roku jak nie wiem co.

 

 

Dziękuje, że uświadomiłeś mnie w tym przekonaniu.

 

Idź sobie odpal Fp3 na tą cześć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabłysłeś na koniec roku jak nie wiem co.

 

 

Dziękuje, że uświadomiłeś mnie w tym przekonaniu.

 

Idź sobie odpal Fp3 na tą cześć

Żałosne... Co za miły, uprzejmy człowiek, brak jakiejkolwiek kultury...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już pisałem że w Łodzkim nie ma zakazu. Jest tak jak wszędzie oprócz Pomorskiego czy jak tam piszą Kujawsko-Pomorskiego. :)/>

 

Gościu, jeśli nie ogarniasz podziału administracyjnego Polski, to nie popisuj się swoją głupotą i nie wprowadzaj ludzi na forum w błąd (choć każdy to powinien wiedzieć po ukończeniu podstawówki). Jeśli mi nie wierzysz to spójrz na mapkę i uświadom sobie, że Pomorskie, Kujawsko - Pomorskie i Zachodnio - Pomorskie to trzy oddzielne województwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gościu, jeśli nie ogarniasz podziału administracyjnego Polski, to nie popisuj się swoją głupotą i nie wprowadzaj ludzi na forum w błąd (choć każdy to powinien wiedzieć po ukończeniu podstawówki). Jeśli mi nie wierzysz to spójrz na mapkę i uświadom sobie, że Pomorskie, Kujawsko - Pomorskie i Zachodnio - Pomorskie to trzy oddzielne województwa.

 

Następny Gigant :)

 

Za grosz szacunku dla starszych... dużo starszych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mam mieć szacunek do cb skoro ty nie masz szacunku do innych...

 

Jak bym nie miał szacunku to już dawno za twoje wpisy by cie tu nie było...

 

Ale jak widać zaciskam zęby i nic nie piszę a jak już napisze to z nutką ironii w stronę tego co jeden z drugim wypisuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak bym nie miał szacunku to już dawno za twoje wpisy by cie tu nie było...

 

Ale jak widać zaciskam zęby i nic nie piszę a jak już napisze to z nutką ironii w stronę tego co jeden z drugim wypisuje

Oh, przepraszam wysoka izbo, w końcu jesteś taki dorosły wszystko możesz.... Już by mnie tu nie było.... Żałosne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się zapytam czy na swoim podwórku mogę strzelac bez konsekwencji oczywiście w dni zakazu np. wczoraj czy dzis ?

Na terenie prywatnym możesz tłuc ile tylko Ci się podoba. Nawet jeśli jest rozporządzenie o zakazie to dotyczy ono tylko miejsc publicznych. :xmas_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się zapytam czy na swoim podwórku mogę strzelac bez konsekwencji oczywiście w dni zakazu np. wczoraj czy dzis ?

Bez problemu wal wszystkim co masz :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na podwórku ok. A na własnym polu lub w prywatnym lesie też?

Masz prywatny las ? o.O Na polu jak najbardziej... Jescze prywatym ? Chłopie ja bym tam zrobił Mordor xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na terenie prywatnym możesz tłuc ile tylko Ci się podoba. Nawet jeśli jest rozporządzenie o zakazie to dotyczy ono tylko miejsc publicznych. :xmas_biggrin:/>

 

a gdzieś to chłopie wyczytał?

 

ludzie niech już będzie 2 styczeń bo nie mogę już tego czytać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzieś to chłopie wyczytał?

 

ludzie niech już będzie 2 styczeń bo nie mogę już tego czytać

Pisałem maila do zarządu straży miejskiej w mieście, pod które podlegam tj. Radom i dostałem własnie tak twierdzącą odpowiedź :xmas_w00t:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem maila do zarządu straży miejskiej w mieście, pod które podlegam tj. Radom i dostałem własnie tak twierdzącą odpowiedź :xmas_w00t:/>

 

 

To napisz do Urzędu Wojewódzkiego i zobaczymy jak ci wyjaśnią słowo ZAKAZ ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To napisz do Urzędu Wojewódzkiego i zobaczymy jak ci wyjaśnią słowo ZAKAZ ;)/>

Teren prywatny to teren prywatny. Jeśli mam taki kaprys, to mogę ich, tzn policji, czy miejskich nie wpuścić na podwórko, w związku z powyższym mogą co najwyżej popatrzeć :christmascool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teren prywatny to teren prywatny. Jeśli mam taki kaprys, to mogę ich, tzn policji, czy miejskich nie wpuścić na podwórko, w związku z powyższym mogą co najwyżej popatrzeć :christmascool:/>

 

 

Nie muszę dzwonić aby pytać. Jasno i wyraźnie napisane

 

"Wojewoda lubuski Jerzy Ostrouch wydał rozporządzenie zakazujące używania materiałów pirotechnicznych od 21 do 30 grudnia br. Fajerwerki będą dozwolone jedynie ostatniego dnia starego i pierwszego dnia nowego 2014 roku."

 

kolejny tekst

 

"Zakaz nie obejmuje firm zawodowo zajmujących pokazami z użyciem materiałów pirotechnicznych. "

 

Koniec tematu chyba jasno i wyraźnie napisane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mantis zmienił(a) tytuł na Rozporządzenie wojewody podkarpackiego w sprawie ograniczenia używania wyrobów pirotechnicznych 2010-2011

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...