Skocz do zawartości

Grudzień - te ostatnie 31 dni przed samym sylwestrem


Bartekeuro

Rekomendowane odpowiedzi

Jesli macie chwilke to napiszccie jak wyglada u was ten ostatni miesiac, te 31 dni przed sylwestrem
Mozecie napisac kazdy dzien po kolei, mozecie nawet pisac szczegolowo, a jak komus sie nie chce to niech napisze w paru zdaniach o tym ostatnim miesiacu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy zaczyna się już grudzień to powoli czuc tą świąteczną atmosfere,reklamy,zakupy,w połowie grudnia powoli pojawiają się fajerwerki w hipermarketach,oglądam.Kilka dni przed Świętami ostatnie zakupy na wigilijny stół oraz pierwsze hipermarketowe zakupy fajerwerków :P
Zaczyna się przerwa świąteczna,dużo dni wolnego od szkoły i od tego czasu codziennie wieczorkiem idę coś odpalac.
27-28grudnia wystawiam cały swój stuff na kredens(w tym roku chyba już się tam nie zmieszczą :P )
28-29grudnia coraz bardziej zaczynam się bawic jakimiś artykułami różnymi.
30grudnia zaczynam odpalac już jakieś konkretniejsze rzeczy np. FP3/NEW,rakietki,mozdzierz itp.
31grudnia to cały dzień dobrej zabawy B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w poprzednich latach petardy kupowałem już od początku Grudnia lecz w tym dopiero jadę do hurtownii 16-17.12 br.
z usherami oOomen i R0phoe. Przed wigilią planuję zawitać do Biedronki i Auchana . 24.12.br odpale jakieś rakietki i moździerz . 25.12 - 31.12 postrzelam sporo . 31.12 br Wypadne na bazar kupić jeszcze pare wyrzutni i petardy. cały dzień oczywiście strzelania pierdołami . 24:00 wiadomo co ;))


pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 Grudzien - Nie mogę się doczekać 24 Grudnia.
2 Grudzień - Nie mogę się doczekać 24 grudnia.
3 Grudzień - Nie mogę się doczekać 24 grudnia.
4 Grudzień - Nie mogę się doczekać 24 grudnia.
5 Grudzień - Nie mogę się doczekać 24 grudnia.
6 Grudzień - Nie mogę się doczekać 24 grudnia. (Po szkole zwykle se postrzelam piccolo)
7 Grudzień - Nie mogę się doczekać 24 grudnia.
8 Grudzień - Nie mogę się doczekać 24 grudnia.
9 Grudzień - Nie mogę się doczekać 24 grudnia.
10 Grudzień - Nie mogę się doczekać 24 grudnia.
11 Grudzień - Nie mogę się doczekać 24 grudnia.
12 Grudzień - Nie mogę się doczekać 24 grudnia.
13 Grudzień - Nie mogę się doczekać 24 grudnia.
14 Grudzień - Nie mogę się doczekać 24 grudnia.
15 Grudzień - Nie mogę się doczekać 24 grudnia.
16 Grudzień - Zaczynam się bawić do 24 grudnia (np. 20 piccolo dziennie) po czym robię pokaz na wigilię, po wigilli już zaczynam sie lepiej bawić do 28, 28 robię samoróbki do 30, 30 zaczynam się oostroo bawić, 31 : Bawię się najmocniej w roku, Nic mnie nie obchodzi tylko fajerwerki, rozmyślam co odpale zaraz............................... Ahh.Nie mogę się doczekać ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnego planu nie mam. W życiu jest rożnie. Gdy pojawiają się gazetki z ofertą z fajerwerkami czuję bardziej zapach prochu i siarki. Gdy mam już wolne od szkoły, czuję się najbardziej wolny i czekam na boże narodzenie. Po gwiazdce w większości/niektórych sklepach są już artykuły pirotechniczne, więc lubię chodzić do sklepu, by chociaż popatrzeć. Dzień przed sylwestrem rozmyślam jak spędzę następny dzień. W sylwestra ciągle jestem niespokojny na godzinę zero. I w skrócie, to tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja klimat czuje od pazdziernika, nie mam pojecia czemu. Im blizej sylwestra tym wiecej zaczynam strzelac. Petardy mniejsze, wieksze, potem jakis rzymski ogien, baczek. W tym roku z czekaniem mam najtrundniej, bo jest prawie polowa grudnia, a ja nie mam jeszcze stuffu. Wlasnie chyba to samo czekanie jest najgorsze ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm........jak mija te ostatnie 30 dni grudnia chyba miało być prawda?? ;) Trudno opisać szczegółowo, bo każdego roku jest inaczej. W zeszłym roku od 16-stego października siedziałem a forum, czekając na wk i śledząc forum mimo tego, że wtedy się prawie nic na nim nie działo. Z kolei grudzień minął mi w pracy od rana do wieczora, codziennie i chwila moment, były świeta, na zamówione fajerwerki nie miałem dobrze czasu spojrzeć, a jedynie moglem sobie o nich myśleć w pracy. W zasadzie ledwo co udało mi się zaopatrzyć w Lidlu, bo 30-grudnia pojechałem do niego od rana i dobrze, bo do domu wróciłem po 21:30. Sam sylwester nie był dla mnie taki jak marzyłem, bo w sylwestra na 11.oo ponownie musiałem się stawić u pracodawcy i pomęczyć się do 15.oo. Udało mi się trochę pobawić, ale zabrakło zdecydowanie poczucia tego dnia i tego świętowania. Wszystko było w wykonywane w pośpiechu, a nie o to chodzi. W tym roku sytuacja się odwróciła, po październikowym bezperspektywiu, nastał listopadowy okres kiedy udało mi się uturlać na małe conieco :D Teraz mogę w grudniu na spokojnie czekać na paczusie, siedzieć na forum i cieszczyć się tym co nadchodzi. A 31 grudnia to będzie wyjątkowy dzień. Zamierzam odrobić zaległości z roku poprzedniego i wynagrodzić sobie zeszłoroczne niepowodzenie. Jak będzie za rok niewiadomo, tak samo jak w tym roku do gwiazdki miałem czasu nie mieć wogóle, a jednak sprawy potoczyły się inaczej. Ogólnie to od trzech lat nie miałem wolnego miedzy świętami, a sylwestrem. Tak wiec w tym roku naprawde szykuje się wspaniały okres, który wierze że uda mi się przeżyć (powtórze: przeżyć) w najlepej możliwy sposób. No a z racji faktu, ze wypocząty będę to w sylwestra najpóźniej pobudka o 8-9-tej!! A o 12-tej mecz sylwestrowy. No i cały dzień na świętowanie........rolleyes.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy nadejdzie grudzień, zawsze jestem taki zabiegany że już zaraz ten dzień, latanie po sklepach czy była dostawa czy jeszcze nie i tak wygląda do 15 grudnia, no zaraz pojawią się fajerwerki w marketach więc tam będzie trzeba iść w weekend jakaś rakieta, korsarki :D cały stuff na szafie i odliczanie xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Mamy poczatek listopada, ale postanowilem odswiezyc temat.
Napiszcie teraz jak wam mija Listopad ;D


Na pewno nudno mija mi ponieważ śniegu nie ma :/
I wql to jak po 20Listopada bd fajerwerki w sklepach i śnieg będzie no to wiadomo co ! :D
A w grudniu hmm napiszę później :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Listopad zlatuje mi bardo szybko dlaczego szybko bo mam ostani 3 rok szkoły zawodowej i obliczam ile będę mieć kasy praktyko wej na fajerwerki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę jak tu któryś z kolegów ładnie pisał, że robi samoróbki ;) Też miałem taki pomysł w tym roku zaczeliśmy robić w marcu. Mieszanka Chloran potasu, węgiel, i saletra ;) Mieszanka sama w sobie niebezpieczna, ale co tam. Zapalnik zmontowaliśmy z baterii i pobitej żaróweczki od choinki. No i przyszedł czas detonacji Poszliśmy jakieś 1km w las i detonujemy po detonacji dziura do połowy piszczela w ziemi i zaraz telefon z domu czy nic się nam nie stało gdzie dom ponad 1,5km od nas w zabudowie. Mówili, że szyby się zatrzęsły.
Koniec offtopu ;p

Usilne czekanie do 16 grudnia - jadę do Warszawy pod pałac sprzedawać na kiermaszu wracam 26 i zaczyna się zabawa najpierw jakieś słabsze egzemplarze petard następnie 30 jakaś wyrzutnia i 31 cały dzień zabawy ;) Jeszcze nie wiem co kupię, ale na pewno się pochwalę w odpowiednim dziale ;P
Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku nie robię zakupów przez internet, stawiam na miejscową hurtownię. Jednym słowem kupuję w ciemno, bo nie wiem co będą mieli. Spodziewam się zakupów po 20 grudnia. Lubię spontaniczne zakupy fajerwerków bez planowania. Robię sobie taką niespodziankę. Chociaż za rok już koniecznie chciałbym spróbować stroboskopów, więc przydałoby się jakieś małe zamówienie przez internet. No ja jak na razie wiele nie odpalam z tego co mam. Zostawiam na grudzień raczej :D Bo jak zacznę teraz odpalać, to wstąpi we mnie mania odpalania i nic na Sylwka nie pozostanie :D

Grudniowa gorączka jak dla mnie zaczyna się, gdy pojawiają się pierwsze oferty marketów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

1 Grudzien - Nie mogę się doczekać 24 Grudnia.

2 Grudzień - Nie mogę się doczekać 24 grudnia.

3 Grudzień - Nie mogę się doczekać 24 grudnia.

4 Grudzień - Nie mogę się doczekać 24 grudnia.

5 Grudzień - Nie mogę się doczekać 24 grudnia.

6 Grudzień - Nie mogę się doczekać 24 grudnia. (Po szkole zwykle se postrzelam piccolo)

7 Grudzień - Nie mogę się doczekać 24 grudnia.

8 Grudzień - Nie mogę się doczekać 24 grudnia.

9 Grudzień - Nie mogę się doczekać 24 grudnia.

10 Grudzień - Nie mogę się doczekać 24 grudnia.

11 Grudzień - Nie mogę się doczekać 24 grudnia.

12 Grudzień - Nie mogę się doczekać 24 grudnia.

13 Grudzień - Nie mogę się doczekać 24 grudnia.

14 Grudzień - Nie mogę się doczekać 24 grudnia.

15 Grudzień - Nie mogę się doczekać 24 grudnia.

16 Grudzień - Zaczynam się bawić do 24 grudnia (np. 20 piccolo dziennie) po czym robię pokaz na wigilię, po wigilli już zaczynam sie lepiej bawić do 28, 28 robię samoróbki do 30, 30 zaczynam się oostroo bawić, 31 : Bawię się najmocniej w roku, Nic mnie nie obchodzi tylko fajerwerki, rozmyślam co odpale zaraz............................... Ahh.Nie mogę się doczekać ;p

Dobrze powiedziane haha, ale jeszcze sa przygotowania, gdzie przy dużej ilości piro, duzej gownianej ilości przykładowo jak shisingi gdzie z czegoś chce sie cos zrobić a nie chce sie duzo wydać potrzeba duzo czasu, a sylwester już nadchodzi, jak to przeżyć :( Mamy koniec listopada a w tesco sprzedają popularne kwiatki zwane gwiazdami betlejemskimi. Ludzie czy was powaliło, wszystko jest nawet bombki, a piro juz niedługo będzie. Tak czy siak przygotowania do sylwestra to rzecz najbardziej czasochłonna ze wszystkich. Jestem osoba ktora robi wszystko szybciej wiecj piro jest juz dawno u mnie, teraz tylko czekać na czas po świąteczny zeby nie zaczynać za szybko walić bo sie ludzie zdenerwują, zreszta w zeszlym roku pisali o mnie w gazecie i na stronie miasta, że "ktos strzela petardami w połowie grudnia" no ludzie no sylwester idzie a empatia swoją drogą sie dołączyła do poszukiwań i bylem w tamtym roku troche jacusiem z petardami prawie jak boguś :D W tym roku stuff z samych petard wiec bedzie ciekawie, a no i dymy oczywiście + inne gówienka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grudzień już jutro ? :xmas_w00t: O jeju jak to szybko zleciało !

No ale tak, zaczyna się grudzień i przez te 18 dni staram się w szkole aby było wszystko okej, nie było lipy że mi wychodzi 1.

No i jak jest wszystko git zaczyna się długo wyczekiwana przerwa świąteczna ( dłuższa niż ferie zimowe ! ) to siedzi się na forum, pisze, ogląda filmiki, słucha się świątecznych piosenek, chodzi się na zakupy świąteczne, przygotowuje się do świąt, jeździ się do rodziny.

No i oczywiście ja bardzo dużo i często strzelam piccolakami z hestii ( bardzo je lubię )

No jak nadejdzie już ten dłuuuuugo wyczekiwany dzień 31 grudnia no to ja zawsze chcę się wyspać dobrze, no i cały dzień strzelanie !

A na następny dzień jest tragedia, jestem taki przymulony, nic mi się nie chcę no i wgl lipa straszna że to już po sylwestrze jest :xmas_mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Chodzi tak o okres do przerwy świątecznej to idzie znośnie,a to do szkoły,jakieś obowiązki. Gorzej tak kolo 20 grudnia jak wolne jest, patrzy się ba te torty,rakiety i juz by się chciało odpalac, ale cóż trzeba być cierpliwym,a 31 grudnia= pobudka,szybkie śniadanie i zabawa do 3:00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Jutro ma dojść paczuszka z pierwsząvczęścią fajerwerków na tegorocznego sylwestra także jest super, nie moge się już doczekać tak samo jak chwili kiedy fajerwerki pojawią się w hipermarketach i już zacznie się sylwestrowe szaleństwo na dobre. Czekam na.chwilę kiedy znowu jak co roku pobiegne do okna by patrzeć skąd leci jakaś rakieta czy kostka.

 

 

23 DNI !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda,że ja nie mogę popatrzeć z okna jak leci rakieta czy wyrzutnia.Niestety tak to jest na wsi.Jest jednak jeden plus swoboda strzelania :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klimat czuję już od 1 Grudnia i z każdym dniem coraz bardziej to potęguje zaczynam rozglądać się za fajerwerkami w marketach chodząc też na bazary i rozejrzeć się co mają jak co roku :) W tym przesiaduję na forum wieczorami obmyślam co jak kiedy i o której plany i przygotowania związane z dniem 31 grudnia aby wszystko to wyszło jak najlepiej i było dopięte na ostatni guzik ! :) Od dnia 19 Grudnia zaczynam już wieczorami koło godziny 19-21 strzelać pomału rakietkami i petardami. Dzień 30 Grudnia jest dla mnie dniem wyjątkowym w ten dzień strzelam już zazwyczaj produktami z efektami po kilka szelek i rakiet lub cyrko, jednocześnie w ten dzień zawsze chodzę szybciej spać aby być w pełni wypoczęty i przygotowany chociaż łatwe to nie jest jak do 1 w nocy strzelają rakietami :D i wkońcu długo oczekiwany 31 grudnia w którym zawsze idę po szampana do Tesco i małe zaopatrzenie chociaż w tym roku raczej cały dzień spędze na dworze. ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

1.12-Czekam na 31.12 i coś odpalam.

2.12-Normalny dzień/myślę co dokupić z piro.

3.12-Idę na kiermasz adwentowy.

4.12-Jestem Chory.

5.12-Normalny dzień.

6.12-Dostaję prezenty od św.Mikołaja.

7.12-Normalny dzień.

8.12-Normalny dzień/rozpoczęcie weekendu.

9.12-Gram w szachy/weekend.

10.12-Weekend.

11.12.Normalny dzień.

12.12.-Normalny dzień.

13.12.-Normalny dzień.

 

14.12-Normalny dzień.

15.12-Normalny dzień.

16.12-Weekend.

17.12-Wolny dzień.

 

18.12-Normalny dzień.

19.12-Normalny dzień.

 

20.12-Normalny dzień.

21.12-Normalny dzień.

22.12-Wolny dzień.

23.12-Weekend.

24.12-Wigilia.

Post będę aktualizował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...