Skocz do zawartości

Składacie się z kimś na stuff?


Bartekeuro

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawia mnie czy kupujecie fajerwerki sami , za swoje pieniądze czy się składacie np z jakimś swoim kumplem, lub z rodziną. ?
Ja w tym roku z kolega sie zlozylem, tzn ja dalem 350 a kumpel prawie 100 ;D
Też sie wypowiedzcie ile np wy dajecie , a ile np Twój kolega lub ktoś z rodziny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co roku sie z kims skladam. W tym roku kupowalem wspolnie z 7 osobami. A dokladniej to oni kupowali wspolnie ze mna rolleyes.gif.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku większość ja dałem tradycyjnie. W końcu mam dużą kwotę, nikt aż tyle się nie chce dokładać. :lol:

Ale dzięki kolegom udało mi się kupić TXB506, w całości dali kasę na tę baterię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspólne fajerwerki zapoczątkowałem rok temu... wtedy razem z CraVenem mieliśmy stuffa za ~400-450zł (Ja 300 i on 150). W tym roku role się odwróciły i CraVen wydaje o więcej ode mnie (Ja ~250zł, a CraVen gruba ponad 300zł)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze kupuje za swoje pieniądze. Ale jeżeli zamawiam to zazwyczaj zamawiam dla siebie i dla brata, bo przecież po co za przesyłke podwójnie płacićtongue.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wspólne fajerwerki zapoczątkowałem rok temu... wtedy razem z CraVenem mieliśmy stuffa za ~400-450zł (Ja 300 i on 150). W tym roku role się odwróciły i CraVen wydaje o więcej ode mnie (Ja ~250zł, a CraVen gruba ponad 300zł)


Na rok dzisiejszy budżet wynosi Ty ~250 zł i mój dokładnie 460 zł czyli stuff jakiś tam jest :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Osobiście nie składam się z nikim, natomiast jeżeli kupuje coś przez internet w większej ilości np. karton FP3 który wychodzi taniej jeżeli wezmę cały, zdarza się mi wziąć go na pół. Szybciej już coś odsprzedam niż złożę się :)

 

 

 

JacuQM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak byłem juz na tyle "mądry" by kupować bez rodziców fajerwerki to sie składało z kumplem, teraz samemu ciagle, ale jest paru z którymi mógłbym się składać na tak zwany pokaz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Może i odkopuje temacik ale powiem wam że w tym roku składam się z sąsiadami obok. Razem mamy 500 zł i zdecydowaliśmy się na 3 konkretne kostki.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja raczej z kolegą lub z dwoma. Ale tylko jak co to razem zamawiamy żeby mniej za przesyłke mniej płacić. Raczej razem strzelamy ale to też zależy bo czasami jade do rodziny na sylwka i wtedy nikt oprócz mnie nie ma fajerwerków. Ewntyalnie kuzyni jakieś słabe petardy ale nic z efektem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...