Skocz do zawartości

ZŁOTE MYŚLI forumowiczów


bx2

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Witam witam wszystkich :D mam pytanko czy ktoś miał w ogóle TXB281/U17009 - RAPER albo słyszał coś o niej ??

( https://fajerwerkimarket.pl/txb281-u17009-raper-9-strz-nowosc.html )

Widać że chyba jest tanią kątówką ale ciekawe czy wystrzela 3 pociski na raz czy nie bo jak tak to mogła by być całkiem tanią wyrzutnią kątową.

(Sory za te opcje opcjonalne :D Niewiem jak to skasować :D oczywiście wiem że pisze się WYRZUTNIA.. :D )



Więcej emotek w tak krótkim poście się niedało ?




Tak własnie niepowinno się pisać postów !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Więcej emotek w tak krótkim poście się niedało ?




Tak własnie niepowinno się pisać postów !!!


A co w tym jest śmiesznego? Chyba pomyliłeś działy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Stawia na efekty wyrzutni, ale "tez i" na rozpryski... A ja głupi myślałem ze efekt i rozprysk to w tym wypadku to samo...


No to źle słyszałeś, bo mogą być dwa ładunki o efekcie np. red crosette z tym, że jeden ładunek będzie miał duży i pełny rozprysk, a drugi rozprysk (też o efekcie strobe) może być mały, niekształtny itp. Efekt, a rozprysk to nie jest to samo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No to źle słyszałeś, bo mogą być dwa ładunki o efekcie np. red crosette z tym, że jeden ładunek będzie miał duży i pełny rozprysk, a drugi rozprysk (też o efekcie strobe) może być mały, niekształtny itp. Efekt, a rozprysk to nie jest to samo.

Oczywiście, wiem, dlatego napisałem "w tym przypadku". Autor raczej nie zagłębiał się w takie szczegóły i napisał dwie rzeczy, w jego rozumieniu takie same, może miał na myśli coś innego a źle napisał. Być może chodziło mu o efekt jako efekt, np. red peony, a rozprysk jako jego wielkość itp, ale jednak wątpię.

@Majster, tutaj nie było z tymi emotkami aż tak źle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Historyczny wpis Mpiwowskiego z Shoutboxa :D

Spójrz na mnie potem na jmjota i ponownie na mnie i na jmjota. Szkoda, że nie jest taki jak ja. Gdyby był jak ja mógłby mnie zastąpić. Przeczytaj rangi na forum i obejrzyj uprawnienia. Gdzie jesteś? Jesteś na forumfajerwerki rządzonym przez jmjota które mógłbyś mieć. Co jest w twojej głowie? Spójrz z powrotem na mnie, jest mną !! To super moderator jmj, Spójrz ponownie. Wszystko jest możliwe jeśli tylko wap będzie chciał. Siedze na koniu. !!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dodatkowo przy niektórych wybuchach natężenie dźwięku było tak gigantyczne, że nawet przy uszach zatkanych palcami odczuwałem dyskomfort


Z tematu: LINK

Po prostu :D:D:D:D:D:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Diss miesiąca :D:



Jakbyście wprowadzili zamiast tego darmową wysyłkę od 20zł chociażby przez 2-3 dni na Mikołajki albo nawet jeden to byłoby bardzo fajnie ;)/>/> I myślę, że wtedy full ludzi zrobiłoby zakupy w waszym sklepie.Pozdrawiam :)/>/>


Drogi Wojtku Pirotechniku,

radzi byśmy byli robic bezpłatną przesyłkę nawet od 2 złotych wartości zakupu, tylko doradż nam proszę skąd brać pieniądze na pokrycie strat
23 złote ( czyli tyle, ile kosztuje u nas przesyłka ) w rzeczywistości nie zawsze pokrywa całkowity koszt pakowania i przesyłki
wysyłając na własny koszt zakupy wartości 20 złotych ( zakładając, że cały posiadany towar dostaliśmy w prezencie albo ukradliśmy ) dokładamy do każdej paczki minimum 3 złote ( przy paczkach pobraniowych więcej )

Drogi Wojtku,
mamy nadzieję, że nie wiążesz swojej przyszłości z ekonomią lub biznesem, bo nie jest to właściwa droga życiowa dla Ciebie

pozdrawiamy bardzo serdecznie

fajerwerki-net.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no to było mega ;p


Edit// Post przywrócony bo to jest dział o Off topie więc pisanie off topu jest raczej uzasadnione ;)

Edytowane przez firawerkoman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwoliłem sobie zmienić tytuł tematu na "ZŁOTE MYŚLI forumowiczów" będzie bardziej wyraźniejsze ;)/>

i kolejny number one ;)

endriu123457 : (06 grudzień 2012 - 08:19) bana za to że pomagam ludzią w pomocy haha śmiechu warte


jak można pomagać w pomocy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

endriu123457 : (07 grudzień 2012 - 10:10) Nie bo potem się zakochają i będą mi na chatke wchodzić by ich do niej zaprowadzić haha xD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 5 miesięcy temu...

Korsarz96

 

Napisano dziś, 22:50

 

Użytkownik drewniak dnia 01 grudzień 2013 - 22:41 napisał

To się dorzuci te 20 zł ..

 

Bogacz... Że tak powiem burżuazja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 11 miesięcy temu...

Jak mówi stare przysłowie 'Nic nie dzieje się bez przyczyny', uważam je za bardzo mądre. Uświadomienie sobie tego faktu, często jest równoznaczne z rozwiązaniem problemu. Czasami wystarczy logicznie pomyśleć przez chwilę, zamiast tracić nerwy, czas i pieniądze :blush:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...