Skocz do zawartości

ZŁOTE MYŚLI forumowiczów


bx2

Rekomendowane odpowiedzi

W tym temacie cytujemy najciekawsze wypowiedzi.

Na początek wypowiedź z tematu "[ZDJĘCIA] Gazetki"


Biedronka ma wypuścić ofertę z ofertą oferty z fajerwerkami? Telefon do BOK-u wystarczył.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedź firka sprzed paru dni, jak dla mnie hit miesiąca. :lol:


Jak będzie to będzie szybciej niż będzie nie będzie!
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


wiem co już kupie oprócz wyrzutni chciałbym się dowiedzieć pare dobrych wyrzutnie (ok 3). B) z FM


Niech mnie ktoś oświeci co autor miał na myśli...

fps
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat Erlicka z Shoutboxa:

"Na Shoutboxe obowiązują zasady netykiety oraz dobrego zachowania. Proszę nie przeklinać. (Dostęp do shoutboxa od 15 postów)." - Co to w ogóle co to jest?


Jest to chyba pouczenie, nad czym sie zastanawiac :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość karmel5061

"W tą zimę zapowiadają mrozy nawet do -60*C,mam nadzieję że nie będzie takiego mrozu w sylwestra i że nie będzie padał deszcz..."

Mój własny cytat :laugh: Jak dla mnie przebija ten firka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Krystianek : (26 January 2011 - 07:05 PM) Może, ale zając życie to jak wpadnę do Groma to plany o 360 stopni się zmienią :D


Nie dość, że życie zając, to jak słusznie zauważył kertoip, obrót o 360 stopni w żaden sposób nie zmienia położenia :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie dość, że życie zając, to jak słusznie zauważył kertoip, obrót o 360 stopni w żaden sposób nie zmienia położenia :P


W sumie racja, ale wiesz jest takie powiedzenie, że wszystko może się obrócić o 360 stopni. Przykładem może być to, że dzisiaj coś zaplanujesz na jutro lub inny dzień, a przez przypadek ktoś z rodziny narzuca swoją wolę, która przyczyna się do zmiany Twoich planów, więc nie wiem czy to co podałeś jest śmiesznym cytatem. Może tak, ale nie do końca ;)

Vel: Nie przeczę, że zdanie ma sens, jednakże zabrzmiało zabawnie ;) Edytowane przez velibrum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nigdy nie słyszałem o takim powiedzeniu, a przyklad który podałeś to raczej przyklad obrotu spraw o 180 stopni...
dla mnie to zdanie nie ma zadnego sensu :dry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


nigdy nie słyszałem o takim powiedzeniu, a przykład który podałeś to raczej przykład obrotu spraw o 180 stopni...
dla mnie to zdanie nie ma żadnego sensu :dry:


Cóż jaka osoba taka opinia. Nie ma co się drażnić ;) Mrużę na to oko. Tak jak napisał Kamilegionista najlepsze są cytaty Goldena i przyznaję 100 % rację ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wy jesteście głupcy ja mam swoje forum na którym jestem narazie tylko ja z goldenem ale ono działa dopiero od dzisiaj i jest niedokończone ale odrazu mówie że takie osoby które podpadły mnie czy goldenowi będą wywalane z tego forum: http://www.pirotechnikaforum.pun.pl/

edit: ten post bardziej tu pasuje. :laugh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie klasa sama dla siebie a na ich forum na razie wielkie, okrągłe 0. Trzeba tylko ich przypilnować bo coś mi mówi, że będą plagiaty...

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Przytoczę cytat CraVena:
"Zapewne jest wiele ciekawszych wyrzutni od tej co widziałeś, bo pewnie wiele nie widziałeś"
Nie wiem czy jest śmieszny ten tekst,ale mnie naprawdę rozbawił :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż tak mnie nie śledź xD
P.S sam się teraz roześmiałem z tego tekstu, poprawiałem cały czas ten post aż w końcu głupoty nie zauważyłem :laugh::laugh::laugh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Post miska:

Nie interesuje się tym zbytnio ale jeśli można wiedzieć to po ile są rury na 2" i bomby ?
Albo spytam inaczej. Po ile są normalnie a po ile mogłyby byc tutaj xD ?


I odpowiedz firka:
Normalnie ich nie ma (zapewne) a nie normalnie są tutaj


Czyli jak to oferujemy rzeczy ktorych nie ma! :D.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Cytat użytkownika Arkadiusz_Wojtowicz
"TXB546 5/10 jedynie 3 szelki brocad crown dobry był reszta wysoko leciały i były słabe.Reszta szelek wyleciały na wysokość 3 metry i wybuchały dosyć nisko"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Moze nie jest to bardzo śmieszne, ale jest dobrym przykładem "Jak nie pisać posta"


Cóż Jaja dinozaura konkurują siłą z Korsarkami SP. Ogólnie ich moc jest dość silna. Ogólnie po odpaleniu szybko trzeba wyrzucić petardę. Polecam. Miałem na tego sylwestra i poprzedniego i ogólnie dobrze zawsze wychodziły z siłą.


Każdemu zdarzają się powtórzenia. Ale żeby walnąć to samo słowo trzy razy w tak krótkiej wypowiedzi? I to jeszcze "ogólnie"?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
ckpmartini : ale wiecie co pudzian rozwalił najmana w 44sek i chyba teraz najman zawstydził sam siebie rozwalając samego siebie w około 44 sek XD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xHESTIABUMx my nie mówimy o FP3 Decybele tylko o takiej nowej petardzie z jorge o takim samym kodzie jak decybele czyli FP3 :mrgreen:


FP3 Decybele i FP3 Decybele ciekawe to co innego :!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Powiem tak:Moździerze ogólnie dostępne to jest paździerz ponieważ w nich jest kiepskie ułożenie gwiazdek i jakość efektu nie jest super jakości.


Autor: Arkadiusz_Wojtowicz, źródło: SB wpis z godziny 21:13 dnia 30.12.2011 r.

fps
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dwa cytaty z użytkownika ambitnypirosympatyk:


Nie chcę się drapać po nieswoich jajach ale chłopie, jak sobie za cenę tych 7 Black Death zakupisz ok 3 paczek FP3/New, a to nam daje 60 megaśnych!!! petard



Majstrze, jedno nie przeczy drugiemu. Na znakomitą jakość produktu składają się takie czynniki, jak: twardość korpusu, obecność odpowiednio zrównoważonej mieszany, szczelność jeżeli rozmawiamy tu o petardach. Z resztą wg mnie ktoś może skorzystać z mojej informacji, bo myślę, że zaprezentowałem ją w sposób dość prosty do zrozumienia, a za razem zachęcający.


Źródło: Temat "Które petardy" http://www.forumfajerwerki.pl/topic/9531-ktore-petardy/page__gopid__88948#entry88948
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


a ja myślałem że to są chociaż szelki 8 cali... ale przeglądając neta nie chciałem uwierzyć bo przecież te mają dużo lepsze efekty....Dla mnie 6 cali to mogą być salute a reszta od 8 do 16" :P
A szelki 5-6 calowe to sobie kupują turki na urodziny czy imieniny...
Dużo ton szelek ale większość to były wióry bo przecież przy takiej ilości o takiej gramaturze :D
Teraz sobie porównałem z niektórymi 6-8" w google to generalnie padaka bez jaj chyba tylko polaczki łykają na ilość a nie jakość... :banned:
Wracając po cichu mówiłem że to były jakieś 5-6 cali bo przecie jakieś małe i nisko te wybuchy.

Ps.Chyba była podobna szelka http://www.youtube.com/watch?v=DWHSorsQvWQ&feature=related

Pozdro





Benek ty wizjonerze pirotechniki.....


Źródło: http://www.forumfajerwerki.pl/topic/9502-29012011-r-warszawa-otwarcie-stadionu-narodowego/page__st__60
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...