Skocz do zawartości

[Rafik_15] Stuff 2010/2011


Rafik_15

Rekomendowane odpowiedzi

img0569g.th.jpg

img05700.th.jpg



Dzisiaj odebrałem (osobiście) paczkę ze wspólnego kupowania ;).
Mam nadzieje że jeszcze coś dokupię przed świętami.Wydałem jak na razie 410zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim Zdaniem Stuffik bardzo godny, jak byś mógł po sylwestrze opisz wrażenia z rakiet demony,a ile wydałeś na część bez rakiet?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stuff badzo dobry,szykuje sie super sylwek.Duzo zabawy z petardami i konkretne strzelanie najlepszymi propozycjami jorge i triplex

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stuff dobrze ułożony. Będziesz miał i dużo zabawy i dobre efekty.


Moim Zdaniem Stuffik bardzo godny, jak byś mógł po sylwestrze opisz wrażenia z rakiet demony,a ile wydałeś na część bez rakiet?



Miałem Demony, są minimalnie gorsze od Perfectów ale różnica jest prawie niedostrzegalna jak dla mnie ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafik ziomek i Ty nic nie mówisz, że jesteś z Gdańska xD. Trzeba bedzie iśc na jakieś strzelanie xD.
Co do paczki to super - dużo różnych produktów dobranych z głową.
Gdzie odbierałeś ? Przejazdowo czy namiot ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no,faktycznie super stuff.Same dobre wyrzutnie,kilka paczek FP3/NEW,3 mozdzierze.Lepszego stuffu chyba nie mogłeś złożyc :P
Jak dla mnie ekstra :) Moja ocena: 10/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do rakiety dałem za nią 46zł.Ma efekt Golden willow.I ma chyba jakieś 140cm wysokości.Importer to Festival Fyrvekeri AS.Dostałem ją w TOP 10 Pan z którym rozmawiałem powiedział że są z Norwegii.Niby efekt jest powalający , ale to się okaże ;).
Postaram nagrać film z tej rakiety , ale niczego nie obiecuje :P

Rafik ziomek i Ty nic nie mówisz, że jesteś z Gdańska xD. Trzeba bedzie iśc na jakieś strzelanie xD.
Co do paczki to super - dużo różnych produktów dobranych z głową.
Gdzie odbierałeś ? Przejazdowo czy namiot ?

Odbierałem paczkę w Przejazdowo.Jak coś to będzie można się omówić na jakiś wypad do namiotu TOP 10.Tylko nie wiem czy znajdę czas przed świętami ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A taką rakietę możne każdy zamówić na fm, czy jakieś układy trzeba mieć?
I czy wysłali by ją w paczce czy tylko odbiór osobisty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieli dwie sztuki tylko musiałbyś zadzwonić do nich i się zapytać o tą rakietę. Druga była koloru czarnego i miała inny efekt , ale tego już ci nie powiem bo nie pamiętam ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli zamawiałeś na wk... i masz demony ? hymm , z tego co pamiętam to w pierwszy dzień wk rano nie było już demonów.... były "na zamówienie " więc ocb? :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...