Skocz do zawartości

Katowice - sklepy i hurtownie


serwal4

Rekomendowane odpowiedzi

Otóż jestem z okolic Katowic, sylwester się zbliża i czas zacząć myśleć w co zainwestować w tym roku.
Czy jest osoba na forum, która ma jakieś rozeznanie czy w mojej okolicy jest miejsce gdzie można kupić coś rozsądnego (czyt. nie zależy mi na najlepszym "sprzęcie", byle nie było to coś co nawet nie powinno zostać wyprodukowane).
Wiem, są hiper/super markety, ale te są na samym końcu mojej listy (choć mogę trafić na 1 miejsce jak nie będzie czegoś ciekawego).

Znalazłem taką o to stronkę:
http://www.bum.bytom.pl/sklep/

Czy jest tam wogóle coś wartego uwagi??
Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi.

Btw.
W co warto się zaopatrzyć za ok 50zł ? (tzn w jaki sposób rozłożyć fundusze, nie zależy mi na dużej ilości, byle było wesoło (no i oczywyście bezpiecznie, więc propozycje "zrób-to-sam" raczej nie wchodzą w grę).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem ze srodka katowic dzielnica piotrowice u mnie jest strasznie duzo sklepow z fajerwerkami :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niewiem FireMan Katowice nie sa male ja tam mieszkam i chyba bardziej wiem gdzie tam sa sklepy z fajerwekami i ile ich tam jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

W Katowicach , koło Centrum Handlowego Silesia CC , tuż obok tesco , jest wielki namiot.
Przy zakupię za minimum 1000zł , ceny hurtowe.
Jest to ta firma z Zielonej Góry(można powiedzieć sam jorge).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem już to kilka razy.
Jade w sobote tam kupować.
Jeśli kupisz za minimum 1000zł , to masz ceny wg cennika hurtowego(ja kupuję za ok 2300zł).
Jeśli za mnie to nie wiem.
Musiałbyś do nich zadzwonić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od Wczoraj jest :mrgreen:
Dzisiaj jade tam zobaczyć.




SUUUPER :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: jutro albo nawet dzisiaj tam muszę tam pojechać :mrgreen:

A no i jeszcze do której jest czynny?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Odswiezam. Prosilbym o tegoroczne informacje, Sylwek sie zbliza i mozliwe ze spedze go w Gliwicach(lekka zmiana planow). Gdzie mozna kupic w Katowicach, Gliwicach i ewenualnie okolicach? Hipermarkety tez odwiedze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Gliwice, Hurtownia Pionier - głównie KOMETA i trochę Jorge.

Czy był ktoś z was w hurtowni fajerwerków w Katowicach-Załężu? Tuż obok giełdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam mam pytanie jest coś ciekawego w okolicach Katowic aby kupić sobie stuff oprócz supermarketów, Mysłowicki sklep FeniKŚ odpada ceny z kosmosu. Z góry dziękuje za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Witam. Wie ktoś gdzie w okolicy Katowic można znaleźć sklep z produktami Jorge po rozsądnych cenach?

W Gliwicach masz kilka punktów z produktami JORGE i w Tarnowskich Gorach przy hurtowni ETNA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...